İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

afwerker

afwerker

Üye
valla birader dediklerinin aynısını yapıyorum farklı kaydet diyorum ama seçenek sunmuyor acaba sürümle alakalı olabilir mi, diğer seçenekler durdur sesi kapat falan çalışıyor ama kaydet çalışmıyor
Sürümle alakalı oluyor kararlı sürümde kaydetmiyor ama insiderde kaydediyor

omerk88

omerk88

Üye
Sürümle alakalı oluyor kararlı sürümde kaydetmiyor ama insiderde kaydediyor
teşekkürler deneyelim bakalım
arkadaşlar şimdide klavye bölümünde türkçe dil seçeneği inmiyor silip tekrar yükledim yine inmiyor, kelime önerme swipe klavye falan kullanamıyorum. varmı aynı sıkıntıyı yaşayan
neyse yukardaki sorunları sürüm yükseltince hallettik ama bir önceki slow sürümde here drive+ ve here maps kullanırken şimdi 143.42.1004 sürümünde windows haritaları mecbur kılmışlar here drive yüklemeye çalıştığımda wp10 yükseltirseniz kullanamazsınız diye uyarı veriyor anlamadım gitti. diğer platformlarda here devam ediyor ama kendi sistemimizde kullanamıyoruz, tam bir saçmalık olmuş bence

biltek

biltek

Üye
beni de eklermisin. Lumia 620 ve Lumia 535

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
afwerker

afwerker

Üye
neyse yukardaki sorunları sürüm yükseltince hallettik ama bir önceki slow sürümde here drive+ ve here maps kullanırken şimdi 143.42.1004 sürümünde windows haritaları mecbur kılmışlar here drive yüklemeye çalıştığımda wp10 yükseltirseniz kullanamazsınız diye uyarı veriyor anlamadım gitti. diğer platformlarda here devam ediyor ama kendi sistemimizde kullanamıyoruz, tam bir saçmalık olmuş bence
Here yerine windows haritaları kullanıyoruz altyapı yine hereye bağlı olduğu için sorun yok

• Beğen
Tepkiler: omerk88
omerk88

omerk88

Üye
Mağaza da oyun ve uygulamaların resimleri neden görünmüyor arkadaşlar

mTalk'tan gönderildi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lumialar için maxicep uygulaması geliştirilecekti noldu yalanmı oldu

W.Heisenberg

W.Heisenberg

Üye
950 xl cihazımda hızlı şarj özelliğini nasıl kapatabilirim ? ben genelde evde olduğum için bataryayı yormamak amacıyla hızlı şarjı kapatmak istiyorm nasıl yapılıyor klavuzda bulamadım yada atladım

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Şarj aletini değiştirmen yeterli sanırım. Yani mantıken böyle olması gerekiyor

iPhone 6 İle Gönderildi

serinaga

serinaga

Üye
Galiba yalan oldu ama, mtalk gayet iyi ...

Bay H

Bay H

Üye
950 xl cihazımda hızlı şarj özelliğini nasıl kapatabilirim ? ben genelde evde olduğum için bataryayı yormamak amacıyla hızlı şarjı kapatmak istiyorm nasıl yapılıyor klavuzda bulamadım yada atladım
Kutu içerisinden çıkan şarj cihazı bildiğim kadarı ile 5V,3A değerinde bu da 15W tekabül eder, cihazınızın daha yavaş şarj olmasını istiyorsanız 2A veya 1A değerinde çıkış veren orijinal şarj cihazlarına yönelmelisiniz.

afwerker

afwerker

Üye
Hızlı şarj özelliğini kapatmana gerek yok cihazı sadece %50 ye kadar hızlı şarj ediyor sonrasında yavaş moda geçiyor. %50 nin kullanıcının rahatca işini görebilmesi için yeterli olacağından bu böyle düşünülmüş

• Beğen
Tepkiler: Uber23 ve erhanercan
W.Heisenberg

W.Heisenberg

Üye
note da ayarlardan kapatıyordum hani öyle birşey varsa bataryayı yormayım dedim şarj aleti değiştirmek 2. bir seçenek ama ayarlardan oluyorsa daha güzel olur

afwerker

afwerker

Üye
note da ayarlardan kapatıyordum hani öyle birşey varsa bataryayı yormayım dedim şarj aleti değiştirmek 2. bir seçenek ama ayarlardan oluyorsa daha güzel olur
gerek yok bence bunda bu şekilde ayarlı olduğundan sorun olmuyor. Usb başlık var ise usb kablonuz ile şarj edebilirsiniz ben öyle yapmıştım lakin hızlı şarjın performansı başka :)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Beyler 6 ay önce MS tarafından değiştirilen Lumia 1520 telefonumu satıyorum. Yola eski bir Lumia 925le devam edeceğim nakit ihtiyacım var. İlgilenen olursa mesaj atabilir fiyatı konuşuruz.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve ceza87
cewar

cewar

Üye
Benide eklermisin lumia 830

• Beğen
Tepkiler: ceza87
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
arkadaşlar benim emektar sayılabilecek Lumia 925in şarjı biraz tuhaf gidiyor
üç yıldır aynı %100le sabah alıyorum 10dk nette takılıyorum 3g ile o 10 dakikada %20 düşüyor dahası bağlantıyı kapatıp cihaz hafızasındaki filmlerden birini izlerken de aynı hızda düşüyor işin garip tarafı filmi nette gezmeden açarsam şarj gayet iyi gidiyor fazla düşmüyor
nedeni falan hakkında fikri olan var mı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
arkadaşlar benim emektar sayılabilecek Lumia 925in şarjı biraz tuhaf gidiyor
üç yıldır aynı %100le sabah alıyorum 10dk nette takılıyorum 3g ile o 10 dakikada %20 düşüyor dahası bağlantıyı kapatıp cihaz hafızasındaki filmlerden birini izlerken de aynı hızda düşüyor işin garip tarafı filmi nette gezmeden açarsam şarj gayet iyi gidiyor fazla düşmüyor
nedeni falan hakkında fikri olan var mı
Telefonu sıfırlayıp temiz kurulumla yapılandırıp arka plan uygulamalarını kapatın. Çok gerekmedikçe 3g kullanma. 2g edge ile işini görebilirsin. Bide pilin miadı dolmuş olabilir. Tanıdık bir serviste yeni pil taktırmayı düşünebilirsin...

mp2934

mp2934

Üye
microsoft linkedln i 26 milyar dolara satın almış

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386

Üst Alt