İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Nasıl silerim acaba bir yolu varmı

skynet

Üye
Sıfırlamadan silinmez

emz

emz

Üye
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak :D Yaparsanız çok sevinirim ve size çok sevap kazandırırım :D
Şaka bir yana oy verirseniz sevinirim. Ya da oy kullanabilecek kişilere de söylerseniz bir şansımı denemek istedim :) Detaylar aşağıda :oke: @suyunsesi @Aybin.Kilic @bulutsuzgece:sirit: @papakudioflu :sirit: @Nextman ( geleceğin wp kullanıcısı adminimiz :sirit: ) @Sensation:sirit: @Mr.H:sirit: @skynet

@(minoo))) (arkadaşlar minoo yazarken parantez yok ben boşa çağırmayayım diye öyle yazdım:)) adlı adminin başlattığı Maxicep starını arıyor diye bir yarışma var. Ona katıldım. 3 kişiye oy veriyorsunuz sırası ile.10-8-6 diye.
Bende katıldım yarışmaya arkadaşlar. Yarışmanın linkini atıyorum :
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep
Eğer oy kullanırsanız sevinirim. Bir de 10 puanı bana verirseniz çok daha sevinirim :D Boşa konu olmasın diye buraya yazdım. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın :tşk:

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak :D Yaparsanız çok sevinirim ve size çok sevap kazandırırım :D
Şaka bir yana oy verirseniz sevinirim. Ya da oy kullanabilecek kişilere de söylerseniz bir şansımı denemek istedim :) Detaylar aşağıda :oke: @suyunsesi @Aybin.Kilic @bulutsuzgece:sirit: @papakudioflu :sirit: @Nextman ( geleceğin wp kullanıcısı adminimiz :sirit: ) @Sensation:sirit: @Mr.H:sirit: @skynet

@(minoo))) (arkadaşlar minoo yazarken parantez yok ben boşa çağırmayayım diye öyle yazdım:)) adlı adminin başlattığı Maxicep starını arıyor diye bir yarışma var. Ona katıldım. 3 kişiye oy veriyorsunuz sırası ile.10-8-6 diye.
Bende katıldım yarışmaya arkadaşlar. Yarışmanın linkini atıyorum :
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep
Eğer oy kullanırsanız sevinirim. Bir de 10 puanı bana verirseniz çok daha sevinirim :D Boşa konu olmasın diye buraya yazdım. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın :tşk:
yalnız katılımcılar arasındaki listede senin isminde bi sıkıntı var benden söylemesi. zaten diğer üyelerin koyu senin isminin normal yazılmasından kıllandım ki ismine tıklayınca başka birinin sayfası geliyor :D

emz

emz

Üye
yalnız katılımcılar arasındaki listede senin isminde bi sıkıntı var benden söylemesi. zaten diğer üyelerin koyu senin isminin normal yazılmasından kıllandım ki ismine tıklayınca başka birinin sayfası geliyor :D

Hemen kurcalayayım :ehe Şike mi var yoksa:hmmmm Söyleyelim düzeltsinler:D

emz

emz

Üye
@minoo
Hocam tıklayınca emre diye bir üye sayfası açılıyor ve benim isim koyu yazılmamış :hmmm Bir sorun var yarışma sayfasında :) Düzeltilirse sevinirim :oke:

Tuna_43

Üye
Windows Phone almak istiyorum önerme bileceginiz tavsiye edebileceğiniz telefonlar varmı ?

Tuna_43

Üye
Clash of clans varmı markette

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Biraz beklerim dersen 640xl,yok hemen almam lazım dersen 830-930-1520 ve 735 önerebilirim.

Tuna_43

Üye
M8 wp turkiyeye gelmez mi

Tuna_43

Üye
Peki android de. Ne dersiniz

caner1010

Üye
arkadaşlar 2,5 yıldır 920 kullanıyorum..galiba bataraya ömrünü doldurdu günde 3-4 defa şarj ediyorum..bataryasını değiştirmek istiyorum..bildiğiniz orjinal batarya alabileceğim bir site varmı..

dakamon

dakamon

Üye
Microsftun bilekliği ile telefonun kamerasını kontrol etme :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve ceza87

skynet

Üye
Ayarlar/uygulamalar/office'i sıfırladığımda kullanıcı adı ikinci eklediğim eposta hesabının adı oluyor. Neden telefonun kendi eposta ismi değilde ikinci eklenenin ismi oluyor ?

kartal-78

Üye
Arkadaşlar bilgisayarıma rescovery tool yuklimiyorum her defasında yükleme başarısız diyor yönetici olarak denedim yine başarısız diyor sorun giderici denedim a dan z ye aynı neyapmamlazım ayrıca bir çok siteden indirdim aynısı yükleme başarısız diyor bilgi sayar ( lenovo 64 bit ) ne yapmam lazım yardım ederseniz teşekkurler

kartal-78

Üye
Arkadaşlar bilgisayarıma rescovery tool yuklimiyorum her defasında yükleme başarısız diyor yönetici olarak denedim yine başarısız diyor sorun giderici denedim a dan z ye aynı neyapmamlazım ayrıca bir çok siteden indirdim aynısı yükleme başarısız diyor bilgi sayar ( lenovo 64 bit ) ne yapmam lazım yardım ederseniz teşekkurler

Üst Alt