İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Sadece başarısız mı diyor? Herhangi bir bilgi vermiyor mu?

emz

emz

Üye
Karma değer hatası veriyor herkese. Çok ilginç:hmmm. Bende de üç cihazda 7-8.1 falan hep aynı hatayı verdi. Wprt-lsrt-nsrt hepsi aynı. Çok garip :hmmm

skynet

Üye
Telefondan tam ekran film izleyebileceğim bir site önerebilir misiniz :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Selam Lumia 830 ile aranızdayım. Symbianı fethettik androidi de şimdi biraz da buna bakalım. Önerilerinize açığım şuan çok sade geliyor cihaz :)

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Selam Lumia 830 ile aranızdayım. Symbianı fethettik androidi de şimdi biraz da buna bakalım. Önerilerinize açığım şuan çok sade geliyor cihaz :)

Hayırlı olsun bende 830 kullanıcısıyım sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hayırlısı olsun :). 2 küsür yıllık kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim, eksik gedik olsa dahi bir tür rahatlığı söz konusu ve bağımlılık yapma olasılığı var.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hayırlı olsun bende 830 kullanıcısıyım sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim

Hayırlısı olsun :). 2 küsür yıllık kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim, eksik gedik olsa dahi bir tür rahatlığı söz konusu ve bağımlılık yapma olasılığı var.
Teşekkürler ilk aldığımda sıkıntılıydı Wp 10 yüklü şuanda test cihazıydı. Yeni kutulu gelecek bunda baya hatalar mevcut baya bi bug buldum gerçi formattan sonra düzeldi birçoğu ama yine de teknik önizleme olduğu için hatalar mevcut. Windows 10 final sürümüyle daha iyi olacağına inanıyorum. Uzun zamandır Lumialarla ilgilenmiyordum. Akşam telegram lazım oldu androidde kullanırdım bununda mağazada kesin yoktur dedim arattım ve çıktı şaşırdım açıkçası. Baya bir gelişmiş eskisi kadar kötü değil. Wp 10 ile mağazanın daha da gelişeceğine inanıyorum. Ne kadar uygulamalar olsa da Androide alıştığım için biraz garipsiyorum ancak alışıyorum gibi :)

Şuan sormak istediğim klavyeyi tam ekran yapamıyor muyuz sağ ve sol taraflarında boşluk var şuan 8.1 sürümünü kullanmadığım içinde tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum açıkçası :)

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Şuan bende de wp10 yüklü klavyenin yan tarafları boş wp 8.1 de boşluk yoktu finale kadar değişir daha

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Klavyedeki boşluk aslında küçük ekranlı cihazlarda olmaması lazım ama maalesef henüz tamamlanmadığı için orada bir bug olabilir. Büyük ekranlı cihazlar içinse Space tuşuna basılı tutup sağa sola yaslanabiliyor klavye

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Klavyedeki boşluk aslında küçük ekranlı cihazlarda olmaması lazım ama maalesef henüz tamamlanmadığı için orada bir bug olabilir. Büyük ekranlı cihazlar içinse Space tuşuna basılı tutup sağa sola yaslanabiliyor klavye
bugları bana sor abi sen :D 8.1'lisi gelsin de rahat edeyim :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ayrıca klavyeyi esnetebilsek daha güzel olurdu. Düşünsenize sağa, sola, yukarı yada aşağı doğru klavyeyi esnetip istediğimiz kadar büyütüp küçültebildiğimizi. LG G3 te benzer bir olay zaten var. Ancak LG de sadece yukarı-aşağı yönde esnetme var. Keşke MS da bunu yapsa ama her yöne uygulatsa :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ayrıca klavyeyi esnetebilsek daha güzel olurdu. Düşünsenize sağa, sola, yukarı yada aşağı doğru klavyeyi esnetip istediğimiz kadar büyütüp küçültebildiğimizi. LG G3 te benzer bir olay zaten var. Ancak LG de sadece yukarı-aşağı yönde esnetme var. Keşke MS da bunu yapsa ama her yöne uygulatsa :)
zaten söylediğin tüm özellikler var ancak sadece 5 inç ve üstü modeller için geçerli belki diğerleri içinde yayınlarnır ms nin işi belli olmuyor

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sizde de klavye de kasmalar oluyor mu ? Yoksa teknik önizleme kaynaklı mı ? Bir de ekran görüntüsü alırken alınamadı diye hata veriyor ama alıyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Klavyede kasma yok bende ama ekran görüntüsü olayı teknik ön izlemeden kaynaklanıyor.
Sizde de klavye de kasmalar oluyor mu ? Yoksa teknik önizleme kaynaklı mı ? Bir de ekran görüntüsü alırken alınamadı diye hata veriyor ama alıyor.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Klavyede kasma yok bende ama ekran görüntüsü olayı teknik ön izlemeden kaynaklanıyor.
8.1 kullanmadan direk 10 kullandığım için bana sorun gibi geldi biraz :) Ama bana inanın herşey çok güzel olacak sadece beklemek gerekecek. 2 sene içinde bugünkü android kıvamında olacak 3 sene sonra piyasayı ele geçirecek :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence 2 seneyi bulmaz, hatta önümüzdeki yıl o günün standartlarını yakalamış olur. Sonraki yıl geçer mi birlikte mi ilerler orası onların kendi aralarındaki anlaşmalara bağlı :sirit:

flutewoddy

flutewoddy

Üye
bilgisayarım bir türlü telefonu görmüyor nasıl dönebilirim wp8.1e ?

dakamon

dakamon

Üye
Başka bilgisayarlarda dene. Benimki de benim PC de görmüyordu bi arkadaşınkinde görmüştü o şekilde format attım LSRT ile

Üst Alt