İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Bu 830'a talip biri olarak bana tavsiye eder misiniz kullanan arkadaşlar? Ve tavsiye sebeplerinizi almak isterim.

Lumialar içinde en karizma telefon diyebilirim rahatlıkla diğer özellikleride çok iyi uzunca anlatmaya gerek yok bence

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: kamil5028347

ArMaGeDdOn_87

Üye
Lumia serisinde en iyi tasarımlı telefon 925 dir,930 ve 830 kalın ve tasarımdan dolayıda kaba duruyor

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Çok zorlarsan biter mesela 3G internette sürekli gezinirken anca o kadar gider.
Çok zorlayıpta işimden dolayı çoğu zaman kendi halinde 3g de kalacak aralarda 10 15 dk ka internet vs gün içinde en fazla 3 saat internete girerim oyun yok ama uygulama çoktur etkileri vs, senden ve kullanan arkadaşlardan ricam + ve - leri nelerdir belirtirseniz sevinirim

ArMaGeDdOn_87

Üye
pardon bi yanlışlık oldu,ölçüsü 925 ile aynı(8.5 mm) fakat çok kaba duruyor,hem 925 daha hafif,bende 920 var ve 925 almadğıma pişmanım mesela,930 un ölçüsü de(9.8 mm)-{167 gr}

kamil5028347

kamil5028347

Üye
pardon bi yanlışlık oldu,ölçüsü 925 ile aynı(8.5 mm) fakat çok kaba duruyor,hem 925 daha hafif,bende 920 var ve 925 almadğıma pişmanım mesela,930 un ölçüsü de(9.8 mm)-{167 gr}

Telefon kaba değil aslında 5'olduğu için size öyle geliyor olabilir ben çok alıştım olumsuz pek bir yanı yok bence tasarım olarak 925de kullandım 830 çıkınca sattım onu

Invoke

Invoke

Üye
Selamlar, "Sürdürülüyor" yazısını sık görmeye başlamamın sebebi ne olabilir acaba?

skynet

Üye
Aynen bu aralar bende çok görmeye başladım :hmmm

afwerker

afwerker

Üye
@papakudioflu @bulutsuzgece

önceden mağazada yenilikler açıklama kısmında yazardı şimdi
bu sürümdeki yenilikler diye bölüm var

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
@papakudioflu @bulutsuzgece

önceden mağazada yenilikler açıklama kısmında yazardı şimdi
bu sürümdeki yenilikler diye bölüm var
cyan güncellemesinden beri böyleydi sanırım? ya da mağaza o sıralarda bakıma girdiyse belki o ara yapılmıştır ama bayadır böyle zaten

afwerker

afwerker

Üye
cyan güncellemesinden beri böyleydi sanırım? ya da mağaza o sıralarda bakıma girdiyse belki o ara yapılmıştır ama bayadır böyle zaten
cyanda böyle bi şey yoktu ki yenilikler hep genel bakışta yazardı burda olduğu gibi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
cyanda böyle bi şey yoktu ki yenilikler hep genel bakışta yazardı burda olduğu gibi

işte bu ayrımı cyan ile yaptılar ancak yapımcılar hala açıklama kısmına yazmaya devam ediyor bazıları, yani uygulamayı yayımlayan yapımcı o eklenen kısma yazarsa orda görüyoruz ayrı olarak

• Beğen
Tepkiler: afwerker
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Lumia Camera 5 te seri çekim modu nerde acaba? İlla kamera tuşuna basılı tutarak mı halledicez o işi?

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar lumia 820 de bluetooth 4.0 varmıydı? @papakudioflu @Sensation

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

skynet

Üye
Evet varmış :

Üst Alt