İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
Millet BMW 57.000 LUMİA SİPARİŞ EDİYORMUŞ. Eski symbian Nokia telefonlarını bırakıp yeni Lumia telefonlar alacakmış. Ayrıca bunlar en çok giriş seviyesiymiş. Yönetici kadro ise 9xx serisi alacakmış. Umarım İyi olur.
Neden Nokia?
Bkz Reyiz 3310

luckysleven

luckysleven

Üye
Dostlar note3 almis bulunmaktayim. Ilanlar bolumune konu actim bilginiz olsun. Son fiyat 550 dir. Telefon aldigim icin tok satici kafasi yasiyorum pazarlik yapmam yani : )

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ooo şimdi taş devrinden yakın çağamı girdin uyum sağlıyabilirsin umarım

luckysleven

luckysleven

Üye
Ooo şimdi taş devrinden yakın çağamı girdin uyum sağlıyabilirsin umarım

Hahah aynen zorlanirim biraz ama sorun olmaz herhalde : ) Eski kullaniciyim bakalim neler kacirmisim ozellikle launcher kullanmasini ozledim ya birde ne romlar cikmis onlari merak ediyorum

Emre

Üye
Lumia'nın Artıları
Malzeme Kalitesi Nokia+
Çift Tık Kilit Ekranı+
Şarj Takınca Power Tuşuna Basmadan Açılması+
Stabil+

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
luckysleven

luckysleven

Üye
İstersen noteninkinide sayalım diyen biri çıkmasın lütfen

Cikabilirmi sence ? Sarja takinca kendiliginden acilan bir cihazla hangi note boy olcusebilir ? : ) Ama biri bu vatandasa cift tikla uyandirmayi htc nin de yaptigini soylesin lutfen ama o ben olmayayim cunku bir iki mesajina denk geldim degisik biri : )

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

Emre

Üye
Cikabilirmi sence ? Sarja takinca kendiliginden acilan bir cihazla hangi note boy olcusebilir ? : ) Ama biri bu vatandasa cift tikla uyandirmayi htc nin de yaptigini soylesin lutfen ama o ben olmayayim cunku bir iki mesajina denk geldim degisik biri : )
Vatandaş Benmiyim?
Lg G3 G2'de var Çift Tık Özelliği

skynet

Üye
çift tık olayını en iyi lg kullanıyor

emz

emz

Üye
çift tık olayını en iyi lg kullanıyor

Benim sıra arkadaşımda var dershanede. Adam açarken çift tık, kaparken çift tık yapıyor çok havalı ya. G3 farkı işte. Bizim 1520 anca açılsın zaten. Kapamayı düşünen yok. Çok havalı duruyor o cihazda ama. Keşke bizde de böyle bakınca albenili çok şey olsa. Cihaz da güzel olsa tadından yenmez. :)

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Giriş seviyesi lg l70'de bile var çift tık aç kapa çok iyi

dakamon

dakamon

Üye
Dokunma kombinasyonu ile kilidi açmayı da unutmayın :)

ArMaGeDdOn_87

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hahah aynen zorlanirim biraz ama sorun olmaz herhalde : ) Eski kullaniciyim bakalim neler kacirmisim ozellikle launcher kullanmasini ozledim ya birde ne romlar cikmis onlari merak ediyorum
Hayırlı olsun hocam. Hep güzel günlerin olsunda bol bol kullan inşAllah..

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
yeminli06

yeminli06

Üye
Ailem benim :D iphone 5s alacaktım windows phone ailesinden kopamadım ekleyin lumia 925 kullanıcıları kısmına ismimi :yuru :halay3:

• Beğen
Tepkiler: cemil baba, emz, ceza87 ve 1 kişi daha
yeminli06

yeminli06

Üye
hayırlı olsun,arka kapakta sorun var mı ?
Sağolasın aldığımda ilk denediğim o oldu başta korkuyla bastırdım sonra baktım bir şey olmuyor baya bastırdım sorun yok şimdilik ileride ne olur bilemem

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ewet beyler fırında çalışırken dayımı videoya çekıodum bana tepkisi değişik oldu tabi önemli olan tepki deıl bnm 920 nin yere duştukten sonra en ufak çizik + hiç birşeyin olmaması muazzamca yere dustu bu kaçıncı fakat banamasın demıor fikrimce zamanın 3310 nu.

Buyrun

• Beğen
Tepkiler: cemil baba ve suyunsesi

Emre

Üye
Ewet beyler fırında çalışırken dayımı videoya çekıodum bana tepkisi değişik oldu tabi önemli olan tepki deıl bnm 920 nin yere duştukten sonra en ufak çizik + hiç birşeyin olmaması muazzamca yere dustu bu kaçıncı fakat banamasın demıor fikrimce zamanın 3310 nu.

Buyrun
Nokia Kaitesi :)

Üst Alt