İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
arkadaşlar son günlerde whatsappta sürdürülüyor yazısı sık sık gelmekte çok yakın bi zamana kadarda uygulamaları akıllı depolamadan değil üzerine basarak kaldır diyordum telefonda biraz şişme var gibi nasıl düzeltirim bu sorunu

Güncellemenin başında yoktu bu sürdürülüyor şimdi bendede olmaya başladı

pissed26

pissed26

Üye
Bende de var o kardeşim. Özellikle şöyle diyim sana 6sec uygulamasından iki video izle sonra hiçbir uygulumaya giremiyorsun. Tecrübeyle sahip. Whatsap yüklüyor mesenger yüklüyor line viber pil tsarrufu bile yüklüyor diyor sonra atıyor uygulamadan ardından basınca da hiç açılmıyor uygulamalar. Telefon bildiğin felç geçiriyor. Bildiğin en büyük hata. @papakudioflu @Sensation @bulutsuzgece Varmı sizde de PRV de?
aynen kardeşim dediğin gibi en basit program müzikte bile yaşıyorum bunu bi attımı girmeyince girmiyor :)
ayrıca kardeşim şarj olayıda iyice abarttı 3g de hiç dokunmasam sabahtan akşama kendi kendine anca gidiyor şarj 5 daka whatsappta yazışıyorum %8 9 şarj gidiyor

dakamon

dakamon

Üye
aynen kardeşim dediğin gibi en basit program müzikte bile yaşıyorum bunu bi attımı girmeyince girmiyor :)
ayrıca kardeşim şarj olayıda iyice abarttı 3g de hiç dokunmasam sabahtan akşama kendi kendine anca gidiyor şarj 5 daka whatsappta yazışıyorum %8 9 şarj gidiyor
Şu sıralar sistem iyice çöpleşti. PRV kullanıyorsan yapacak bir şey yok. Laf söyleme hakkımızda yok. Ama normal sürüm kullanıyorsan sıkıntı.

pissed26

pissed26

Üye
Şu sıralar sistem iyice çöpleşti. PRV kullanıyorsan yapacak bir şey yok. Laf söyleme hakkımızda yok. Ama normal sürüm kullanıyorsan sıkıntı.
prv kullanıyorum kardeşim

dakamon

dakamon

Üye
prv kullanıyorum kardeşim
O zaman kararlı sürümün çıkmasını yada yeni düzeltme güncellemesi bekleyeceğiz. Belki sorun uygulamaların 8.1 ile uyumsuzluğundan da olabilir. Kesin bir şey de bilmiyoruz ki :( Kullanıyoruz böyle sorunlu sorunlu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@kamil5028347 hayırlı olsun. Gerçekten telefon tasarımı ve verdiği his çok iyi.

dakamon

dakamon

Üye
Mağazanın görünüşünde hafif makyaj yapmışlar. Ana sayfasında kocaman bir resim var uygulamanın

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
cemil baba

cemil baba

Üye
pil tasarrufu güncellendi ama sorun düzelmedi
whatsapp da farkedilen bir çökertme hatası wp sistemini etkilemiyormuş.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ana ben bunu daha yeni görüyorum. Meraklı beyinler ne demek la

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emz ve suyunsesi
dakamon

dakamon

Üye

Bu meraklı beyin mesajı bayadır var ya :D meralı olduğumdan araştırdım :D yani resmen işine gelirse sebebini bi araştır diyor :D

• Beğen
Tepkiler: emz ve cemil baba
erndrdyk

erndrdyk

Üye

Ben bu hatayı nerede alıyorum biliyor musun :) ben bi internet servis sağlayıcısından alıyorum internetimi ve bana verilen kullanıcı adı şifreyle giriş yaptığımda girebiliyorum internete. Bu sistem beni günde 1 kere sistemden atıyor wifi bağlı kalıyor ama internet bağlantısı olmuyor. Bu şekilde mağazaya girdiğimde aynen bu hatayı alıyorum. Yanlış görmüyorsam seninde wifi tek diş çekiyor interneti görmediği için veriyor bu hatayı.

Ayrıca hata geçmezse telefonun saat ayarını otomatikten çıkar ayarını tam yap sonra telefonu kapatıp açınca düzelecektir

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Windows u kullandırmak için basit yalan haber demişler.

Emre

Üye
Bağımsız Meraklılara O Mesaj ;)

yeminli06

yeminli06

Üye
Beyler lumia 920de kablosuz şarj ile entegre telefona ondan dolayı ağır 925te telefona koymamışlar hafif peki kablosuz şarj cihazı çalışıyor mu onda ben şimdi alsam 925 geldiğinde kablosuz şarj cihazını ondada kullanabilecek miyim ?

Rainesto

Rainesto

Üye
Tarayıcı Facebook böyle oldu

dakamon

dakamon

Üye
Beyler lumia 920de kablosuz şarj ile entegre telefona ondan dolayı ağır 925te telefona koymamışlar hafif peki kablosuz şarj cihazı çalışıyor mu onda ben şimdi alsam 925 geldiğinde kablosuz şarj cihazını ondada kullanabilecek miyim ?
İçinde bunu destekleyecek bir donanım yok. Ekstra bir aparatı vardı telefona kılıf gibi arkadan taktığın ondan alman gerekir.

yeminli06

yeminli06

Üye
İçinde bunu destekleyecek bir donanım yok. Ekstra bir aparatı vardı telefona kılıf gibi arkadan taktığın ondan alman gerekir.

hadi ya bide ondan mı alcaz o sıkıntı o zaman her şarj edeceğimde onu mu takacam :/
yav ne alsam acaba orta derecede telefon almak istiyorum lumia 925 gibi 800 lira vereyim

Rainesto

Rainesto

Üye
hadi ya bide ondan mı alcaz o sıkıntı o zaman her şarj edeceğimde onu mu takacam :/
yav ne alsam acaba orta derecede telefon almak istiyorum lumia 925 gibi 800 lira vereyim

Hocam ikinci el daha üst cihazlara bakmanızı tavsiye ederim lumiaların ikinci eli ölü fiyatına

Üst Alt