İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

nadir_89

nadir_89

Üye
zil sesi eklemek isteyenler zil sesi seçtiğiniz bolumun altında bir link var ona tıklayın nasıl ekleneceği anlatılmış orda
şarj sorunu bende yok galiba akşama kadar nete bağlı msn Facebook online mesaj konuşma mağazadan 3-4 uygulama indirdim 25-30 mp3 dinledim bir gün gitti
benimde bulamadığım bişey var kimsenin sormadığı :) açık uygulamaları nasıl kapatıyoruz.

komando04

komando04

Üye
zil sesi eklemek isteyenler zil sesi seçtiğiniz bolumun altında bir link var ona tıklayın nasıl ekleneceği anlatılmış orda
şarj sorunu bende yok galiba akşama kadar nete bağlı msn Facebook online mesaj konuşma mağazadan 3-4 uygulama indirdim 25-30 mp3 dinledim bir gün gitti
benimde bulamadığım bişey var kimsenin sormadığı :) açık uygulamaları nasıl kapatıyoruz.

açık uygulamaları kapatamıyoruz direk olarak geri tuşu ile basılı tutup sonra teker teker çıkış yapıyoruz geri tuşu ile takimenüye gelene kadar

papakudioflu

papakudioflu

Admin

acik uygulamalari kapatma yok multitasktan secip geri ok tuşuyla cikiş yaparak kapatabilirsin.

remzi33

remzi33

Üye
Geri tuşuna basılı tutup açık uygulamalar arasında geçiş yapıyon. Kapatmak istediğin uygulamaya girip yine geri tuşuna basarak kapatıyon. Bu da çok zahmetli bir iş aslında gelişmesi lazım ya çok eksiği var kolay kullanım açısından wp8'in

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
    Konu Sahibi
ekledim

remzi33

remzi33

Üye
Ya şu zil sesi olayı çok sinir bozucu

nadir_89

nadir_89

Üye
geri tuşu ile açıldığını biliyorum
geri giderek çıkış yapıldığınıda biliyorum
ama açık uygulamaların üzerine bir 'x' koyamamışlar mı :)
basılı tuttum sürükleridm falan ama nafile kapanmıyor

benim hissettiğim bir kaç eksiklik daha var mesela mesajlarda iletim raporu mesaj olarak geliyor uyarı olarak çıksa daha iyiydi
bir diğeri alttaki dokunmatik panelin titreşimi sinir etti beni boşa şarj gidiyor ayrıca titreşimi sevmiyorum (bunun kapatma ayarı varmı bilmiyorum kurcaladım ama göremedim)
ekskliğini hissettiğim diğer bir konu kısayollar wifi bt internet paylaşımı nfc güç tasarrufu gibi aç kapa yapılabilecek ayarlar için bir bölümün olmaması bu ayarları ses tuşuna basınca çıkan panele ekleseler güzel olur altına bir satır ekleyip bu 5-6 ayar için toggle koysalar yan yana çok yerde kaplamaz çok daha pratik olur
tema konusunda da bir eksiklik var bence :) belirlenmiş renkler yerine renk yelpazesi eklense istediğimiz tonda renk seçsek daha iyi olurdu
bir konu daha var aslında :D belki vardır ama ben farketmedim internet tarayıcısında geri gidiliyor ama ileri gidemiyoruz ileri tuşu yok bazen bu eksikliği hissediyorum

okadar eksiklikten bahsettik birazda beğendiğim şeyleri yazayım :D almak isteyen arkadaşlara belki yardımcı olur
şuanda android 4.1 ios 5 symbian belle ve wp8 kullanıyorum wp8 i elime alınca uzay mekiğinde gibi hissediyorum kendimi akıcılığı animasyonları çok harika eline ilk alan enimasyonları güzelmiş diyor zaten en kuçuk bir dokunuşta bile animasyon olması çok hoş olmuş
ekranı çok kaliteli retina ekrana alıştım daha iyisi olmaz heralde diyordum ama retinadan çok iyi ekranı
dokunmatik hassasiyetine hiç laf yok üflesem çalışacak nerdeyse :)
sesi tatminkar
ilginç gelecek belki size ama kamerasını çok incelemedim :D 3-4 gün oldu alalı 2-3 foto çektim video hiç çekmedim ama çok kaliteli foto çektiği kesin :)
sosyal ağlar ile olan kısımları çok beğendim tam aradığım şekilde bir telefon derli toplu sosyal ağ konusunda mesajlarda msn mesaj facebook topluca kullanılablmesi çok iyi olmuş
kişilere girdiğinizde face msn rehber ortak görünmesi falan çok iyi olmuş tam bir sosyallik üzerne kurulmuş telefon diyebilirim

şimdilik bukadar,
eksiklik olarak hissettiğim şeyleri geri bildirim olarak göndericem sizede mantıklı gelen varsa isteklerimden sizde bildirin dikkate alırlar belki ozaman

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Listeye bende eklenirim yakında

remzi33

remzi33

Üye
geri tuşu ile açıldığını biliyorum
geri giderek çıkış yapıldığınıda biliyorum
ama açık uygulamaların üzerine bir 'x' koyamamışlar mı :)
basılı tuttum sürükleridm falan ama nafile kapanmıyor

benim hissettiğim bir kaç eksiklik daha var mesela mesajlarda iletim raporu mesaj olarak geliyor uyarı olarak çıksa daha iyiydi
bir diğeri alttaki dokunmatik panelin titreşimi sinir etti beni boşa şarj gidiyor ayrıca titreşimi sevmiyorum (bunun kapatma ayarı varmı bilmiyorum kurcaladım ama göremedim)
ekskliğini hissettiğim diğer bir konu kısayollar wifi bt internet paylaşımı nfc güç tasarrufu gibi aç kapa yapılabilecek ayarlar için bir bölümün olmaması bu ayarları ses tuşuna basınca çıkan panele ekleseler güzel olur altına bir satır ekleyip bu 5-6 ayar için toggle koysalar yan yana çok yerde kaplamaz çok daha pratik olur
tema konusunda da bir eksiklik var bence :) belirlenmiş renkler yerine renk yelpazesi eklense istediğimiz tonda renk seçsek daha iyi olurdu
bir konu daha var aslında :D belki vardır ama ben farketmedim internet tarayıcısında geri gidiliyor ama ileri gidemiyoruz ileri tuşu yok bazen bu eksikliği hissediyorum

okadar eksiklikten bahsettik birazda beğendiğim şeyleri yazayım :D almak isteyen arkadaşlara belki yardımcı olur
şuanda android 4.1 ios 5 symbian belle ve wp8 kullanıyorum wp8 i elime alınca uzay mekiğinde gibi hissediyorum kendimi akıcılığı animasyonları çok harika eline ilk alan enimasyonları güzelmiş diyor zaten en kuçuk bir dokunuşta bile animasyon olması çok hoş olmuş
ekranı çok kaliteli retina ekrana alıştım daha iyisi olmaz heralde diyordum ama retinadan çok iyi ekranı
dokunmatik hassasiyetine hiç laf yok üflesem çalışacak nerdeyse :)
sesi tatminkar
ilginç gelecek belki size ama kamerasını çok incelemedim :D 3-4 gün oldu alalı 2-3 foto çektim video hiç çekmedim ama çok kaliteli foto çektiği kesin :)
sosyal ağlar ile olan kısımları çok beğendim tam aradığım şekilde bir telefon derli toplu sosyal ağ konusunda mesajlarda msn mesaj facebook topluca kullanılablmesi çok iyi olmuş
kişilere girdiğinizde face msn rehber ortak görünmesi falan çok iyi olmuş tam bir sosyallik üzerne kurulmuş telefon diyebilirim

şimdilik bukadar,
eksiklik olarak hissettiğim şeyleri geri bildirim olarak göndericem sizede mantıklı gelen varsa isteklerimden sizde bildirin dikkate alırlar belki ozaman

geribildirim olarak gönderdm bn.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
toggle icin connectiondashboard uygulamasini tavsiye ederim. Shortcut tiles da guzeldir ama connectiondashboard cok kullanişli.

uMTOku

Üye
Arkadaşlar soruma cevap alamadım bende de L920 var bilgisayara bağlayınca görmüyor başına gelen yok mu herşeyi yükledim windows 8 pro 64bit var ama görmüyor telefona bir şey atamıyorum ya

nadir_89

nadir_89

Üye
Arkadaşlar soruma cevap alamadım bende de L920 var bilgisayara bağlayınca görmüyor başına gelen yok mu herşeyi yükledim windows 8 pro 64bit var ama görmüyor telefona bir şey atamıyorum ya
bende seven yüklü ilk bağladığımdagörmüştü şimdi bağlayınca benimkinide görmüyor çokta ilgilenemiyorum açıkcası

nadir_89

nadir_89

Üye
ee müzik felan nasıl atıyorsunuz?

zaten alalı 3-4 gün oldu ilk bağladığımda atmıştım bir kaç bişey daha sonra ihtiyaç duymadım hiç :D
aslında bağlamak içinde çok uğraşmadım uğraşsam bağlarım pcye
çünkü bikere bağlandıysa bağlanıyor demektir :)

saynesim

saynesim

Üye
Arkadaşlar ilk lumia 920 ben aldım lütfen benide ekleyin telefonumun rengi siyahtır bilginize

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
    Konu Sahibi
ekldim

pirenuri

pirenuri

Üye
lütfen geribildirim yapalım arkadaşlar benim sarıpanterde gelecek allahın izniyle ocak 6 da

gobbels

gobbels

Üye
arkadaşlar donanım haberde 1 saat 22 dakikalık uzuuun bir inceleme videosu var.

NUD

NUD

Üye
bende varım kardeş

Üst Alt