Haber Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640 XL (Satışta)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640XL, Windows 10 Teknik Ön İzleme listesine dahil edilmiş bile. Alanlar anında Windows 10 yükleyebilir.

• Beğen
Tepkiler: Sensation

dakamon

dakamon

Üye
Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640XL, Windows 10 Teknik Ön İzleme listesine dahil edilmiş bile. Alanlar anında Windows 10 yükleyebilir.
Yeni çıkacak telefonları o var olan sıkıntıya maruz bırakmayacak halde piyasaya sürmüşler :) O değilde aklıma klavye geldi tam senlik abi :D sen telefondan makale yazan adam olduğun için klavye senin işine çok yarıyacak :D yazım hataları da olmaz belki :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yeni çıkacak telefonları o var olan sıkıntıya maruz bırakmayacak halde piyasaya sürmüşler :) O değilde aklıma klavye geldi tam senlik abi :D sen telefondan makale yazan adam olduğun için klavye senin işine çok yarıyacak :D yazım hataları da olmaz belki :kıskıs:
klavye kadar tarayıcının da bazı özellikleri önemli benim için. Spartan şimdiye kadar iyi görünüyor ama test etmek lazım.

Emre

Üye
    Konu Sahibi
ve beklenen isim selop! canlı yayını tekrar izlemek için.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir Microsoft Store'umuz yokki :(

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bir Microsoft Store'umuz yokki :(

Belfiore'nin enseye bi tokat patlatayım da MS yönetim kuruluna iletsin.
Türkiye'de de bir mağaza açsınlar artık ama olmuyo böyle sopa:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Emre

Üye
    Konu Sahibi

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Microsoft'un Store açmasını beklemeyelim. Kendimiz fake bir store açalım. Falan tarihte Microsoft Store açılıyor diye de sosyal medyada balon haber yayalım. Forum üyeleri olarak yastığımızı yorganımızı alıp geceden mağaza önünde toplanalım. Ne reklam olur ama :D

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: plenken

Emre

Üye
    Konu Sahibi
kutudan artık kullaklık çıkmıyor :(

Emre

Üye
    Konu Sahibi
bana kalırsa black rengi çok hoş :cool

PureFood

PureFood

Üye
Ya var ya ben bile öğrenci halimle şunbatarya iyi diye almayı düşünebilirim, ama 5.7 ekrana HD ekran pasif kalıyor sanki, arkadaşta 520 var, güneşte okunmuyor foto çekilmiyor, benim 920 yine onun yanında on numara kalıyor ama pil var ya şebekede olunca bir kaç saat şansı var aktif kullanımda..
Keşke ekran full Hd olaydı.. O zaman da segment değişecek tabi, S400 komik kalacak, ah ah..

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Ya var ya ben bile öğrenci halimle şunbatarya iyi diye almayı düşünebilirim, ama 5.7 ekrana HD ekran pasif kalıyor sanki, arkadaşta 520 var, güneşte okunmuyor foto çekilmiyor, benim 920 yine onun yanında on numara kalıyor ama pil var ya şebekede olunca bir kaç saat şansı var aktif kullanımda..
Keşke ekran fu ll Hd olaydı.. O zaman da segment değişecek tabi, S400 komik kalacak, ah ah..

güneş ışığında okunabilirlik özelliği vardır bunda.

braayn

braayn

Üye
Lumia 640 a ait Kilit Ekranı Resimleri

saynesim

saynesim

Üye
şu telefondan daha çok sistemi merak ediyorum

Bay H

Bay H

Üye
Lumia 640 XL modelinin Çin'de satılacak olan versiyonunda 2 GB ram ve 2.2 Ghz hızında çalışan bir işlemci bulunacak.

• Beğen
Tepkiler: ON9
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 640 XL modelinin Çin'de satılacak olan versiyonunda 2 GB ram ve 2.2 Ghz hızında çalışan bir işlemci bulunacak.
Snapdragon 800 oluyor muhtemelen. Çünkü 2.2 gHz QSD800, 2.3 gHz QSD801.

Çindeki vergi sübvansiyonunu fiyatlar yerine Donanıma yansıtmışlar
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Xl hoşmuş ya

skynet

Üye
Ooo donanım canavar olmuş

Üst Alt