Haber Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640 XL (Satışta)

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
reklam müzikleri bad

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Beyler bugün ku etkinlikte tanıtılan klavyenin markası filan ne? Sırf gta da şifre yazabilmek için alabilirim

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Beyler bugün ku etkinlikte tanıtılan klavyenin markası filan ne? Sırf gta da şifre yazabilmek için alabilirim
Microsoft Universal Foldable Keyboard
yalnız W10 güncellemesinden sonra destek gelecek

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
dakamon

dakamon

Üye
Adamlar düşük fiyatlı modellerle tabana yayılmak istiyor. Ne zaman doyuma ulaşır o zaman üst seviye adam akıllı cihazlar beklemek mantıklı olur

• Beğen
Tepkiler: byibo
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Cihazlarda Lumia Camera 5.0 (Dynamic Flash, HDR ile birlikte) yüklü olarak geliyor. Bu da Update 2 ile diğer cihazlara da şimdiden gelebilir demek olabilir.
Ayrıca cihazlarda göz atma ekranı, çift dokunarak uyandırma da bulunuyor. İkisinin pili de çıkabilmekte.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: byibo

ArMaGeDdOn_87

Üye
Cihazlarda Lumia Camera 5.0 (Dynamic Flash, HDR ile birlikte) yüklü olarak geliyor. Bu da GDR2.0 ile diğer cihazlara da şimdiden gelebilir demek olabilir.
Ayrıca cihazlarda göz atma ekranı, çift dokunarak uyandırma da bulunuyor. İkisinin pili de çıkabilmekte.
göz atma ekranı 930 da yok bu modellerde var :) nasıl bi mantık anlamadım :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Teknik özelliklerine bakınca ikisinde de yüksek hassasiyetle dokunma yok görünüyor :|

dakamon

dakamon

Üye

Teknik özelliklerine bakınca ikisinde de yüksek hassasiyetle dokunma yok görünüyor :|
Açıkcası şunu da farkettim snap400 ün ceremesi çok bariz belli oluyor. Richcapture açarken yükleme ekranında ne kadar beklendiğine bakın. İşte bide bu özelliğe sahip 930 a bakmak lazım kaç saniye fark var aralarında. Bari 64 bit e geçse de böyle kamera video uygulamalarında hızlanmayı görsek. Snap400 yerine snap410 koysalardı bence kullancıların gönlünü çalarlardı.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Cihazlarda Lumia Camera 5.0 (Dynamic Flash, HDR ile birlikte) yüklü olarak geliyor. Bu da GDR2.0 ile diğer cihazlara da şimdiden gelebilir demek olabilir.

Lumia camera 5 den mi bahsediyoruz. 925 e gelmez mi bunların hiç biri?

ArMaGeDdOn_87

Üye
bütün firmalar 64 bit işlemciye geçiyor :) microsoft bakalım ne zaman geçicek :)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Telefon önden güzel görünüyor ama arkadan görünüş hoşuma gitmedi. Belki video çekiminde parladığı içindir.

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft ismi arkada güzel durmuyor :)

• Beğen
Tepkiler: byibo, oznkrts, dark_13 ve 2 diğerleri
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
S615 işlemci olsa alabilirdim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Puhahahahaha, @papakudioflu dostum bak ebay'da ne buldum :haha:
Zaten varmış piyasada bu katlanabilir BT klavyelerden :kop2:

plenken

plenken

Üye
Otg özelliği gelmiş mi acaba?

dakamon

dakamon

Üye
Açıkcası benim dikkatimi 640XL çekti. Cihaz 1320 deki tüm sıkıntıları bertaraf etmiş gibi. 820 den 1320 ye geçmememin tek nedeni 6 inç ve kamerasıydı. Bakınca 5.7 inc ama yinede biraz ufalması iyi benim açımdan birde kamerası 13 mp olmuş buda çok iyi olmuş bence. Snap400 ile 3000mah pilde bitmez diyorum arkadaşlar. Eskiden 1320 de eski bir s4 işlemci vardı 1.7 ghz da çalışan bataryayı su gibi içen tabiri caizse. Şimdi snap400 olması bataryanın baya baya uzun gideceğinin bir kanıtı :) Al hor kullan bu telefonu :)

kayahan35

kayahan35

Üye
Lumialarda fm verici olmayacak mı gelme ihtimali var mı?

Üst Alt