Haber Microsoft Lumia 535 Resmi Duyurusu Yapıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft Lumia 535 Resmi Duyurusu Yapıldı!
Microsoft nihayet kendi markasını taşıyan ilk Lumia akıllı telefonunu duyurdu.

Redmond merkezli teknoloji devi Microsoft, özellikle son bir iki haftadır gündemi meşgul eden Microsoft Lumia markalı ilk akıllı telefonu Lumia 535’i duyurdu. 5X5 Lumia sloganıyla duyurulan Lumia 535 alt segmentte konumlandırılıyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lumia 535, 3 G Single sim ve3G dual sim olmak üzere iki farklı versiyonda WindowsPhone 8.1 Update 1 ve Lumia Denim güncellemesi ön yüklü olarak tüm dünyada 140$ fiyatla satışa sunulacak.

5X5 Lumia sloganıyla duyurulan Lumia 535, 5″ ekrana, 5 MP ön ve arka kameralara sahip. 1,2 gHz Quad-core chipset, 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama alanına ek olarak 128 GB’a kadar arttırılabilir MicroSD kart yuvası da bulunuyor.

http://www.maxicep.com/resim/Lumia-535_Back_Cyan.jpg

Microsoft Lumia 535,camgöbeği, parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz, koyu gri ve siyah renk seçenekleriyle Çin, Hong Kong ve Bangladeş başta olmak üzere tüm dünyada 110€/140$ satış fiyatıyla Kasım ayı içinde satışa sunulacak.

• Beğen
Tepkiler: emz, RetaXter, MixRadio ve 1 kişi daha

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia Ailesine hayırlı olsun diyelim :tebessüm:
Haber için teşekkürler dostum.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Haber için teşekkürler abi, bizde fiyatı 599 ₺ olur muhtemelen değil mi?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
babama alınacak uygun bi telefon işte :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Videoda ekranı bi 6 inç gibi gözüküyor ama 5 miş .dd

furkankaya559758

Üye
Giriş seviyesine göre donanımı çok güzel.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
599 :tl: yi geçer gibime geliyor vergileride katarsak

Rainesto

Rainesto

Üye
Bizde fiyatı kaç olur

caner1010

Üye
:tşk:

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Hem arka hem on 5 mp mi şimdi Ali kemal abinin yazıda 5mp on ve arka kamera bulunuyor demiş.

skynet

Üye
Arka kamera 8mp olsaymış düşünebilirdim

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
520 kullananların geçebileceği iyi bir telefon. Şaka maka ön kamerası benim 1520'den iyi :)

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
Serhan

Serhan

Üye
Çok iyimiş ya. 5 inc olması süper valla. Benim l925 den bikaç özelliği yüksek mesela ekran , ön kamera felan :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
snapdragon 400 nedir ya :sahan: :sahan2: bari 615 koysaydın şunun işlemciyi :nono:

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Fiyatı 650 TL olur. Fiyatına göre kötü değil. 1gb ram olması çok iyi olmuş. Ayrıca 5mp ön kamera da iyi düşünülmüş.

• Beğen
Tepkiler: lazye
dextro22

dextro22

Üye
İnternet üzerinden satış yapılan sitelerde 500 lira bandına gelince iyi bir satış rakamı yakalayabilir ama s400 kullanılmalıydı bence 3d oyun oynamak pek mümkün gibi durmuyor

Emre

Üye
İnşallah Artık Cihazlar Erken Gelir TR'ye Samsung Gibi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt