Xbox Series X ve S'in fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı


ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Microsoft, Xbox Series S oyun konsolunu resmi olarak duyurdu. Yeni nesil performansa sahip en küçük Xbox olarak duyurulan oyun konsolunun fiyatı 299$ olarak açıklandı. Xbox Series X'in fiyatı ise 499$ olarak açıklandı. 22 Eylül tarihinde ön siparişe sunulacak konsollar 10 Kasım tarihinde satışta olacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
 • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Xbox Series X'in fiyatı resmi olarak açıklandı. 499$.
 
 • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Türkiye fiyatları belli oldu. Xbox Series X: 9299 TL. Xbox Series S: 5.399 TL.
 
 • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ps5 arkadaşlar. Şekli yeter
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt