Merhaba arkadaşlar telefon alacağım yardım eder misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aalpa

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar telefon alacağım yardım eder misiniz?
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Yeni bir telefon alacağım fakat epey kararsız kaldım hafta başı elimde xperia ray,u,arc s motorola atrix vardı fakat bi kaç kez daha baktım ve şu an için aşağıdaki telefonlar arasındayım.

Xperia Arc S
Motorola Atrix
Samsung Galaxy S Duo
Xperia U

arkadaşlar yardımcı olur musunuz aslında ben atrix almaya çok niyetliyim epey araştırdım ama internette olumsuz yorumlar da görünce kafam karıştı android hakkında pek bi bilgim yok fakat ics güncellemesi almayacak ama root falan yaparsın diyorlar biraz bilgi verirseniz sevinirim. Şu an için en uygunu atrix hepsiburada da 599 lira açıkçası zaman kaybetmemem lazım ama işte

codblackops2

codblackops2

Üye
bütçen nedir

Kerim.

Kerim.

Üye
bütçen nedir

aalpa

Üye
    Konu Sahibi
maksimum 750 lira

Seglopsi

Seglopsi

Üye
750 liraya bilmiyorum ihtiyacini gorurse eger sifir Lumia620 almani oneririm.

aalpa

Üye
    Konu Sahibi
peki atrix veya diğerleri ?

codblackops2

codblackops2

Üye
az daha zorla bütçeni s3 mini al eminim pişman olmazsın ve bu saydığın telefonların hepsinden iyi :)

aalpa

Üye
    Konu Sahibi
aslında öyle yapmayı isterim ama yani bi an önce telefon almam şart malum telefonum bozuldu :D atrix e baya niyetlenmiştim ama bilmiyorum

codblackops2

codblackops2

Üye
dediğim gibi s3 mini.. Hem gayet güncel bir telefon yazılım bakımından.donanımı ve özellikleri fena değil , atrixi unut s3 mini almalısın :)

aalpa

Üye
    Konu Sahibi
atrix kullanan hiç mi yok

Türk-X

Türk-X

Üye
Maximum 750 lira demişsin bu fiyata çok temiz 2. el galaxy sII bulabilirsin

Android Police

Android Police

Üye
S3mini android5e kadar güncelleme alır :ehe

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
atrix kullanıcısı olarak yorum yapmak istiyorum atrix gerçekten fiyatının çok üzerinde özelliklere sahip bir telefon kullanmayan anlayamaz bunu hiçbir eksi yönü yok taki güncelleme problemi olana kadar. şuan atrixe jb güncellemesi gelse hiç abartmadan söylüyorum fiyatı 1000 tl ye kadar vurur ve bu fiyatın her türlü hakkınıda fazlasıyla verir bu telefon ama işte jb değil ics bile almayacak bu sıkıntılı bir durum. telefona uygun ics jb romlar var fakat tam stabil değil video ve webtop özelliğini parmak okuyucu özelliğini kaybediyor. madem yeni telefon alıcaksın bütçeni biraz zorlayıp s2 al sana tavsiyem budur.iyi forumlar.

emin_uslu

emin_uslu

Üye
xperia u güzel telefon tip olarak falan ama radyasyon değeri çok yüksek bence sağlığını düşünüp biraz uzak dur. atrix fiyat performans olarak çok uygun hiç incelemedim sadece özelliklere göre bu yorumu yapıyorum atrixe rayi inceledim biraz ama atrix varken ray alınır mı bilmiyorum arc s fiyatına daha iyileri var ama atrix alacaksan hepsiburada dan alma derim nette biraz araştırırsan farkedersin zaten hb garanti dışı kalmış ürünleri bi firma kendi garantisine alıyo hb bu ürünleri satıyo her üründe değil ama atrix için bu şikayetler çok var

fk555897

fk555897

Üye
Bence biraz daha para biriktir ve S3 mini al.

restmod

restmod

Üye
750butcen varmis zaten s3 minide 800e bulunuyor 750 veren 800de verebilir diye dusunuyorum o yuzden s3 mini derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt