yarın telefon alıcam yardımcı olun lütfen!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blacktalon

blacktalon

Üye
2.el saglam tanidigin varsa s2 al rahat edersin

Matthe

Matthe

Üye
s2 sürekli güncelleniyor ama donanım ve fiyat olarak razr yine önde :D

Matthe

Matthe

Üye
razrda 8mp kamera 1080p hd video kaydı, super amoled ekran :)

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
valla ne yalan söylim şuan razr kesinlikle ağır basıyor :) fakat servis konusunda süphelerim var:)

Matthe

Matthe

Üye
arızalancak bi telefon değil o ya ama genede araştır servisi :D

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
arızalancak bi telefon değil o ya ama genede araştır servisi :D
ya telpa garatiliymiş tel problem yok yani:D o zaman bu fiyata kaçırmadan sipariş verim 1 tane fiyatıda çok uygun pişman olmam inşallah :D

Matthe

Matthe

Üye
pişman olursan benim telefonu yollucam sana :)

eren2934

eren2934

Üye
Motoralaya bulasma derim android diyince aklima en son o gelir.butce sikintin yok sanirim 1000 liraya cikarsin.s2 cok satti yazilim destegi cok ve unutulmayacak bir telefon onu oneririm

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah :) tavsiyen için çok teşekkür ederim ama forumlarda dolaşırken motorolalarda kullınmış çıkıyomuş :S hepsi buradadan daha önce telefon aldım ama %50 indirim sebebi nedir ya ilginç ama :)

- - - Eklendi - - -

Motoralaya bulasma derim android diyince aklima en son o gelir.butce sikintin yok sanirim 1000 liraya cikarsin.s2 cok satti yazilim destegi cok ve unutulmayacak bir telefon onu oneririm
ya aslında 700 lira civarı düşünmüştüm ama kampanyalı aldığım zaman 750 civarı oluyor tercih sebebi birazda o :)

Matthe

Matthe

Üye
evet var öyle muhabbet ama elden aldığında problem olmaz ya. İnternetten alanlar yaşıyor o sıkıntıyı. Aslında gerçek fiyatı o ama %50 indirim deyip daha cazip görünmesini sağlıyolar :)

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
evet var öyle muhabbet ama elden aldığında problem olmaz ya. İnternetten alanlar yaşıyor o sıkıntıyı. Aslında gerçek fiyatı o ama %50 indirim deyip daha cazip görünmesini sağlıyolar :)
ama telefonu alınca 100 tlde hediye çeki falan var yanında 750 liraya falan gelçek ace 2 750 verceğime buna veririm oda ayru konu :D

Matthe

Matthe

Üye
razr her konuda avantajlı he ahahahaha :D

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
razr her konuda avantajlı he ahahahaha :D
ya razr konuşma süresi biraz düşük SII ye göre ama diğer konularda daha iyi görünüyor baktığım sitede telde problem falan çıkmazsa iyi bir alışveriş yapmış olacağız ama bakalım :D

Matthe

Matthe

Üye
ben konuşmuyorum telefonda o yüzden ilgilenmiyorum o durumla :D al valla telefon mükemmel

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
ben konuşmuyorum telefonda o yüzden ilgilenmiyorum o durumla :D al valla telefon mükemmel
ya demin baktığım sitede SII yle razr karşılaştırmışlar artı eksi yönleri falan en alttada anket var buna göre hangisini tercih edersiniz diye sonuç 750 kişininin %80 razr tercih etmiş :D

Matthe

Matthe

Üye
ee hala ne düşünüyon? :D

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
yarın sabah bi olsunda hayırlısıyla :D bizde sola falan araştırıyoruz utanmadan :D

Matthe

Matthe

Üye
boş iş ya :D hadi sen razr hayali kur ben uyuyorum, şimdiden hayırlı olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...