MeeGo dan android'e geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
MeeGo dan android'e geçiş
Arkadaşlar Nokia N9 aldım tam 1 hafta oldu. MeeGo işletim sistemli N9'u android e çevirsem garantide bir sıkıntı olurmu? Androidi yükledikten sonra MeeGo ya tekrar dönüş yapabilirmiyim ve bu android'i program gibi içine girip mi kullanırız. Birde şarj sorunum var arkadarlar şarjı 1 gün ancak gidiyor.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
garanti dışı olur. Şimdi ki telefonların çoğu en fazla 1 gün gidiyor. Android den meego ya tekrar dönebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

sataer

Üye
telefonu açarken seçiyorsun meego ya da android diye hangini istersen onu açıyor garanti dışı kalır ama flash atarsın garanti verirken hiç sıkıntı olmaz. Yeni cihazın hayırlı olsun.

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğiniz Bilgiler için teşekkürler.Flash la android i nasıl yükleyebilirim?

sataer

Üye

kurulum burda var kardeşim. Meego Türkiyeye de bak belki vardır orda Türkçesi

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :) Garanti dışı kalırsa cihazım bunu yapmanın anlamı yok sonucta 1haftalık bir cihaz ve nokianın en iyi cihazı.Değmez bence :(

sataer

Üye
kardeşim 5 dakkaya garanti kapsamına sokabilirsin neyse sen bilirsin

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
aa oğle bir imkanımız varmı açıkca anlatabilecek yokmu bu konuyu? Telefonudaki meego yu silmeden androide kurabilirmiyim ?

sataer

Üye
e kardeşim en başta da dedim ya telefonu kapatıp açtığın zaman sana soruyor meego mu açılsın android mi diye.

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun :) androidi sildiğimizde garanti ile ilgilide sorun olmuyor yani. Çok saol gerçekten.

sataer

Üye
olmuyor kardeşim. Rica ederim.

cyber

cyber

Üye
alpha 3 ü yükle

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sabahtan beri uğraşıyorum fakat yükleyemedim androidi ayrıntılı bir anlatımda bulamadım.İngilizce yazdığından asıl sitesindende pek anlayamadım.Flas yüklenmesi lazım felan yazıyor ama nasıl yüklenir anlamadım telefona attım flash programını kurmaya çalıştım kurulmadı.Zarar veririm diyede korkuyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :) Bana nasıl kurulacagını analatabilecek bir arkadaş olursa çok sevinirim.

pRime.

pRime.

Üye
android beta sürüme geldiğinde mert arkadaşımız detaylı kurulum anlatımı yapacak. lütfen acele etmeyin.

akolarpislik

Üye
    Konu Sahibi
tamam peki. Beta sürümünün çıkış tarihi hakkında her hangi bir bilginiz varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...