Duyuruyu Kapat

N9 Android.deb 4.1.1 basit kurulum

• 8 Haziran 2013
  • 36527 Okunma
  • 220 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. çok yakında ne olduğu ortaya çıkar arkadaşlar. ilyas_0177 bu konuda çok bilgili ama sanırım forumda yok. eğer olsaydı mutlaka ne olduğunu yazardı.
    ---
    çok yakında ne olduğu ortaya çıkar arkadaşlar. ilyas_0177 bu konuda çok bilgili ama sanırım forumda yok. eğer olsaydı mutlaka ne olduğunu yazardı.

Yazan: VeysiTekinTR
  2. linkteki video da izlenmiyor. Hatta rom dosyaları için indirme de yapilamiyor diye okumustum. Bence saçma ve yalan birşey, tmo'da konusu dahi yokken bir anda zembille düşmesi saçma değil mi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Konu ile ilgilenmek icin hic zamanım olmadı, sadece özelden pm yoluyla konuşma gecti
    xda geliştiricileri konu ile ilgileniyormuş konu sahte degil gercek ten N9 lollipop geldi hatta 5.0.2 ve ota üzerinden 5.1.1 gelmiş fakat dedigim gibi pc başında ilgilenme fırsatım olmadı

video konu linkleri ile ilgili indirebilmek icin yapılmış tanıtım videosu fakat o videoyu bende acamadım,

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. rom yok arkadaşlar fek bence :hmmm

5. banada yalan söylemezler sanırım ki diyelim fek olsun bu işten nasılbir cıkar olabilir?

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. orasını bilmem fakat adamlar Ericsson icinde aynı linkleri vermişler
    lollipoprom.org/

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Video yüklenip geri kaldırılmış gibi.Yeni bilgiler paylaşmanız dileğiyle.İlginiz için teşekkürler.

8. tamamen uydurma,bir haber.para tuzağı.

9. ben ilyas hocadan haber bekliyordum ki o da bu durumu doğrular şekilde yorum yapmış ssabırsızlıkla bekliyorum, inşAllah telefonlara kurulumu gerçekleştirme şansımız olur :)

10. Tesekkurler emek harcanan bir konu olmus

Mobil cihaz ile gönderdi
    ilyas_0177 bunu beğendi.
  11. Bu versiyonun sesli aramaları desteklemediğini belirtseydiniz bukadar uğraşmazdık...

iPad ile gönderdi
  12. Son durum nedir?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Hocam düzenleme tarihi var..!
    konuyu ozaman actım daha ellemedim
    alt konularda son degişiklik var hatta ubiboot kurulum anlatımı son sistem deki degişiklikler mevcut

bir dahaki sefere kuruluma gecmeden sormayı deneyin ;)
    ---
    Hicbir ses yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Gercek olsaydı maemo paylaşırdı mutlaka.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bu olayın maemo ile ilgisi yok nitdroid formu kapandı
    xda geliştiricileri ile talk.maemo.org geliştiricileri farklı kimse kimsenin işine karışmaz
    zaten maemo geliştiricileri jolla ekiplerine katıldı eskisi gibi kimse yok forumda.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. EVET arkadaşlar son durum nedir nokia n9 için varmı bir çıkış kapısı
    android in son sürümlerini yüklemek mümkün mü bunlar hakkında çalışma yapılıyor mu ?

17. :no:

18. peki bişey sorucam
    benim n9 telefonumda pr1.2 sürümü mevcut pr1.3 e nasıl yükseltebilirim nokia nın güncelleme servislerinden bir kaçını denedim fakat olmadı güncelleme yok diyor . başka türlü yükleyebilir miyim ?

19. @ilyas_0177

20. flash atmadan artık yükseltme yapamazsın. flasher ile flash atman lazım.
    ---
    hayır uğraşan yok malesef.
    ---
    hayır uğraşan yok malesef.

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
11/12/2017 - 21:50