Haber Maxthon Tarayıcı Wp Store'da!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
iyi güzel hızlıda Facebook a giriş yapamadım birde uygulamadan atma sorunu var maxicepede üye girişi yapamadım. Sanki uygulamanın çıktı gibisinden yayınlamışlar umarım kısa zamanda guncellerler

Evet Facebook ve Maxicep Forum'a üye girişi yapılamıyor.

skynet

Üye
Ohooo bi youtube'dan video izleyim dedim telefon reset attı kendine :dry:

efeler12

efeler12

Üye
facebookta üye girişi yapın direk şifre mail ekranına atıcak üstte facebook a basın içerdesiniz

kursat99

kursat99

Üye
Arkadaşlar geçmiş falan nerde bulamadım?

capkino06

Üye
sorunları geri bildirim yapalım bence çok başarılı bi tarayıcı olmuş kullanım açısından. o değilde ie 11 nasıl olacak onuda çok merak ediyorum :)

ademoz05

ademoz05

Üye
çok gereksiz bir uygulama olmuş bence bir artısını göremedim
prototype browser bile daha iş yapar

efeler12

efeler12

Üye
gizlilik açısından böyle çektim giriyor

eRdaL.

eRdaL.

Üye
bende giriş yapabildim fakat akıcı degil

4MaGuS

4MaGuS

Üye
facebook a giremiyorum diyenler demin bende denedim 2 tane faceye giriş yaptım masaüstü sürümde normal tarayıcı siz acaba programdan girerken mi sorun yaşıyorsunuz tam sorun neydi sizin

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
facebook a giremiyorum diyenler demin bende denedim 2 tane faceye giriş yaptım masaüstü sürümde normal tarayıcı siz acaba programdan girerken mi sorun yaşıyorsunuz tam sorun siz neydi

Maxthon'dan girilmiyor. Kullanıcı adı ve şifreyi girip Login deyince giriş yapmadan login ekranına geri atıyor. Maxicep Forum'a girerken de kullanıcı adı şifreyle giriş yaparken iç sunucu hatası diyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Maxthon'dan girilmiyor. Kullanıcı adı ve şifreyi girip Login deyince giriş yapmadan login ekranına geri atıyor. Maxicep Forum'a girerken de kullanıcı adı şifreyle giriş yaparken iç sunucu hatası diyor.
merak ettim şimdi indirip deneme yapayım birde böyle tarayıcılra gerek oluyor bazende bu çom fark yaratıyormu ki ie ye göre bunu kullanmak istiyorsunuz
merak ettim şimdi indirip deneme yapayım birde böyle tarayıcılra gerek oluyor bazende bu çom fark yaratıyormu ki ie ye göre bunu kullanmak istiyorsunuz
faceye girmiyor evet bu arada program da çok değişik miş hoşumada gitti biraz

alical33

alical33

Üye
tarayıcı güzel ama kullanılmıyo ki face ve maxicepe girmedikten sonra neyleyim ben o tarayıcıyı

efeler12

efeler12

Üye
İkisine de girdi, :P

YkPkY

YkPkY

Üye
made in china

capkino06

Üye
güncellemelerle düzelicektir inşallah bazen sayfalarıda yüklemiyor beyaz ekranda kalıyor.

pirenuri

pirenuri

Üye
masaüstü sitesine bile girebildim :)

braayn

braayn

Üye
haber için teşekkürler

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
tarayıcı hızlı ama login sorunu var ayrıca baslangıca eklediğim sayfalar boş olarak gözüküyor

remzi33

remzi33

Üye
:agla2:upload yok