Maxiplus 5 Rom ! V2

Sponsorlu Bağlantılar

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Forum da sony xperia z arayüzlü rom da mevcut farklılık olsun diye çıkartıldı. Bilginize

• Beğen
Tepkiler: crowdet

mehmet.temell.08

Üye
selamun aleyküm bn birşeyi anlamadım ilk önce cwm yi mi yüklicem yoksa rom' u mu ?

Tayyip.Gs

Tayyip.Gs

Üye
hocam ben cwm nin yeni sürümünü yükledim v2yide indirdim backup~restoreden restoreye girdim ama bişe çıkmadı yardım edebilir misin...

Karargahx

Üye
hocam ben cwm nin yeni sürümünü yükledim v2yide indirdim backup~restoreden restoreye girdim ama bişe çıkmadı yardım edebilir misin...
Root da attinmi cihaza ? Rootsuz cwm is yapmaz

jejen49

jejen49

Üye
Selam Engin hocam bir sorum olacaktı. Zte v880 serisi için cm rom un kernelini sizin yada Boss hocamızın kerneli ile değiştirip yüklersek telefonun brick olma ihtimali yükselir mi yoksa düşermi

atlantis2008

atlantis2008

Üye
Engin eline emeğine sağlık yalnız anlatımın çok yetersiz. Videoların keza felaket. Biraz sesin çıksın ya :) CVM moda kadar geldim ama sonrasında düzgün detaylı bir açıklamanı göremedim. Çokta hızlı yapıyorsun anlatıyorsun o da ayrı detay. Ya Allah aşkına hafıza kartının içi boş olmalı sanırım Rom dosyasını atmadan önce bunu belirtmemişsin. Çünkü değişim yapayımmı diyor evet desende hata veriyor kopyalamıyor. CVM mod ve sonrasında biraz daha detaylı anlatım rica ediyorum.

Üst Alt