Maxiplus 5 Rom ! V2

Sponsorlu Bağlantılar

• 3 Ekim 2013
  • 47626 Okunma
  • 67 Cevap

1. 3 Ekim 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

MaxiPlus 5 için beklenen rom artık gururla karşınıza sunmaya hazırladım.
    6 adet maxiplus 5 telefonda denedim. Hiçbirinde sorun çıkmadı. Test edildi onaylandı.
    Beklentilerinizi tamamen karşılayacak bir telefon karşınızda, kurulum için video ekliyorum.

İyi günler dilerim. Sağlıcakla kalın.

Cwm Recovery, cwmroot_2
    Orjinal Recovery, Maxiplus_orjinal_recovery
    Root ve Cwm Yükleme Yeni Yöntem, http://www.mediafire.com/download/ijy392qv3f8ayj3/Root ve CWM Yeni Yöntem.rar

Download linki : MaxiPlus5RomV2

< Resmi açmak için tıklayın >

Rom Kurulumu

CWM Yükleme

Yazan: mcEnGin34

Sponsorlu Bağlantılar
    Son düzenleme: 7 Aralık 2013
    darkness24, FK5896, Neagf ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. 5 Ekim 2013 #2

asadanugur

asadanugur

rom yükleme konusunda fazla bilgim yok telefonu root etmemiz gerekiyor mu? rom dosyalarını hangi klasöre atmamiz gerekiyor ve turkcellin orjinal uygulamaları silinecek mi yardımcı olursan sevinirim.

3. 5 Ekim 2013 #3

mcEnGin34

mcEnGin34
    Rom kurulumu için video ekledim. Kurulum için cwm recovery gereklidir. google da aratırsan gerekli bilgileri bulabilirsin. root yapmanıza gerek yok. Turkcell`in tüm uygulamaları silinmiştir. Samsung telefon gibi çalışmaktadır.
    ---
    CWM anlatımı video olarak eklenmiştir. Bilginize

4. 6 Ekim 2013 #4

asadanugur

asadanugur
    ---
    teşekkürler

5. 6 Ekim 2013 #5

mcEnGin34

mcEnGin34
    İyi günler de kullanın.

6. 9 Ekim 2013 #6

umutercanugur

umutercanugur
    hocam ben cwm yükle dediğimde yükleyemiyor onu nasıl aşıcam
    ---
    cwm yüklerken fastboot a almaya çalışırken sizin vidyonuzda aygıtı tanıyo ama bende tanımıyor

7. 10 Ekim 2013 #7

mcEnGin34

mcEnGin34
    Windows 7 - 8 x64 bilgisayar da deneyin. x86 da driver'ı otomatik bulmuyor.

8. 10 Ekim 2013 #8

umutercanugur

umutercanugur
    64 bit hocam zaten

9. 10 Ekim 2013 #9

mcEnGin34

mcEnGin34
    Bilgisayardan Denetim Masasına girin, Donanım ve Ses - Aygıtlar ve Yazıcılar - Bilgisayarın üzerine Sağ tıkla Aygıt yükleme ayarları - Evet bunu otomatik olarak yap'ı seçip- Değişiklikleri Kaydet basın. Bu işlemden sonra fastboot driver'ı otomatik yükleyecektir.

10. 10 Ekim 2013 #10

umutercanugur

umutercanugur
    onu zaten en başta yaptım hocam

11. 11 Ekim 2013 #11

mcEnGin34

mcEnGin34
    Video'yu daha dikkatli izleyin. Başka bir bilgisayarda denemeye çalışın.

12. 12 Ekim 2013 #12

erydoan

erydoan
    abi cwm yükledim cihazı tanıyo ama ses artırma tuşuyla güç tuşuna basıyorum cwm ekranı gelmiyo eski ekran geliyo yardımcı olurmusun

13. 16 Ekim 2013 #13

düşlertanrısı

düşlertanrısı
    rom videosunu izlerken herşeyi ona göre yaptım ama ses açma tuşuyla güç tuşuna basınca hard reset yeri açılıyor birde cwm yi kurarken uzun bir süre bekledim ama kurmadı aygıtı tanımladı ayrıca.

14. 16 Ekim 2013 #14

mamimusti

mamimusti
    Hocam CWM yi yükledi ama güç tuşuyla ses açma tuşuna bastığımda orjinal recovery mod geliyor nasıl olacak...
    ---
    Herşey aynen sizin videoda ki gibi oldu ama CWM açılmadı acaba telefonum rootlu ondan mı oldu... :blink:
    ---
    :tşk::teslimol::smdance:

15. 17 Ekim 2013 #15

darkness24

darkness24
    telefonum garantide benim güncelleme yüklerken brick olmuştu gelince deneyeceğim turkcell uygulamaları telefonu çok yavaşlatıyordu umarım çalışır deneyen arkadaş yorum atarsa güzel olur :)

16. 19 Ekim 2013 #16

mcEnGin34

mcEnGin34
    Cwm yükleyemeyen arkadaşlar zte nin sitesin 2012 romunu kurup denesin. Zte son güncellemede engel yaptı. Bilginize.

mamimusti bunu beğendi.
  17. 19 Ekim 2013 #17

0MG90

0MG90
    Zaten o gelir. Telefonun sd kartına at zip li romu fashboot klasörünede boot.img dosyasını at boot dosyasını yükle ilk önce sonra hboot moda al recovery i aç cwm açılacak oradan install for sd card mı ne öyle bir yazı çıkacak zip li romu bulmazsa sen bul yükle

mamimusti bunu beğendi.
  18. 19 Ekim 2013 #18

mcEnGin34

mcEnGin34
    Cwm yi yükleyememiş arkadaş o yüzden romu da kuramıyor. Zte son güncelleme ile Cwm yüklenmesini engelledi. Zte nin sitesinden 2012 romunu indirip kurması lazım.

mamimusti bunu beğendi.
  19. 19 Ekim 2013 #19

mamimusti

mamimusti
    İlginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Cwm ve Rom u yükledim. Tekrar sagolun.

20. 21 Ekim 2013 #20

mcEnGin34

mcEnGin34
    İyi günler de kullanın.

mamimusti bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/07/2019 - 06:39