Maxiplus 5 Rom ! V2

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
teşekkürler. güzel bir rom'a benziyor :) merak ettiğim bir şey var. ram' de boş alan eski rom'a göre daha mı çok yoksa aynı mı? ben telefonu fabrika ayarlarına yüklediğimde yaklaşık 250 mb boş alan oluyordu ram'de bu rakam bu rom da daha yüksek olabilir mi?

arif_can

arif_can

Üye
İşte aradığım rom teşekkürler

bkberkay

Üye
Hocam rom u yükleyemedim bir türlü. Cmw yi yükledim romu yüklemeyi denedim install aborted. yazısı çıktı. daha sonra telefonu açıp kapattım recovery modu açınca yine orjinal mod çıktı ne yapmam lazım ?Sizin verdiğiniz cmw den yaptım şimdi ama olmuyor install aborted diyor. Çözemedim bir türlü.

Son düzenleme:
mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Hocam rom u yükleyemedim bir türlü. Cmw yi yükledim romu yüklemeyi denedim install aborted. yazısı çıktı. daha sonra telefonu açıp kapattım recovery modu açınca yine orjinal mod çıktı ne yapmam lazım ?Sizin verdiğiniz cmw den yaptım şimdi ama olmuyor install aborted diyor. Çözemedim bir türlü.
Ayarlar - Hakkında Derleme Numarasındaki rakamları yazar mısın? Son güncellemeyi yüklediysen versiyon düşürmen gerekecek.

tarkanq

Üye
CWM yi başaramadım sizlerden rica zte 2012 yı nereden bulabılırım (pc telefonu tanıyor ama cwn işlemi başlattıgımda turkcel acılıs ekranında kalıyor ve yukleme işlemi sadece bekleyınızde kalıyor ) telefon normal acılıyor

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
CWM yi başaramadım sizlerden rica zte 2012 yı nereden bulabılırım (pc telefonu tanıyor ama cwn işlemi başlattıgımda turkcel acılıs ekranında kalıyor ve yukleme işlemi sadece bekleyınızde kalıyor ) telefon normal acılıyor

tarkanq

Üye
Cok tesekkur ederım akşam eskı cwn yı kurup sonra verdıgınız rootu deneyecegım yardımlarınız için saolun

matematikci0202

Üye
cwm yüklenmiyoreski yazılımı kurdum yine aynı yardım ..........

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
cwm yüklenmiyoreski yazılımı kurdum yine aynı yardım ..........

Zte sitesinden indir. Telefonu kapat. Ses kısma ve power tuşuna aynı anda bas. Titreşimi duyunca ellerini çek, telefon fastboot moda girecek, Online güncelleme programı ile güncelle CWM yüklemeyi daha sonra dene kesin olması gerekiyor.

matematikci0202

Üye
hocam cwm yüklüyo ama eskisi gibi açılıyor fastbost

matematikci0202

Üye
olmuyor
ya anlamadımbende niye gelmiyo bu mod anlamadım gitti.....hepsini denedim yok yardım pls..

emre545412

Üye
ya be kurdum aynı videodaki gibi yaptım orginal recorvery açılıyo ???

FK5896

FK5896

Üye
bu romu kurdum ama cwm yi hala yükleyemedim. telefonu güncellemeden önce müzik çalar siyahtı güncelledikten sonra beyaz olmuştu. bu linkten 2012 romunu indirdim aynı şekilde yükledim ama, sorun hala aynı. nerede hata yapıyorum?

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
bu romu kurdum ama cwm yi hala yükleyemedim. telefonu güncellemeden önce müzik çalar siyahtı güncelledikten sonra beyaz olmuştu. bu linkten 2012 romunu indirdim aynı şekilde yükledim ama, sorun hala aynı. nerede hata yapıyorum?
Hocam online güncelleme programıyla güncelleyip tekrar deneyin. Maxiplus5 4 adet orjinal romu var. En eskisi piyasa da olmadığı için sorun çıkıyor. Yeni romlarda açıklar kapatıldı.

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
Hocam online güncelleme programıyla güncelleyip tekrar deneyin. Maxiplus5 4 adet orjinal romu var. En eskisi piyasa da olmadığı için sorun çıkıyor. Yeni romlarda açıklar kapatıldı.
yardımcı olduğunuz için teşekkürler. şimdi deneyeceğim.

omer.temizoglu

Üye
abi şu walkmanı nasıl yüklerim bu roma

darkness24

Üye
keşke cesaret edebilsem yapmaya (: yinede teşekkürler

FK5896

FK5896

Üye
beceriksizliğim yüzünden telefonum full brick oldu :D şuan serviste..

Üst Alt