Telefon Tavsiyesi Maximum 1000 tl ye hangi telefon alınmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Sen naptın yav :D S2 kullanan kalmadı young ekranına iyi dayanmissin ufacık bir ekran.
S2 var hala kuzende, pa kitkat yüklemiştim bayağı zaman önce. Hala akıyor cihaz. 2016 yı da devirir. Xperia Ray de deli dehşet. :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S2 var hala kuzende, pa kitkat yüklemiştim bayağı zaman önce. Hala akıyor cihaz. 2016 yı da devirir. Xperia Ray de deli dehşet. :D
Yine 1GB ram var Galaxy Y 300 küsur ram var sen düşün adamın halini. 3.0 tft'ye herkes katlanamaz. S2 gene iyimsel amoled var [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: KimHyuna
TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
G7 al [emoji41]

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Yine 1GB ram var Galaxy Y 300 küsur ram var sen düşün adamın halini. 3.0 tft'ye herkes katlanamaz. S2 gene iyimsel amoled var [emoji1]
teşekkürler halim anladıyan tek kişisiniz bide babam anlasa :)

hangi marka
samsung hakkında yorum yapmak istmeiyorum :) korea hayranı olarak bunu söylüyüroum düşünün markanın halini :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende bi kaç ay önce galaxy s kullanıyordum broo 5 yıllık cihaz romu yapıştır temel işlevleri yapıyorsun rahat :d şimdi s3 mini var ondan buna Ferrari ye binmiş gibi oldum :D

Invoke

Invoke

Üye
Sen kore hayranı değil de hyuna hayranısındır. Markanın halinde sıkıntı yok.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hyuna Syuna hayranı

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Sen kore hayranı değil de hyuna hayranısındır.Markanın halinde sıkıntı yok.
benim ne hayranı olduğumu ben den iyi bilemezsiniz
Hyuna Syuna hayranı
yapma ya sende mi :)
Bende bi kaç ay önce galaxy s kullanıyordum broo 5 yıllık cihaz romu yapıştır temel işlevleri yapıyorsun rahat :d şimdi s3 mini var ondan buna Ferrari ye binmiş gibi oldum :D
hayırlı olsun :)

burak1553

burak1553

Üye
benim ne hayranı olduğumu ben den iyi bilemezsiniz

yapma ya sende mi :)

hayırlı olsun :)
Lg g3 te iyi ben note 4 ü buradan almıştım istanbuldaysan gidip elden alabilirsin
Gitmeden önce kayıtlı mı diye sorarsın

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 te iyi ben note 4 ü buradan almıştım istanbuldaysan gidip elden alabilirsin
Gitmeden önce kayıtlı mı diye sorarsın
Malesef :)

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Aldım yardımlarınız için teşekkürler

Üst Alt