Telefon Tavsiyesi Maximum 1000 tl ye hangi telefon alınmalı

Sponsorlu Bağlantılar

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Maximum 1000 tl ye hangi telefon alınmalı
Evet Arkadaşlar telefonu mu yenileme kararı verdi babam bütçe 1000tl hangi telefon almalıyım ne önerirsiniz aklımda iphone 4s geçiyor ama tam emin değilim iyi bir kamerası olması nı istiyorum ne önerirsiniz

Son düzenleme:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
4s'e sakın bulaşma. G2 düşünürsen güçlü bir cihaz. 1000 üzerine 300 ekleyebilirim dersen Z2 de kronik sorunlara dikkat edilip alınabilir.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
4s'e sakın bulaşma. G2 düşünürsen güçlü bir cihaz. 1000 üzerine 300 ekleyebilirim dersen Z2 de kronik sorunlara dikkat edilip alınabilir.
Samsung u bidaha dusunecegimi sanmıyorum G2 fotoğraf kalitesi için ne diyebilrsnz

Note le sorunlarım hala devam ediyor sayenizde cihaz biraz hafife root odun konusunda bayagi Yardımınız olmuştu teşekkürler

triss

Üye
Evet Arkadaşlar telefonu mu yenileme kararı verdi babam bütçe 1000tl hangi telefon almalıyım ne önerirsiniz aklımda iphone 4s geçiyor ama tam emin değilim iyi bir kamerası olması nı istiyorum ne önerirsiniz
bnmde limitim 1000 tl 1100 e yeni çıkan zen 2 nin modelini alacağım büyük ihtimalle

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi

triss

Üye
bu telefon daha çok performansa yönelik,yani ince olsun ,şık olsun çok güzel resim çeksin diyosan pek isteklerini karşılamaz ama
ben oyun oynarım,birçok programı birden çalıştırırım,hiç kasma falan olmasın diyorsan alabilirsin 2 hafta sonra özellikleri ni şurdan bakabilirsin

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
bu telefon daha çok performansa yönelik,yani ince olsun ,şık olsun çok güzel resim çeksin diyosan pek isteklerini karşılamaz ama
ben oyun oynarım,birçok programı birden çalıştırırım,hiç kasma falan olmasın diyorsan alabilirsin 2 hafta sonra özellikleri ni şurdan bakabilirsin
2 hafta demeniz sebebi nedir ayrıca yazdığınız 2 ozelliklerini lazım bana :/ şık olması nı hiçbir erkek umursamaz ban oyun canavarı ile iyi kamera gerek

triss

Üye
2 hafta demeniz sebebi nedir ayrıca yazdığınız 2 ozelliklerini lazım bana :/ şık olması nı hiçbir erkek umursamaz ban oyun canavarı ile iyi kamera gerek
2 haftanın sebebi telefonun 16 haziranda lansmanı yapıldı ve haziran sonu gelecek dendi.
size verdiğim linke(asus eshop'a) gidin teknik özelliklerine bakabilirsiniz veya google aratarak ayrıntılı bilgi ve incelemelere ulaşabilirsiniz.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
2 haftanın sebebi telefonun 16 haziranda lansmanı yapıldı ve haziran sonu gelecek dendi.
size verdiğim linke(asus eshop'a) gidin teknik özelliklerine bakabilirsiniz veya google aratarak ayrıntılı bilgi ve incelemelere ulaşabilirsiniz.
teşekkürler 4gb ram süper miş iyi oyun oynanır kamerası da düzgün olasa keşke emin değilim 2 3 model arasında düşünüyorum ayrıca son bir soru zenfone 2mi daha iyi zenfone 6 mı

düşünüdüğüm modeller:
-Lg G2
-meizu mx4
-İPhone 4s
-Zenfone 2

triss

Üye
teşekkürler 4gb ram süper miş iyi oyun oynanır kamerası da düzgün olasa keşke emin değilim 2 3 model arasında düşünüyorum ayrıca son bir soru zenfone 2mi daha iyi zenfone 6 mı

düşünüdüğüm modeller:
-Lg G2
-meizu mx4
-İPhone 4s
-Zenfone 2
[/QUOTE]

gözü kapalı zen 2 diyebilirim. epey .comdan falan karşılaştırabilirsiniz.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi

gözü kapalı zen 2 diyebilirim. epey .comdan falan karşılaştırabilirsiniz.[/QUOTE]
gerçekten baktım gayet güzel görünüyor büyük ihtiaml zen2 alıcam gibi kemarası da fena değil f2.0 var g4 kadar olmasada güzel bir kameraya sahip zatene telfon oyun canavarı ona söz yok :D zen2 baya iyi firklerim değti 4s legledim g2 dondu şimdi zenfoen 2 de :D güzel yapmışlar baya telefoun teşekkürler her şey için

gözü kapalı zen 2 diyebilirim. epey .comdan falan karşılaştırabilirsiniz.[/QUOTE]
android güncellemesi alacak mı pek icaihaz 5.0 var suan android m de yolda 5.0 ve android 6 yı alacak mı

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Bu işten anlayan biri olarak kesinlikle on siparisdeyken vodafone Smart 6 almalısın bu fiyata daha iyi bir alternatif yok

• Beğen
Tepkiler: emarat
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Zenfone 2 aklama gelmemis bak eğer 4gb ram olanini alirsan kesinlikle düşünmeden zenfone derim.

• Beğen
Tepkiler: KimHyuna
KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 2 aklama gelmemis bak eğer 4gb ram olanini alirsan kesinlikle düşünmeden zenfone derim.
4 gb ram olanı kaç tl acaba ayrıca video config nasıl net video oynayabilir 2 k mi 1080 mi
Bu işten anlayan biri olarak kesinlikle on siparisdeyken vodafone Smart 6 almalısın bu fiyata daha iyi bir alternatif yok
vodofone avea turkceel gibi markalar zte yi getiriyo biizm telfonumz diye satıyolar asla ve alsa bidaha zte ye el sürerem bukadar belalı bir telefon yok balde 3 /intouch2 ) var elimde

ayrıca zenfone 2 daha üstün yapyısa sahip 2.3ghz işlemci var ve 4gb ram

Invoke

Invoke

Üye
Zenfone 2/M4 Aqua

Buğra

Buğra

Admin
Eğer beklersen meizu m1 note al derim donanıma gayet iyi ve fiyatı da 700-800 civarı olacak tam bir f/p telefonu

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Asus Zenfone 2 seni üzmez ama Sony Xperia M4 Aqua'ya mutlaka bak. İkisi arasında seçimini yap ikisi de güzel telefonlardır. Bu arada Asus Zenfone 2'nin 2 gb ramli modelleri çıkacaktı hatta 5.0 inch ekrana sahip olacaktı. Sanırım yalan oldu ülkemizde şuan 1099 tl'lik en düşük modelde bile 4 gb ram ve 5.5 inch ekran var.

byAndroid

byAndroid

Üye
Lenovo vibe x2 900 liraydı bi bak derim. Vodafone smart 6 da fena değil

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 2 seni üzmez ama Sony Xperia M4 Aqua'ya mutlaka bak. İkisi arasında seçimini yap ikisi de güzel telefonlardır. Bu arada Asus Zenfone 2'nin 2 gb ramli modelleri çıkacaktı hatta 5.0 inch ekrana sahip olacaktı. Sanırım yalan oldu ülkemizde şuan 1099 tl'lik en düşük modelde bile 4 gb ram ve 5.5 inch ekran var.
teşekkürler öneriniziçin şuan ikna aşamasındayım ayarlayabilirsem lg g4 almaya çalışcaz m4 agua zenfone 2 4s yada olrusa g4 olacak teşkkürler
Lenovo vibe x2 900 liraydı bi bak derim. Vodafone smart 6 da fena değil
lenova ürünlerien pek güvenmiyorum zaten yukada belirtiğimn gibi zte den bıktım usandım teşekkürler yorumunz için
Eğer beklersen meizu m1 note al derim donanıma gayet iyi ve fiyatı da 700-800 civarı olacak tam bir f/p telefonu
meizu beklenebilrimi emin değilim one plsu 2 yi beklmiy tercih ederim bi yurtdışı yapcak insan bulrusam :)
Zenfone 2/M4 Aqua
önerinizi çin teşekkürler zenfone 2 daha iyi gibi sanki :) ama belli olmaz rakamalra aldanmamak gerek
usta babaım ikna etmeye çalılıyorum 2000 civarına g4 nedersin iyimi sağlammı zenfone 2 le arasıdnaki büüyk farklar nedir

Üst Alt