Telefon Tavsiyesi Maximum 1000 tl ye hangi telefon alınmalı

Sponsorlu Bağlantılar

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Hocam Z2 1400 tl hepsiburada.com da

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
4s'e sakın bulaşma. G2 düşünürsen güçlü bir cihaz. 1000 üzerine 300 ekleyebilirim dersen Z2 de kronik sorunlara dikkat edilip alınabilir.
Usta 1300 z2 Nerede bulamıyorum Teknosa vatan 1700 1900 hep acil yardim
Hocam Z2 1400 tl hepsiburada.com da
Internet alışverişi yapamam kredi kartı vermiyor babam taksit seçeneği şeklinde arıyorum banka kredisi gibi yollara ama media Markt Teknosa ve Sony kendi sitesinde 1700

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hepsiburada da 100 lira üzeri alışveriş yapınca kapıda ödeme hizmeti var cep telefonları içinde aynı durum geçerlidir sanırım. Ayrıca kapıda kontrol etme var mı sorarsın kargocu bey'e. Birde bunların seri numarası yazıyormuş ona bakaraktan sorunlu üretim mi en sorunsuz üretim mi anlaşılabiliyormuş. Bir başka forumda ki kullanıcı sayfasında yazıyor.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada da 100 lira üzeri alışveriş yapınca kapıda ödeme hizmeti var cep telefonları içinde aynı durum geçerlidir sanırım. Ayrıca kapıda kontrol etme var mı sorarsın kargocu bey'e. Birde bunların seri numarası yazıyormuş ona bakaraktan sorunlu üretim mi en sorunsuz üretim mi anlaşılabiliyormuş. Bir başka forumda ki kullanıcı sayfasında yazıyor.

Bana taksit lazım internet alışverişi ile alamayız peşin yok

0MG90

0MG90

Üye
Havale ile alsana, git bankaya yatır sonra gelsin telefon
Taksitle alacaksan biraz zor bulursun Z2 falan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bana taksit lazım internet alışverişi ile alamayız peşin yok
İstanbulda yaşıyorsan 2 tane mağazası olan bir yer. Mağazadan alırsın.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
4s'e bence hiç bulaşma ama yinede sen bilirsin.

virus19

virus19

Üye
Bende arayış içerisindeyim max 1100 tl civarı çıkabiliyorum bu fiyat aralığında xperia c4 gözüme çarptı satış fiyatı 1199 sanırım haziran sonu satışa çıkacakmış, bir göz at istersen selfie telefonu diyorlar özellikleri fena değil gibi ama performansı nasıldır bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varmı alınabilir mi?

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
4s'e bence hiç bulaşma ama yinede sen bilirsin.
1000 tl ye telefon yok istediğim gibi anlaşılan napalım bende bu eski telefonu kulanım hersey için teşekkür ederim android 2.3.6 ma geri dönüyorum hersey için teşekkürler
Bende arayış içerisindeyim max 1100 tl civarı çıkabiliyorum bu fiyat aralığında xperia c4 gözüme çarptı satış fiyatı 1199 sanırım haziran sonu satışa çıkacakmış, bir göz at istersen selfie telefonu diyorlar özellikleri fena değil gibi ama performansı nasıldır bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varmı alınabilir mi?
Teşekkürler C4 ilgimi çekmiyor fazla m4 Aqua ya bakın yeni çıktı 1100 civarı İlginizi çekebilir

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1000 tl ye telefon yok Usedom gibi anlaşılan napalım bende bu eski telefonu kulanım hersey için teşekkür ederim android 2.0.6 ma geri dönüyorum hersey için teşekkürler
Biriktirip en iyisini almak en iyisi :D 2.0.6 gingerbread acaba halen daha kullanıcısı fazla mıdır o sürümün

0MG90

0MG90

Üye
Bende kullanıyorum :D

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Biriktirip en iyisini almak en iyisi :D 2.0.6 gingerbread acaba halen daha kullanıcısı fazla mıdır o sürümün
Olmazmi ya telefon süper max msj sonra Belek yok hatası sd algılanıyor google play açılmıyor konuşma Yapk anda önce telefonu kapatip açmak gerekiyor 290 mb ram var 170 mb samsung yiyor süper telefon Daha ne olsun

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Olmazmi ya telefon süper max msj sonra Belek yok hatası sd algılanıyor google play açılmıyor konuşma Yapk anda önce telefonu kapatip açmak gerekiyor 290 mb ram var 170 mb samsung yiyor süper telefon Daha ne olsun
Zte yazıyor profilin de :D

Üst Alt