Telefon Tavsiyesi Maximum 1000 tl ye hangi telefon alınmalı

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
kardeşim şimdi bu satten sonra 4s almanı tavsiy etmem.Ucuza ikinci el temzi iphıone 5 bulursan tabi alabilirsin.Lakin andorid cephesini baktıgımızda, 100 tl fazla verip g2 almanı tavsiye ediyorum

sony olarak en uygun bu var gibi

samsung olarak ya da

bunlardan benım sana tavsiyem lg g2 kesinlikle.Digerleirnin kamerası çok iç açıcı degil gibi

0MG90

0MG90

Üye
Zenfone 2 1.8GHz/4GB RAM 1099 lira, aynı fiyata M4 Aqua'da var ama dahili depolama alanı 8GB
Veya G2 alabilirsin ama onunda SD kart desteği yok

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim şimdi bu satten sonra 4s almanı tavsiy etmem.Ucuza ikinci el temzi iphıone 5 bulursan tabi alabilirsin.Lakin andorid cephesini baktıgımızda, 100 tl fazla verip g2 almanı tavsiye ediyorum

sony olarak en uygun bu var gibi

samsung olarak ya da

bunlardan benım sana tavsiyem lg g2 kesinlikle.Digerleirnin kamerası çok iç açıcı degil gibi
teşekkürler :9 z2 hakkındaki düşünceleriniznedir ? ayrıca 1500 e kadar alabilecemizi düşünüyorum 1500 civarı için ne öneririsniz
Zenfone 2 1.8GHz/4GB RAM 1099 lira, aynı fiyata M4 Aqua'da var ama dahili depolama alanı 8GB
Veya G2 alabilirsin ama onunda SD kart desteği yok
z2 hakıındaki düşünceleriniz nedir ?

byAndroid

byAndroid

Üye
1500e kadar çıkarsan zenfone 2 en yüksek modelini, Meizu Mx4 pro, öneririm

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
1500e kadar çıkarsan zenfone 2 en yüksek modelini, Meizu Mx4 pro, öneririm
kusura bakmayın 1500tl çıkıpta o iki telfonu alamam 1i asusu ne oldu belli değil 2 diğerii toplama telfon önerileriiz için teşekkürler 1000 tl civarı olursa zenfoen 2 yada g2 gibi bu zenfone 2 inini en büüyk avantajı nedir herkes zenfoen 2 diyo ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Tamam bro al g2 iyi güncellemeyi unut

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Asus ne olduğu belli değil demek saçma olur. Asus'u en azından bir kez bilgisayar almaya gitmiş biri bilir. 1500 liraya çıkacaksan Xperia Z3 Compact al derim. Performans, şarj süreleri ve uzun güncelleme desteği mutlu eder.

technogamer2345

Üye
Su asusu bende sevmiyorum gercekten.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Asus ne olduğu belli değil demek saçma olur. Asus'u en azından bir kez bilgisayar almaya gitmiş biri bilir. 1500 liraya çıkacaksan Xperia Z3 Compact al derim. Performans, şarj süreleri ve uzun güncelleme desteği mutlu eder.
aynı şeyi söylüyoruz bir bilgisayar maraksıın yaptığı telefon :) snapdragon yerine intel atom var

yurtdışı alcak olasam iphone 5 5s nasıl ucuz alaiblirm çok cahilim bu konularda malesef seni de hep uğraştırıyoum yardımın için çok teşekkür ederim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
zenfone 6 ya bak stoklarda var bugun baktım veya zenfone 2 yi bekle

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
1500'e çıkabiliyorsan Xperia Z2 al o zaman su/toz geçirmez, full performans(bir oyunda bile zorlanmadı be), şıklık, güzel kamera(manuel çekimden birazcık anlıyorsan çok harika fotoğraflar çekersin), full yazılımsal destek. Bilen bilir Sony çocuklarına iyi bakıyor. Tavsiye ederim. Kronik sorunları unut zaten alcağın cihaz her türlü 2015 üretimi olacağından sıkıntın olmaz. D5603(4G'li versiyon) almaya dikkat ediceksin bir de manyetik şarj zorunlu gibi bişey, zamanla şarja taktığın yer yalama yapıp kolay açılabiliyor bende şuan öyle açılıyor ama kesinlikle su geçirmiyor gene. Arka ve ön cam narin yapıda öndeki cam çok sağlam ama arkadaki çizilebiliyor ha o da pek belli olmuyor da çok titizsen arkalı önlü cam taktırırsın, nazlı telefondur biraz ama seni asla yarıyolda bırakmaz şarjı, stamina modları ile kafan rahat olur her an her dakika ulaşılabilir olursun şarj cihazı aratmaz sana. Uzun lafın kısası hiç Z3'tür, Z3+'tır ya da yeni telefondur falan bakma Xperia Z2; 2015'te çıkan her cihaza rahatlıkla kafa tutabilir, herşeyi ortada güçlü telefon vesselam.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
kadikoy

kadikoy

Üye
s5 mini aldım.şiddetle tavsiye ederim.
tek elle kullanılıyor.pil 2 gün yetiyor.
parmak izi ve nabız ölçme var.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
WindowsPhone istersen Lumia lara bir bak derim ;) Lumia ların en iyi özellikleri hızlı ve kamera özelliklerinin iyi olması bence

NOT: Galaxy Alpha kullanıcısıyım

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
1500'e çıkabiliyorsan Xperia Z2 al o zaman su/toz geçirmez, fu ll performans(bir oyunda bile zorlanmadı be), şıklık, güzel kamera(manuel çekimden birazcık anlıyorsan çok harika fotoğraflar çekersin), fu ll yazılımsal destek. Bilen bilir Sony çocuklarına iyi bakıyor. Tavsiye ederim. Kronik sorunları unut zaten alcağın cihaz her türlü 2015 üretimi olacağından sıkıntın olmaz. D5603(4G'li versiyon) almaya dikkat ediceksin bir de manyetik şarj zorunlu gibi bişey, zamanla şarja taktığın yer yalama yapıp kolay açılabiliyor bende şuan öyle açılıyor ama kesinlikle su geçirmiyor gene. Arka ve ön cam narin yapıda öndeki cam çok sağlam ama arkadaki çizilebiliyor ha o da pek belli olmuyor da çok titizsen arkalı önlü cam taktırırsın, nazlı telefondur biraz ama seni asla yarıyolda bırakmaz şarjı, stamina modları ile kafan rahat olur her an her dakika ulaşılabilir olursun şarj cihazı aratmaz sana. Uzun lafın kısası hiç Z3'tür, Z3+'tır ya da yeni telefondur falan bakma Xperia Z2; 2015'te çıkan her cihaza rahatlıkla kafa tutabilir, herşeyi ortada güçlü telefon vesselam.
Çok teşekkür ederim benim de aklım Z2 de bakalım babamı iphone 5 için öneri yaptım bi arkadas i yurt dışı çıkacak Z2 mi iphone 5 mi sorusu şimdide :) hangisi daha iyidir ?
s5 mini aldım.şiddetle tavsiye ederim.
tek elle kullanılıyor.pil 2 gün yetiyor.
parmak izi ve nabız ölçme var.
Birdaha samsung alacağım düşünmüyorum :)
WindowsPhone istersen Lumia lara bir bak derim ;) Lumia ların en iyi özellikleri hızlı ve kamera özelliklerinin iyi olması bence

NOT: Galaxy Alpha kullanıcısıyım
Uygulama zayıf kamerada bi 41 Megapixel güzel diğerleri zayıf on kamera yok ayrıca örümcek ağı gibi teması var çok kariisk öneriniz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Çok teşekkür ederim benim de aklım Z2 de bakalım babamı iphone 5 için öneri yaptım bi arkadas i yurt dışı çıkacak Z2 mi iphone 5 mi sorusu şimdide :) hangisi daha iyidir ?

Uygulama zayıf kamerada bi 41 Megapixel güzel diğerleri zayıf on kamera yok ayrıca örümcek ağı gibi teması var çok kariisk öneriniz için teşekkür ederim
Aslında ben teşekkür ederim önemli değil :D

serkanxrap

serkanxrap

Üye
Geçen hafta lenovo vibe x2 kullanmaya başladım. bütçeme göre araştırdım ön yargılarım vardı ama telefonu alınca bir ön yargım kalmadı. Batarya ve kamera eksi yönleri ama performans olarak üst düzey. 900 TL'ye ideal bence

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap

Iphone 5 kötü telefon değil de Z2 daha iyi ya. Daha fazla özelliğe sahip. Kamera özellikleri olsun, işletim sistemindeki özgürlük avantajı olsun su/toza dayanıklılık bir çok ekstra cihaz(gamepad,klavye vb.) ile uyumluluğu olsun. 1080p ekranı falan birçok konuda iyi.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Bence fazla kurcalama işin içinden çıkamassın.Benim sana tavsiyem 2 seçenek var birisi 1400 tl ye Z2 diğeri ise 1100 tl ye Zenfone 2 bu ikisinden birisini al ikiside pişman etmez.Ama biraz beklersen Zenfone 2 yi daha ucuza alabilirsin indirimle falan.Ya da paran varsa bekleyemem diyorsan 1100 tl ye hemen alabilirsin.Lâkin zenfone 2 daha yeni olduğu için ne tür sorunları, eksileri var bilemezsin.

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Bence fazla kurcalama işin içinden çıkamassın.Benim sana tavsiyem 2 seçenek var birisi 1400 tl ye Z2 diğeri ise 1100 tl ye Zenfone 2 bu ikisinden birisini al ikiside pişman etmez.Ama biraz beklersen Zenfone 2 yi daha ucuza alabilirsin indirimle falan.Ya da paran varsa bekleyemem diyorsan 1100 tl ye hemen alabilirsin.Lâkin zenfone 2 daha yeni olduğu için ne tür sorunları, eksileri var bilemezsin.
Çok haklısınız söyle bir sorum olacak Z2 çok pahalı kimi sitelerde 1700 kimi sitelerde 1900 1300 civarı yok bu kadar param olsa android yerine iphone 5 alırım :)
Iphone 5 kötü telefon değil de Z2 daha iyi ya. Daha fazla özelliğe sahip. Kamera özellikleri olsun, işletim sistemindeki özgürlük avantajı olsun su/toza dayanıklılık bir çok ekstra cihaz(gamepad,klavye vb.) ile uyumluluğu olsun. 1080p ekranı falan birçok konuda iyi.
Teşekkürler ama iphone vazgeçilmezdir artık babam hangisini alırsa

Üst Alt