MaxiCep'teki En Kapsamlı Yüksek Görüntü Kalitesine Sahip Önizlemeli Süper Wallpaper Arşivi

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Sizler de sağolun :oke:

Burak

Üye

bu resimin link kırık.

kuavo15

kuavo15

Üye
teşekkürler

Burak

Üye
teşekkürler. çok güzeller :)

jejep

jejep

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler

1. 5. 6. 9. 10. 11. 13. 14. 15. 16. 21. linklerdeki dosyalar silinmiş

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

bu resimin link kırık.

teşekkürler. çok güzeller :)

Güzel paylaşım teşekkürler

1. 5. 6. 9. 10. 11. 13. 14. 15. 16. 21. linklerdeki dosyalar silinmiş
Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar :oke:
Ayrıca bazı linklerin kırık olması son derece doğal çünkü bu konunun açılış tarihi 11.01.2009, 21:27:02. Yani tam 2 yıl önce açılmış bir konu. Linklerin hala çalışıyor olması bile mucize. Linkler kırık diye yorum yaparken konuların açılış tarihlerine dikkat edelim.

jejep

jejep

Üye
Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar :oke:
Ayrıca bazı linklerin kırık olması son derece doğal çünkü bu konunun açılış tarihi 11.01.2009, 21:27:02. Yani tam 2 yıl önce açılmış bir konu. Linklerin hala çalışıyor olması bile mucize. Linkler kırık diye yorum yaparken konuların açılış tarihlerine dikkat edelim.

Abicim onalara birşey demiyorum allah razı olsun değiştirirsin falan sana söyledim sadece yanlış anlama :)

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
güzel resimler var ama keske 4shared e yada uploading.to ya yüklenseymis resimler.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Abicim onalara birşey demiyorum allah razı olsun değiştirirsin falan sana söyledim sadece yanlış anlama :)
2 yıl önceki bilgisayar olsaydı olurdu onun üzerinden çok bilgisayarlar ve harddiskler gelip geçti :ehe
güzel resimler var ama keske 4shared e yada uploading.to ya yüklenseymis resimler.
En sağlamı rapidshare premium paylaşımlarıdır. Değil 2 yılda en fazla 1 yılda bu söylediğin dosya yükleme sitelerinde çoktaaan linkler ölmüş olurdu ;)

AlpReis

AlpReis

Üye
Muhteşemsin Muhterem

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekkürler

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
teşekkürler.. süper paket ;)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
ALpeRenBuGRa farkı :nargile:

ismntr

ismntr

Üye
çok teşekürler.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Link'lerin tamamı ölü güncelleme imkanımız varsa değiştirelim alperen.

Üst Alt