Maxicep ceptelefonları Araştırma Timi ...

• 29 Temmuz 2014
  • 627 Okunma
  • 23 Cevap

1. Öncelikle selamın aleyküm yönetici abilerim ve sitemızde emeği gecen tüm abilerim, kardeşlerim.Bayağıdır aklımda birşey var onuda bugün dile getirmek nasip oldu :D . Şöyle bir cep telefonları araştırma inceleme bölümü açsak.Videolu geniş çaplı cihaz tanıtımı yapsak. 2 3 arkadaşımızı görevlendırsek hiç fena olmazdı dıye dusunuyorum . bence çok iyi olurdu. Ben bu işi yapabilirim.Böyle bir şey düşünürseniz ilk gönüllü benim araştırmacı incelemeci olarak .. :D

Yazan: adanalı1
    MaxipmaN bunu beğendi.
  2. Güzel fikriyat, bence olmalı

adanalı1 bunu beğendi.
  3. Vallahi cok iyi olur bayagi ses getirir foruma

Samsung Tablet ile gönderdi
  4. Güzel olur.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Cihaz teminatını nasıl yapacaksınız??

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bu işi yapacak kişinin telefoncu olması lazım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Ben telefoncuyum abi :D .
    ---
    Bi ya allah desek gerısı gelır abı orası kolay

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  8. Tahmin ettim zaten. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. O zaman geriye youtube hesabı açmak kalıyor dimi :D Kendinide gösterirsen arka plana haber studyosu gibi düzenleme yapar biri ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. güzel olur hatta teknolojiye atarlanan adam gibi eğlenceli olsa hem facebook sayfası da canlanır

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  11. şöyle birseyde olabilir.yeni telefon almak isteyenn arkadaslarımız bir pmbatar istedıkleri cihazı inceleriz

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Bence direk en üst seviyeleri incelemeye başla soranları oraya yönlendir

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Millet diğer telefonlara bakmıyorki şu anki amiral gemilere bakıyor sadece onları inceleseniz hemen ilgi toplarsınız Youtube'da falan

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  14. Şimdi bu istek onaylandı mı? Onaylandıysa gerisi kolay zaten.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. bu kadar fazla gönüllü varsa biz kendi sitemizi kuralım reklam da alırsak çok para kazanabiliriz ve telefonları karşılayabiliriz ztn bir arkadaş da telefoncuymuş yapılsa çok çok fazla para kazanılabilecek bir iş
    ---
    birde telefonlarda oyunların nasıl oynattığını filan çekerseniz daha fazla ilgi çeker yani performansını da bu şekilde gösterirseniz birde örn:lg g3 vs S5 tarzı oyun ve internette gezinti performansını da çekerseniz daha çok ilgi gelir size

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  16. 1100,3310 oyun performansi filan yardimci olurum :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
    adanalı1 bunu beğendi.
  17. yılan nasıl yönetilir yılan oyunu kaç saniyede açılıyo filan yapsan yeter :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    @Safak bunu beğendi.
  18. Ben herturlu desteğe varım yeterkı olsun böyle bir iş :D 2008 den bu yana Maxi ye can feda

19. Maxicep bunu direkt desteklemez gibi fakat kendi aranızda kurduktan sonra forumda kendinize bir yer edinebilirsiniz. Tabi son sözü ben söyleyemem.

20. ben bu işi yaparımda varmı bana destek olacak olan ki ? :)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 02:21