Öneri Maxicep ceptelefonları Araştırma Timi ...

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep ceptelefonları Araştırma Timi ...
Öncelikle selamın aleyküm yönetici abilerim ve sitemızde emeği gecen tüm abilerim, kardeşlerim.Bayağıdır aklımda birşey var onuda bugün dile getirmek nasip oldu :D . Şöyle bir cep telefonları araştırma inceleme bölümü açsak.Videolu geniş çaplı cihaz tanıtımı yapsak. 2 3 arkadaşımızı görevlendırsek hiç fena olmazdı dıye dusunuyorum . bence çok iyi olurdu. Ben bu işi yapabilirim.Böyle bir şey düşünürseniz ilk gönüllü benim araştırmacı incelemeci olarak .. :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Güzel fikriyat, bence olmalı

• Beğen
Tepkiler: adanalı1
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi cok iyi olur bayagi ses getirir foruma

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Güzel olur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Cihaz teminatını nasıl yapacaksınız??

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben telefoncuyum abi :D .
Bi ya allah desek gerısı gelır abı orası kolay
O zaman geriye youtube hesabı açmak kalıyor dimi :D Kendinide gösterirsen arka plana haber studyosu gibi düzenleme yapar biri ;)

MaxipmaN

Üye
güzel olur hatta teknolojiye atarlanan adam gibi eğlenceli olsa hem facebook sayfası da canlanır

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
şöyle birseyde olabilir.yeni telefon almak isteyenn arkadaslarımız bir pmbatar istedıkleri cihazı inceleriz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
şöyle birseyde olabilir.yeni telefon almak isteyenn arkadaslarımız bir pmbatar istedıkleri cihazı inceleriz
Bence direk en üst seviyeleri incelemeye başla soranları oraya yönlendir

0MG90

0MG90

Üye
Millet diğer telefonlara bakmıyorki şu anki amiral gemilere bakıyor sadece onları inceleseniz hemen ilgi toplarsınız Youtube'da falan

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Şimdi bu istek onaylandı mı? Onaylandıysa gerisi kolay zaten.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu kadar fazla gönüllü varsa biz kendi sitemizi kuralım reklam da alırsak çok para kazanabiliriz ve telefonları karşılayabiliriz ztn bir arkadaş da telefoncuymuş yapılsa çok çok fazla para kazanılabilecek bir işbirde telefonlarda oyunların nasıl oynattığını filan çekerseniz daha fazla ilgi çeker yani performansını da bu şekilde gösterirseniz birde örn:lg g3 vs S5 tarzı oyun ve internette gezinti performansını da çekerseniz daha çok ilgi gelir size

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
1100,3310 oyun performansi filan yardimci olurum :ehe

• Beğen
Tepkiler: adanalı1
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Ben herturlu desteğe varım yeterkı olsun böyle bir iş :D 2008 den bu yana Maxi ye can feda

Superfan

Superfan

Üye
Maxicep bunu direkt desteklemez gibi fakat kendi aranızda kurduktan sonra forumda kendinize bir yer edinebilirsiniz. Tabi son sözü ben söyleyemem.

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
ben bu işi yaparımda varmı bana destek olacak olan ki ? :)

Üst Alt