Maxicep Avatar Yarışması Ödül Dağıtımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Sorun yok, keşke bana mesaj atsaydın ama böyle olması da oldu. En azından hak yerini buldu. Arkadaşımızı rencide etmedi sonuçta kimse, herkes hata yapabilir onunda cezası hatası karşılığında 1. olduğu yarışmayı kaybetmek.

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sorun yok, keşke bana mesaj atsaydın ama böyle olması da oldu. En azından hak yerini buldu. Arkadaşımızı rencide etmedi sonuçta kimse, herkes hata yapabilir onunda cezası hatası karşılığında 1. olduğu yarışmayı kaybetmek.
Biraz saçma değil mi sonuçta rüşvet yok bir şey yok düzgün bir şekilde oy istemiş bu arkadaş bence bu diskalifiye sebebi olmamalı

Bence yaptığı yanlış bir şey de değil ben olsam bende pm atardım dostum bak şu yarışmaya katıldım desteğini bekliyorum gibisinden biraz mantık

Gerçek seçimlerde bile ortalık oy isteyenlerle dolu

0MG90

0MG90

Üye
Biraz saçma değil mi sonuçta rüşvet yok bir şey yok düzgün bir şekilde oy istemiş bu arkadaş bence bu diskalifiye sebebi olmamalı

Bence yaptığı yanlış bir şey de değil ben olsam bende pm atardım dostum bak şu yarışmaya katıldım desteğini bekliyorum gibisinden biraz mantık

Ama bunu biz yapmadık. Sadece kendisi yapmış. Adil oluyor mu?

Rygebin

Rygebin

Üye

Bence ceza değil bir daha katılım bile olmamalı ben istesem 10 kiişiyi gruplarımdan getiriyim desteğini bekliyorum diyeyim o adam da bana vermesin . Sana yardım eden biri olduğu için mutlaka ona gözü kayar kişinin. Kişisel algı oraya kayar bunu algılayamaz. Adaletli değil o yüzden .

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bence ceza değil bir daha katılım bile olmamalı ben istesem 10 kiişiyi gruplarımdan getiriyim desteğini bekliyorum diyeyim o adam da bana vermesin . Sana yardım eden biri olduğu için mutlaka ona gözü kayar kişinin. Kişisel algı oraya kayar bunu algılayamaz. Adaletli değil o yüzden .
Tamam tamam ben zaten yarışmalara katılmıyorum bir şey demedim şimdi tartışma çıkmasın :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

Özel mesaj yada diğer yöntemleri de kullanarak oy istenildiği tespit edilirse, yarışmadan diskalifiye olacaksınız. Son olarak kendinize attığınız oylarında geçersiz olduğunu belirtmek isterim. Yarışmacı arkadaşlarıma bol şanslar dilerim, haydi bakalım iyi olan kazansın.

Dediğim halde özel mesaj gönderilmiş.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

CsWqIve34

Üye
mesele suydu kaptanin sirf arkadasi diye murtezaya son dakika kazanmasi icin oy attigindan dolayi bende oy istedim ama bu yarismalarda öğrndiyim tek sey su:

ARKADASI OLAN KAZANIR BU KADAR
zaten ben @yeumyang arkadisima rahatsizlik duydugumu soyledim ve vazgecip 2 ikincilik odulu alabilcegimi soyledim

Ha bu arada arkadaslarimin hepsi maxicepe uye oldu artik bir daha yarismalarda rakip cikmaz sanirim :siritik:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye
Oy verenlere bakınca zaten nicke mi yoksa avatara mı oy vermiş anlaşılıyor

H0lligan

Üye
mesele suydu kaptanin sirf arkadasi diye murtezaya son dakika kazanmasi icin oy attigindan dolayi bende oy istedim ama bu yarismalarda öğrndiyim tek sey su:

ARKADASI OLAN KAZANIR BU KADAR
zaten ben @yeumyang arkadisima rahatsizlik duydugumu soyledim ve vazgecip 2 ikincilik odulu alabilcegimi soyledim

Ha bu arada arkadaslarimin hepsi maxicepe uye oldu artik bir daha yarismalarda rakip cikmaz sanirim :siritik:
asosyaller naapsın ozaman :ehe

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Konuya tesadüfen denk geldim ve ismim geçmiş, Evet Mürteza kardeşim bu forumda sayıp sevdiğim kıymetli bir kardeşimizdir yarışma kurallarınca da oyumuzu değiştirme hakkımız doğal olarakta vardı ben de Mürteza kardeşim kazansın diye oyumu değiştirdim sorun göremiyorum ben :oke: Mesaj atarak oy isteyerek ben de diğer arkadaşlar da kazanırdı ama olan olmuş önümüzdeki yarışmalarda kuralların daha net ve açık olması dileğiyle kazanan katılan ve yarışmaya heyecan katan herkese :tşk: :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, ilyas_0177, KAYIP-ADAM ve 5 diğerleri
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Konunun uzatılmasına gerek yoktur, kurallar gayet açık şekilde belirtilmiştir aslında. ÖZEL MESAJ GÖNDERİMİ YASAKTIR! Bu yüzden arkadaşımız son oy içinde bunu talep etse diskalifiye olmuştur. Diğer ödül kazanan tüm isimlerde de böyle birşey tespit edilse, aynı kuralı uygulardım.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177, cihanata_1 ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Konunun uzatılmasına gerek yoktur, kurallar gayet açık şekilde belirtilmiştir aslında. ÖZEL MESAJ GÖNDERİMİ YASAKTIR! Bu yüzden arkadaşımız son oy içinde bunu talep etse diskalifiye olmuştur. Diğer ödül kazanan tüm isimlerde de böyle birşey tespit edilse, aynı kuralı uygulardım.
Herşey için teşekkürler :tebessüm: Gayet güzel bir yarışma oldu hatta bu zamana kadar katıldıklarımın en renklisi ve heyecanlısı oldu :tebessüm: Bende konuya sonradan dahil olsam da uzatma taraftarı değilim sadece ismim geçince kısaca savunmamı yaptım efenim :tebessüm: Tekrardan teşekkürler nice yarışmalarda buluşmak dileğiyle :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177, asigsasi ve Dogus Pertez

KAYIP-ADAM

Üye
@mürteza16 , @asigsasi tebrikler. :)
@MrExelance listeden çıkarılması gerekmez mi?
@Dogus Pertez

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, cihanata_1 ve asigsasi
Jus7ice

Jus7ice

Üye
ben yokkene neler dönmüş buralarda :ehe

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve ___kaptan___
cihanata_1

cihanata_1

Üye
@mürteza16 , @asigsasi tebrikler. :)
@MrExelance listeden çıkarılması gerekmez mi?
@Dogus Pertez
aynen bencede mrexelance tamamen yok sayılıp şampiyonlar buna göre belirlenmeli yani @mürteza16 1. @asigsasi 2. @Mesut Aktaş 3. kabul edilmeli @Dogus Pertez :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve KAYIP-ADAM
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
avatar yarışmasına katılan herkesi tebrik ederim :oke:
yarışmaya katılan herkes birinci oldu sayılır :tebessüm:
herkesin avatarı kişi kadar iyiydi :oke: tebrikler..

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, asigsasi, kaankulahli ve 1 kişi daha
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
aynen bencede mrexelance tamamen yok sayılıp şampiyonlar buna göre belirlenmeli yani @mürteza16 1. @asigsasi 2. @Mesut Aktaş 3. kabul edilmeli @Dogus Pertez :)
Ödül konusuna baktığınızda zaten 3.'ye ödül vermeyecektik. Karmaşıklık ödülleri dağıtmamızdan ötürü kaynaklandı. Bende bütçeyi diğer yarışmaya ayırmalıyız diye düşündüm.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve ___kaptan___
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt