Max 700 Tl'yi Geçmeyecek Telefon Önerilerinizi Bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
lumialar iyide market sıkıntısı var

alperen kutuk

Üye
ya sinir oldum. millet bi tel bulmuş 10 mesajın 10undada gm discovery yazıyolar. Sanki başka tel yok..
aynen ya her konuda discovery o :angry:
arkadaşm lumia 520 veya 620 al en ideal telefonlar o fiyata tabi wp8 seviyosan

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
wp iyi telefonlar ama malum mağazası gelişmeye ihtiyacı var aradığım özellikleri oraya yazmıştım son çıkan oyunları rahatça çalıştırabilmeli diye :hmmm

muratm.

muratm.

Üye
kardeşim kaçırmayacağın bir telefon

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
niye discovery öneriyoruz çünkü o fiyata alınacak en iyi telefon.aynı fiyata daha iyisini bulun onu önerelim:oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
kafamda xperia L var :hmmm

Buğra

Buğra

Admin
Gm discovery :oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
millet bi discovery tutturmuş gidiyor hadi hayırlısı :ehe

ANIL

ANIL

Admin
Tercih senin sonuçta sen kullanacaksın. 700 liraya alınabilecek modeller belli zaten, WP giriş seviyesi yada GM Discovery ikisini inceleyip kararını ver. Başka alternatif olmadığı ve f/p ürünü olduğu için Discovery öneriliyor :oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
erzurumda bulursam bakarım bir discoverye nasıl diye ısınamazsam başka tercihlere bakıcam :hmmm

- - - Eklendi - - -

erzurumda bulursam bakarım bir discoverye nasıl diye ısınamazsam başka tercihlere bakıcam :hmmm

mertxxcan

mertxxcan

Üye
Arkadaşlar ben bir hafta sonra yeni bir telefon alıcam 4 senedir kullandığım n73 ü artık malum bir işe yaramaması üzerine yeni telefon alma kararı aldım başlıktada belirttiğim gibi max 700 tl yi geçmeyecek telefon önermenizi bekliyorum aşağıya istediğim özellikleri yazıyorum bunları dikkate alarak yazarsanız sevinirim..

Aradığım Özellikler;

* Şarjı uzun gitsin en başta.

*Internette gezinmeyi severim baya aktif olucam internette hızlı olması şart

*Son çıkan oyunları sorunsuz oynayabilecegm telefon olsun.

* Gelecek olan yeni güncellemelerden yararlanabilsin

* Hafıza sorunu olmasn

*arada müzikte dinlerim ses kalitesi iyi olursa güzel olur

şimdilik başlıca istediğim özellikler bunlar.

Not: GM Dicovery önermeyin zor bulunuyor bide ben pek ısınamadm o telefona önerilerimi dikkate alarak önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok sağolun :oke:

- - - Eklendi - - -

:hmmm

Aynı ben Bende senin qibi özelliklerde ve senin fiyatta telefon arıyordum konu açdım herkez qmd önerisi verdi markadan dolayı çekindim biraz ama alıcaz sanırım :)

maskedboy

maskedboy

Üye
eğer almam derseniz zaten zaten alacağınız modeller belli s3 mini ace2 vs vs bunlarda sizş götürürmü bilemem

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Atrixe bak ama güncelleme almıyor :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Aynı ben Bende senin qibi özelliklerde ve senin fiyatta telefon arıyordum konu açdım herkez qmd önerisi verdi markadan dolayı çekindim biraz ama alıcaz sanırım :)

valla bakalım bulursam inceleyicem kafama yatarsa alıcam aynen marka biraz çekindiriyor :)

Baskentliia

Baskentliia

Üye
samsung galaxy wonder