max 50-60 TL SINIRSIZ İnternet önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
max 50-60 TL SINIRSIZ İnternet önerisi
Beyler Bayanlar internet almam gerek Mahalle WİFİ lerinden bıktım Tek başına kullanacağım sınırsız bir internet gerek bana

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bugün anlaşma yaptım daha bu Turkcell Superonline 16 MB'e kadar hızlı, modem hediyeli ve 50 GB adil kullanım kotası var sınırsız 54 TL

• Beğen
Tepkiler: Darqos
BurakTura

BurakTura

Üye
65 Lira'ya TTnet'te 24 Mbps 75 GB AKK Var. Ben de Evde Kullanıyorum Onada bir Bak İstersen :)

• Beğen
Tepkiler: Darqos
phasan

phasan

Üye
bende evde 16 mbps 50 gb akk kullanıyorum 24 ay tahahhut var 59 tl ttnet her yerde hızlı ınternet veremıyorlar ttnet

• Beğen
Tepkiler: burak1011
atakanokur

atakanokur

Üye
Superonline daha hizli, ttnetin 3 mbps verdigi neti ayri yerde 8mbps hizla veriyor ayni altyapi olmasina ragmen.

burak1011

Üye
Hersey dahil bende bunu kullanıyorum ama bu telefonsuz ayrıca cok hız beklemeyın
Hocam ben komşudan kullanıyorum şimdi o da ttnet kullanıyor 8mbt 3diş de bile benim için yeterli oluyor indirme hızı 800kb oluyor benim için yeterli ama bazen çekmiyor o yüzden baglatmayi düşünüyorum

phasan

phasan

Üye
Hocam ben komşudan kullanıyorum şimdi o da ttnet kullanıyor 8mbt 3diş de bile benim için yeterli oluyor indirme hızı 800kb oluyor benim için yeterli ama bazen çekmiyor o yüzden baglatmayi düşünüyorum
Arkadasım yetıyorsa tavsiyem verici al takviye yapmak için

• Beğen

burak1011

Üye
Arkadasım yetıyorsa tavsiyem verici al takviye yapmak için
Hocam aklıma geldi sordum teknosa da ki adam boşa alma yararı olmaz dedi. Bazen 2 Bazen 3 diş çekiyor bazen hiç çekmiyor. Birde arkadaş süper online demiş onun fiyatları nasıl.

phasan

phasan

Üye
Hocam aklıma geldi sordum teknosa da ki adam boşa alma yararı olmaz dedi. Bazen 2 Bazen 3 diş çekiyor bazen hiç çekmiyor. Birde arkadaş süper online demiş onun fiyatları nasıl.
Superonline her yerde cekmiyor sen ona bakma Wifi guclendirici iyi işe yarıyor

• Beğen
phasan

phasan

Üye

• Beğen
phasan

phasan

Üye

Hocam bu sorun için de çözüm olur mu bu alet?
Ben ornek olarak verdim ama illa bunu alın demiyorum bir Wifi guclendirici alın işinizi gorur ne marka yada nasıl oldu degıl gucu onemli

androfilex

androfilex

Üye
Ben ornek olarak verdim ama illa bunu alın demiyorum bir Wifi guclendirici alın işinizi gorur ne marka yada nasıl oldu degıl gucu onemli
Peki wifi güçlendiricisinin gücünü nasıl öğrenebiliriz, hangi ölçü birimi ile diğerleriyle kıyaslayabiliriz?

phasan

phasan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: androfilex

Üst Alt