telefon önerisi çok acil lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
telefon önerisi çok acil lütfen
arkadaşlar arkadaşlar merhaba bana 800 liraya kadar telefon önerisi olan var mı ben gittigidiyor.com da a3 829 lr gördüm çok hoşuma gitti ancak telefonu inceledim araştırdım çok donma yapıyormuş o yüzden vazgeçtim şimdi bana en fazla 4 küçük inç ekrana sahip samsung htc sony gibi markalar önerisi olan varsa çok sevindim aslında ben s4 mini alacaktım ama işletim tipine bakarsak kitkat gelecek diyorlar ama ben inanmıyorum bir çok arkadaşım halan da gelmediğini söylüyor acil bana öner'in arkadaşlar şimdiden teşekkürler

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
t60 al dua edersin

byAndroid

byAndroid

Üye
Android one 4g
Vodafone smart 6

xmustx

xmustx

Üye
S3 neo 4.4.4 kitkat arayüzlü

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
s3 fln eskidi artık t60 da 64 bit snapdrogon615 işlemci var 2 gb ram ve 13 mp işini gayette fazlasıyla görecek kamera var bence git bi trkcelle bak eline al beğenirsen alırsın

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
s3 fln eskidi artık t60 da 64 bit snapdrogon615 işlemci var 2 gb ram ve 13 mp işini gayette fazlasıyla görecek kamera var bence git bi trkcelle bak eline al beğenirsen alırsın
Siz incelediniz mi ? Kamerası gerçekten 13 mp mi yoksa t50 gibi sözde 13 mp mi ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lumia 640 XL

Bülent872

Bülent872

Üye
Xperia E4g
Xperia M4q

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
Anladığım kadarı ile büyük ekran sevmiyorsunuz eğer bütçeniz uygunsa Sony Z serisinin compact modellerine bakabilirsiniz. eğer windoes phone düsünürseniz Lumia 640 hatta HTC 8X bile alınabilir ki 1000 lira altnda en iyi performans WindowsPhonede..

xmustx

xmustx

Üye
Windowsphone da neyin performansı iyiymiş ? O fiyata performansa dair ne varsa androidte kendi kandıramazsın maxiceplileri asla ;)

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
1000 tl altnda donanıma göre performansa bakarsanız daha rahat çalışan bir sistem olduğunu görürsünüz.. :)

xmustx

xmustx

Üye
Windows phone bölümünde bunları yazsan vay haline piranha gibi yerler seni :D neyse iyi forumlar..

Buğra

Buğra

Admin
Az biraz daha bekle meizu m1 note gelecek 800 liraya ve büyük ihtimal TR deki 1k altındaki telefon pazarını bitirecektir.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
E 5 yada e 7 almayı düşünüyorum sizce nasıl

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Bana göre kötü; E5 yerine Vibe X2-Ascend G7 E7 yerine Zenfone 2-G2 alınır.

Üst Alt