Lütfen yardım edin !! Telefon Hakkında bilgisi Olanlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klongs

klongs

Üye
symbiana 2016 ya kadar destek verecek windowsphone e geçiyor

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
N8 diyorsunuz yanii.. Birde bir şey sorayım bu işletim sistemi nedir ya..Bende monte var bununkisi nedir..Arkadaşlarım sürekli yok bilmem Symbian olsun daha iyi biri diyo Android.. Bada mesela arkadaş dedi wawe 3 te sanırım çok mu etkiliyor telefonu ??
Abilik taslamak gibi olmasın asla öyle bi amacım yok ama arkadaş demen yanlış senden 3-4 yaş büyük birine ;) Sorduğun soruya gelirsek bada,android,symbian vs. bunların her biri işletim sistemidir. Bilgisayar gibi düşün Xp hızlıdır görseli yoktur Seven yavaştır görseli vardır :) Bada: Samsung un geliştiricisi olduğu uygulamaların kısıtlı olduğu kullanışlı olmayan genelde insanlar tarafından sevilmeyen işletim sistemidir. Android: Google a ait olan geniş yelpazeye sahip uygulama ve oyun bolluğu bulunan kolay ve kullanması zevkli olan bir işletim sistemidir. Symbian: Nokia nın geliştirmekte olduğu işletim sistemidir samsungta olduğu gibi uygulama oyun üst düzeyde değil kimisi sever kimisi sevmez bunların hepsi fikirdir belki sen Bada hayranı olucaksın kullanınca kimse bilemez herkes fikrini söylüyor :oke:

Benden önce davranılmış yukarıda
:alkis

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Çok açıklamalı bir cevap oldu çok teşekür ediyorum..Nokia Symbian den ayrıldı mı öyle bir şey vardı sanki..Symbian artık kullanılmıyor diye duydum ne derece doğru acaba..
2016'ya kadar Nokia'dan destek var. 2016'dan sonra da kullanan kullanır sistem balkabağına dönmeyecek yani sadece güncellemeler gelmeyecek 2016'dan sonra.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Özür dilerim kötü bir niyetim yoktu yani.:).Günlük ağızda kullandığım için alışkanlık olmuş yani..Açıklamaların için ayrıca teşekkür ediyorum..N8 kullanan var mı acaba forumda memnunlar mı ..Galiba netleşti kafamda N8 alacağım..

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
kardesim resmen 808i anlatmissin. en iyi kamera telefonu ve nokia maps seni yeteri kadar tatmin edecekdir.
ama fiyati fazla gelir.
sen en iyisi N8 al.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Özür dilerim kötü bir niyetim yoktu yani.:).Günlük ağızda kullandığım için alışkanlık olmuş yani..Açıklamaların için ayrıca teşekkür ediyorum..N8 kullanan var mı acaba forumda memnunlar mı ..Galiba netleşti kafamda N8 alacağım..
Önemli değil kötü niyetinin olmadığını bildiğim için söyledim :sarıl: Çok vardır aç n8 olanlar buraya diye bi konu her istediğini sor :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Evet N8 e karar verdim.. Çok mu soru sordum acaba kusura bakmayın ama mesela ben N8 i aldım .. İşletim sistemi kendini sürekli yeniler mi..

---------- Eklendi @ 17:24:15 ---------- Yazıldı @ 17:23:09 ----------

Sağol :)

klongs

klongs

Üye
sürekli yenileme derken

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Yani mesela güncelleme gibi.. Symbian mesela değişik bir tema felan çıkardı ..Bu bizim telefona geliyor mu..Şöyle demek istiyorum forumlarda okudum eski symbian felan bahsedenler var nedir bu yani..Bu symbian yenilenmiyor mu..

klongs

klongs

Üye
son 2 güncellemeden sonra güncelleme almayacakmış

Türe

Türe

Üye
2. el galaxy s2

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolun abilerim .. N8 kafamda netleşti..Umarım bir sorunu yoktur bunların..Dediğim gibi kamera ve Navigasyon özelliği çok önemli benim için..Galiba bu konuda en iyi N8 ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt