Telefon Tavsiyesi Lütfen yardım edin, kararsızlıkla boğuşuyorum

Sponsorlu Bağlantılar

BestaVeYasin

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım edin, kararsızlıkla boğuşuyorum
Öncelikle merhaba değerli Maxicep üyeleri :) Bir L620 kullanıcısıyım telefonumdan çok memnunum ( Lumia ailesi içinde üvey evlat olsada ). Bu telefonu kardeşim istiyor benden bende 1.000 TL altında bir telefon ( WP tabiiki :) ) almak istiyorum. İlk başta Galaxy s4 mini de karar kıldım uyandım o kabustan :) Son olarak ve şuan için L920 32 GB alayım diyorum, özellikleri L620 kulllanmış ben için muazzam.
Ama beni tedirgin eden şey şu; şimdi bu telefon bilindiği üzre 2012 model, hani ne bileyim güncelleme almaz artık diye bi korkum var. Sizce 2 yıl önce çıkmış olması almamak için bi sebepmidir ? Bu kararsızlıkla hiç bişi alamıcam ben :/

EDİT : LUMİA 925 DİYENLER, 32 GB L925 Mİ VAR PİYASADA ? ONU ALMAM APTALLIK OLUR

Son düzenleme:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
1320 derim :oke:

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Bence 1320 al, bendede 620 var haftasonu kardeşime 1320 alıcaz daha sonra ele geçirebilirsem onunla değiştirmeyi düşünüyorum :eller:

leeshore

leeshore

Üye
Kesinlikle 1320 almalısın. Kullanıyorum çok memnunum :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bence 1320 al, bendede 620 var haftasonu kardeşime 1320 alıcaz daha sonra ele geçirebilirsem onunla değiştirmeyi düşünüyorum :eller:

6incten 3,8e sanmam :D

WP 8.1 Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
1320 :-)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1000 tl altında bir lumia cihaz düşünüyorsanız eğer alabileceğiniz en iyi 2 cihaz(925 ve 920)dan biri 920 dir.Ben bir 920 kullacısı olarak cihazımdan kesinlikle memnunum tek eksi yönü batarya.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
920 ilk göz ağrımız bendeki yeri her zaman ayrıdır :) 1320nin kamerası benim incelediğim kadarıyla vasat ben sırf kamera için 920 alırdım. Sonuçta belli bir miktar para vericeksin kim istemez ki güzel fotoğraflar çekmeyi. Şahsen bu benim görüşüm kamera pek önemli değil dersen 1320 al

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben sana NL925'i öneririm :good:

Ekranı ve kamerası gayet başarılı, ince, hafif...

1320 ise büyük ve kullanım kolaylığı olmayan bir cihaz (BENCE!)

isamey

Üye
L920 kullanıcısı olarak L925 veya büyük ekran L1320 den biri

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Lumia 920'nin tek kötü yanı bataryası.Kamerası muazzam kasa kalitesi ekranı herşeyiyle kusursuz bir cihaz.Microsoft 36 ay güncelleme sözü verdi 1 yıldan fazla güncelleme alacaktır diye tahmin ediyorum.Fakat resim çekmek sizin için o kadar önemli değil ve bataryası uzun giden bir cihaz arıyorsanız 1320 tek seçimdir.6 inç gözünüzü korkutmasın.Bir kaç gün kullandıktan sonra rahatlıkla alışacaksınız.Önceliklerinize göre karar size ait :)

alical33

alical33

Üye
boyut sıkıntı olmaz alışırsınız ben 5s den 1520 ye geçtim ve çabucak alıştım 1320 veya 925 diyorum ben

Rainesto

Rainesto

Üye
Bence 920 almalısın ben 620 nin yanına 920 alınca 620 telefon muymuş dedim

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
925 seni her konuda tatmin edecektir.

skynet

Üye
925.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hafıza ve dahili kablosuz şarj özelliğine dikkat etmeni öneririm,özellikle hafızaya.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kablosuz şarj o kadar önemli değil bence.

WP 8.1 Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Rainesto
Serhan

Serhan

Üye
L925 bu dediklerinizin arasında En iyisi :) :oke:

braayn

braayn

Üye
empati yaparak şunu söyliyim bende 820 vardı ve 925 ile 1520 arasında gelip gittim nasıl bir gelip gitmeyse artık :)
gittim 1520 aldım kullanımı abartılacak kadar yok 6" gayet iyi ama fiyat 15000 ikinci el oda sen 6" büyük dersen 1320den vazgec direk 925 32 gb paşalar gibi kullan sahibinden 850 tl ye garantisi devam eden 925 var yani araştır al derim.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Aybin.Kilic