Lütfen herkes okusun!!! Kaçak-Spot Cep

Sponsorlu Bağlantılar

msw

msw

Üye
frekansı uymazsa kullanamazsın...

tsubasa

tsubasa

Üye
Originally posted by msw@Sep 11 2005, 04:14 AM
frekansı uymazsa kullanamazsın...
[post=162561]Quoted post[/post]​

benim bildiğim kullanılabilir,eğer tabi GSM telefonuysa(bide farklı modeller var) sonuçta GSM800/900/1800 türkiyede kullanılıyor ve telefonarın hepside destekliyor,bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum...

hasancaliskan

Üye
beyler siz burda takıladurun :D
doğubanktakiler işin kolayını buldu....
bundan sonra teller tü,rkiyeye faturalı gelcek....
yani faturası orda kesilcek....
SPOT pazarı kapanmıo merak etmein :D
o fatura olunca size burda sms falan da gelmicek telide kullanabilceksiniz....
ayrıca IMEI klonlamayıda unutmayın :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ya arkadaşlar yapmayın etmeyin sizin 14 temmuzdan once alıp almadığınızı nerden bılecekler o iş yaş siz inanmayın..yanlış anlaşılmasın ama delinin biri kuyya taş atıyor 40 akıllı çıkarmaya çalışıyor...yapmayın boyle seyler...

ekolix

Üye
valla o kadar da ustune dusmuyorum bu konunun... neden kı...

emege saygı...

centilmen69

Üye
Originally posted by hasancaliskan@Sep 13 2005, 10:34 PM
beyler siz burda takıladurun :D
doğubanktakiler işin kolayını buldu....
bundan sonra teller tü,rkiyeye faturalı gelcek....
yani faturası orda kesilcek....
SPOT pazarı kapanmıo merak etmein :D
o fatura olunca size burda sms falan da gelmicek telide kullanabilceksiniz....
ayrıca IMEI klonlamayıda unutmayın :)
[post=164798]Quoted post[/post]​
eger sim kartını 14 temmuzdan önce taktıgsan sorun yok 5 milyonla kultarıyorsun ama takmadıgsan faturada ibraz edemıyordsan kapatıyorlar...

ronin41

Üye
bu ne ya vatandaşın bir telefon keyfi var o da gidiyor gol 1 kayıt parası 5 ytl. daha neler görücez hayırlısı :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Spot almakta bitti benim için.. :(

undead1

Üye
ya beyler benim tel kaçak 2004 şubat ayında aslanlar gibi gittim dogubank tan aldım 6600 telde hiç sorunsuz kullanıyorum hala taş gibi ozamanlar 1 milyar gibiydi fiyat ben 600 e aldım orj. şarj pil kulaklık vs.... ben memnunum ama hala msj falan gelmedi netten de baktım imei nosu bulunamadı diyor ama msj hak getire bunlar bişi yapamazlar daha ihale bile alınamamış bu işleri yürütecek bi talip bile yok daha önce yazdıgınız konulara göre hiç birinize gelmedimi arkadaş ben sanmıyorum geldigini git şurda falan yerde kayıt yaptır boşver herkes yazıyor ben önce birilerinde bi göriiiiim msj veya kendimde sonra Türkiye AB ye de girecek nerde ???????? şaka bi yana kime geldi mesaj arkadaşlar varsa bilelim bana gelmedi hala ..........

jason

Üye
spot piyasası biterse telefoncuların agzı kulaklarına varır fırsat bekliyorlar zaten

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by xmen@Sep 24 2005, 02:32 AM
ya arkadaşlar yapmayın etmeyin sizin 14 temmuzdan once alıp almadığınızı nerden bılecekler o iş yaş siz inanmayın..yanlış anlaşılmasın ama delinin biri kuyya taş atıyor 40 akıllı çıkarmaya çalışıyor...yapmayın boyle seyler...
[post=175840]Quoted post[/post]​

süpersin xmen tam Benim düşüncemde buydu..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
[/quote]
eger sim kartını 14 temmuzdan önce taktıgsan sorun yok 5 milyonla kultarıyorsun ama takmadıgsan faturada ibraz edemıyordsan kapatıyorlar...
[post=178613]Quoted post[/post]​
[/quote]

Sen hiç telefona kartı çıkartıp takmıyor musun ?

ozzzy

ozzzy

Üye
Palavra palavra palavra :haha:
arkadaşlar inanmayın böyle şeylere bunların hiçbiri türkiyede olmaz :eksi:
n70 çıksın yine spot alıcam 8)

Zero

Zero

Üye
T.C.
TELEKOMÜNİKASYON KURUMU
Basın ve Tüketiciler ile İlişkiler Müşavirliği
Telekomünikasyon Kurumu

BASIN BÜLTENİ

Telekomünikasyon Kurumu, kayıt dışı GSM telefonlarının kayıt altına alınmasına ilişkin
çalışmalarını sürdürüyor.
Telekomünikasyon Kurumu, Ankara, 26.09.2005
Kamuoyunda daha çok kayıt dışı GSM telefon makinelerinin kayıt altına alınmasına ilişkin
düzenlemesi ile bilinen 2813 sayılı Telsiz Kanunu'nu değiştiren 5392 sayılı Kanun, yayımlandığı
12 Temmuz 2005 tarihe kadar Telekomünikasyon Kurumu kayıtlarında bulunan 12 milyon
civarında yasal olmayan GSM telefon makinelerinin kayıt altına alınmasını öngörmektedir.
Telekomünikasyon Kurumu’nda halen kayıtlı olan GSM telefon makinelerinin IMEI
numaraları, veri tabanı güncelleme çalışmaları sürdürülmekte olan
adresinden sorgulanabilmektedir.
Kurumumuzda CEIR (Central Equipment Identity Register- merkezi mobil cihaz kimlik
tanımı veri tabanı) ve Bilgi ve İhbar Merkezi kurulmasından sonra, kayıt dışı GSM telefon
makinelerine gönderilecek kısa mesaj (SMS) ve basın yoluyla yapılacak duyurular ile kayıt
işlemleri için başvurunun yapılacağı yerler bildirilecektir. Söz konusu kanun gereği, 13 Aralık
2005 tarihine kadar kayıt yaptırılmayan kayıt dışı GSM telefonları haberleşme şebekelerinden
hizmet alamayacaktır. Kayıt işlemlerinde cihaza ait fatura istenecek ve faturası olanların kayıtları
ücretsiz olarak, faturası olmayanların kayıtları 5 YTL ödenerek yaptırılabilecektir.
Kanun yayımlandığı tarihten itibaren yürürlükte olduğundan sözü edilen kayıt işlemleri, 12 Temmuz 2005 tarihinden önce Kurumumuz kayıtlarında bulunan kayıtsız GSM telefon makineleri ile sınırlıdır. 5392 sayılı Kanunun 4. maddesinde öngörülen uygulamaya ilişkin yönetmelik
hazırlanarak Resmi Gazete’de yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderilmiştir.
Kamuoyunun bilgilendirilmesini teminen bilgilerinize saygıyla sunulur

iceboy

iceboy

Üye
Resmen sacmalik boyle bir yasa cikmasi. Tel kullananlarin sayisi bence daha bir azalacak boyle olunce ve sebekelerin kazanci da o oranda dusecek.

Peki diyelimki biri yurtdisindan Turkiye'ye geliyor elinde kendi teli (kacak yada degil) Telini orada kullanamayacakmi simdi bu? Yurtdisindan biri, bir arkadas yada tanidigina Turkiye'ye telefon hediye gonderemeyecekmi? Bu yasa bunudami kisitliyor yoksa benmi yanlisim????

HeinekeN

Üye
ya arkadaslar bende sevinmistim 700 ytl ye spot s.e w800i buldum diye ne yapcaz simdi almayalimmi yani :angry:

wahsi

Üye
ya bizm telde spot herhalde napcazz yane

enigma

enigma

Üye
kaçak tel için verilen süre dolacak hala mesaj falan yok

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
sorma walla, bekle bekle nereye kadar :vur:

__Midas__