Lütfen herkes okusun!!! Kaçak-Spot Cep

Sponsorlu Bağlantılar

buyuleyici_kiz

Üye
Originally posted by aTTra@Jul 22 2005, 04:49 PM
Spot a hayır. Fazla veririm, garantili alırım. İçim rahat olur, huzurlu olrum. Garanti derdim olmaz, kayıt derdim olmaz. Gözüm arkada kalmaz.

Yaşasın faturalı ürün. :artı:
[post=114414]Quoted post[/post]​
Ben ilk 6600 aldığımda (yaklaşık sekiz ay önceydi) telefonun spotu 580 garantilisi 760 civarıydi arada dünya kadar fark var. Gerçi şu an bozuldu ve teli direk attım siemens aldım benden çok serviste durdu sanıyorum. Yeni çıkan özellikle renkli ekran telefonlarda garanti bencede şart...

aTTra

Üye
Bir süre üst konu olarak kalması tarafımdan uygun görülmüştür.. Bu sayede spot alacak arkadaşların daha fazla bilgisi olur ve dikkat çeker diye düşündüm..

pasa

pasa

Üye
uygulamayı nasıl faliyete geçirecekler hala anlamıyorum. millet işi gücü bırakıp kayıt büroların da sıra falan bekler herhalde 12 milyon spot telefonu kayıt yapmak o kadarda kolay olmaz sanırım :wacko:

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Bu yasayı çok sevdim üstelik denildiği gibi o kadarda kolay değil kayıt altına almak telefonları. Şu ana kadar spot telefon almadım çünkü spota verdiğim para yasadışı insanların cebine gidiyor hemde onların vergi kaçakçılığına alet olmuş oluyoruz. Şimdi diyecekler ucuza olsun garantili alalım niye 100 ytl veya daha fazla verelim görüceksiniz bu yasa gitgide fiyatlara da yansıyacak rekabet ortamıda kızışacak çünkü garantili satışlar çoğalacak. Neticede tüketici yararına olacak herşey.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu anlatılan olayın bi uydurma olduğunu duydum ama kesin bilmiyorum.. :(

gsenturk

gsenturk

Üye
Bu yasa ilk bakışta güzel görünüyor ama kesinlikle bu iş sanıldığının tersine iş yapacak.
Cep çalındığında siz müracat edeceksiniz telekominikasyona onlarda onu deaktif edeceklerde o adam o zamana kadar onun imei sini klonlamayacak ha, ölme eşeğim ölme.

metintekin

Üye
bilgi için sağolasın.bu durumdan sonra doğubank piyasası çok karışacak wallahi.

cepix

cepix

Üye
İnşallah van arkadaşımızın dediği ğibidir

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
şimdi 14 temmuza kadar para yatırmamız gerekmiyor demi ?

cepix

cepix

Üye
hayır yaw detaylı oku bak 14 temmuzda bu yasa basladı 5 ay ıcınde para yatırcn

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw arkadaslar biz simdi kacak tel alamıcakmıyızzz.

aTTra

Üye
Originally posted by dimitradon@Jul 27 2005, 10:39 PM
yaw arkadaslar biz simdi kacak tel alamıcakmıyızzz.
[post=117494]Quoted post[/post]​

Yazılanlara göre, alamıyacaksın.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kaçak işi bitti... :(

mahirmete

mahirmete

Üye
:')

vormound

Üye
yanarım yanrımda 6680 ı bı ay sonra alırım dediğime yanarım... :'(

ama nınethgate ın dediği gibide olabılır cunku herkes pahalı oldugu ıcın almazsa mecburen fıyatlar asagılara ınmek zoruna kalacak... dusunsenıze dubaı gıbı olmusuz hersey manyak ucuz... :D :D :D :D

Epic

Üye
iyi tespit umarım ucuzlar:) bir de iyi yanından bakın hatta çok daha iyi olacak artık cep telefonumuzu çalamayacaklar gaspedemiyecekler,bunları yapsalarda ellerine artık birşey geçmeyecek çünkü telefonlar kullanım dışı olacak..bence süper..o çalınır endişesiyle sürekli aklınızda olan telefon artık hep sizin..

_KadirşinaS_

Üye
Arkadaşlar çalamayacaklarını sanmayın. Adam çalar ama Türkiye de kullanmaz. Ortadoğuya satar .... :ah:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
ya iyide ben o kadar araştırdım şu 14 temmuz olayını bulamadım.E şimdi ben 15 temmuzda telefon aldıysam yandımı telefon yani.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bugün aksarayda gördümde yan yana tüm lüks telefonlar duruyordu....

Hepsi yarı fiyatına... :off:

ringwraith

Üye
bilgiler için saol