Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

ArMaGeDdOn_87

Üye
gayet güzel tasarım @papakudioflu,böyle bir tasarımla yada 925 tasarımlı bi cihazla piyasaya girmeli

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Twitter üzerinden Gabe'i concept bombardımanına tutmak gerek. Hatta tasarım mühendislerini kovmalısınız falan demek lazım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve bozkirdangelen
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cihazların hızlı şarj özelliği ile geleceği aktarılıyor.

%10 şarjdan %95'e 25 dakika içerisinde ulaşacağı belirtiliyor.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, bozkirdangelen ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Malesef görsel her zamanki gibi konsept ama paylaşan kişi deyim yerindeyse Gabriel Aul'un gözüne sokmuş. :kop:

Pek güzel yapmış. İşte L920 yi aldığım günden beri anlatmak istediğim tasarım buydu. :) Bu telefon sırf tasarımı için bile çok satar.
Güzel tasarım ama köşeler yuvarlatılmalı yoksa avuç içini çok rahatsız ediyor keskin köşeli kasalar.
Orası doğru ancak gülünde dikenleri var :) Ben bu güzelliğin rahatsızlığına katlanırım abi. Ayrıca kayıp gitmeyi zorlaştırıyor. (Kişisel görüşümdür, hem zaten hep yuvarlatılmış köşeli tasarım dolu etraf).

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
dakamon

dakamon

Üye
Bu telefonları amiral gemi diye tanıtacaklar ona yanarım. Şimdiden teknoloji sitelerindeki inceleme yazılarını tahmin edebiliyorum. Vasat bir tasarım diyecekler.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu telefonları amiral gemi diye tanıtacaklar ona yanarım. Şimdiden teknoloji sitelerindeki inceleme yazılarını tahmin edebiliyorum. Vasat bir tasarım diyecekler.
Talkman ve Cityman'in ben Amiral diye tanıtılmayacağını sanıyorum. Eğer öyle tanıtırlarsa dediğin gibi vasat kalabilir. Ancak @papakudioflu arkadaşımızın paylaştığı örnek konsept gibi bir tasarımda ileride gerçek Amiral cihazı gelirse, hiç bir teknoloji sitesinin vasat diyebileceğini sanmıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
Hızlı şarj özelliği baya iyiymiş

enessrsy

enessrsy

Üye
Hızlı şarj iyi de inşallah elimdeki telefon gibi aynı hızla bitmez şarjı, günde 3 kez takmaktan iflahım kesildi.

• Beğen
ON9

ON9

Üye
Bazen işe yarar ama uzun vadede bataryanın iflahını söküyor. Ama yeni cihazlarda batarya değişimi olabiliyor ise harika olur. Yok şayet şimdiki gibi yekpare kasa ile gelecekse. Mesajları batarya perte çıkınca telefonu değiştir. Olacaktır

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 950 ve 950XL olacağı doğrulandı.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Esendağlı
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
  • Beğen
ON9

ON9

Üye
Lumia 950 ve 950XL olacağı doğrulandı.
W9'u es geçip 10'a merhaba diyen Microsoft. Aynı şeyi cihaz isimlerinde de yapıyor demekki. Artık tüm raflarda x50 serisini göreceğiz ilerleyen zamanlarda

papakudioflu

papakudioflu

Admin
karışmayın ben bunu döverim.

Ooo, I'm liking #Windows10 on the 940 XL, I'm liking it alot! It's much more stable than I thought it would be

@bulutsuzgece @Bay H

• Beğen
Tepkiler: Bay H ve bulutsuzgece
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Esendağlı

Esendağlı

Üye
karışmayın ben bunu döverim.

Ooo, I'm liking #Windows10 on the 940 XL, I'm liking it alot! It's much more stable than I thought it would be

@bulutsuzgece @Bay H
Yetkililerden çeviri bekliyoruz:)
Bu arada w10 un tam sürümünü yayınlasalarda bende benim 1520 yi daha çok sevsem:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve suyunsesi
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yetkililerden çeviri bekliyoruz:)
Bu arada w10 un tam sürümünü yayınlasalarda bende benim 1520 yi daha çok sevsem:)

"Lumia 940 XL'de Windows10 kullanmak çok hoşuma gidiyor, hem de çok. Sandığımdan çok daha stabil" şeklinde yorum yazmış birisi twitter mesajında.

Sonra altındaki cevaplarda "940 XL mi? Zaman makinesini ne ara icat ettin" diye sormuşlar.

Eleman sonra mesajını düzeltmiş, "640 XL yazacakken yanlışlıkla 940 XL yazmışım, eee 950 XL (940 XL) hakkında bu kadar haber okuyunca insan bu hale geliyor" demiş.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, yunus-emre-6606, skynet ve 2 diğerleri

technogamer2345

Üye
Cok onyargili davraniyorsunuz arkadaslar.Hicbiriniz Microsoft'u tam olarak tanimamis.Sahsi goruslerinizde gordugunuz en ufak bir hosnutsuzlugunuzda Microsoft'un butun yaptiklarini butun emeklerini unutuyorsunuz.
Bu sirket boyle kullanicilari ve takipcileri mi hakediyordu ?
Microsoft'u tanimayanlar,saglamligindan duzeninden haberi olmayanlar emeklerini onemsemeyenler yaptiklarindan memnun olmayanlar sirketi takip etmeyi ve urunlerini satin almayi biraksinlar bu kadar basit.

Ote yandan bircok yorum dusunce haberlere dayali olsada haberler suan icin yetersiz ve buna ragmen hemen koyun gordugunuz kismi kadar konusuyorsunuz.

Ustelik elestiri ve on yargilarin buyuk kismi olumsuz.

Eger birazcik varsayimci ileri dusunceli umutlu ve ayni zamanda umut verici davransaydiniz daha iyi olabilirdi.

Benim dusuncelerim ise sirketin farkli stratejiler kuracagina dayali.

Conceptlere dayanarak hayal kurmak sirketi asagilamak dogru bir davranis degil.Elbetki isteriz hos seyler ortaya ciksin.

Daha dun magazasindan sikayetci olanlar bugun Lumia 950 ve Lumia 950 XL cikti diye buralarin etrafina toplandilar.

İste Microsoft bu kadar mukemmel.

Ote yandan ben Microsoft'un Lumia serisinin klasik kasa modelininin disina cikmadan alicilari memnun edecek bir model cikaracagini dusunuyorum.

Bazi yerden duydugum isitmelere gore birazda olasiliklere gore Microsoft yeni seriler cikarabilir.Bu konuda duydugum isim ise "Surface Phone".Belkide Lumia serisi icerisinden farkli modelli serilerde olabilir.Ornegin "Lumia Pro".

Hersey olabilir ama asla mantiktan ayrilmamak lazim.

Hic birinizi kinamadim.
Hatalari ogrenmek guzeldir.
Microsoft ayaklanmaya hazirlaniyor gibi.İstedigimiz bir cok model farkli bir sekilde gelebilir.

Saglicakla,umutlarla. ;)

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01, maydinmaydin ve bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Cok onyargili davraniyorsunuz arkadaslar.Hicbiriniz Microsoft'u tam olarak tanimamis.Sahsi goruslerinizde gordugunuz en ufak bir hosnutsuzlugunuzda Microsoft'un butun yaptiklarini butun emeklerini unutuyorsunuz.
Bu sirket boyle kullanicilari ve takipcileri mi hakediyordu ?
Microsoft'u tanimayanlar,saglamligindan duzeninden haberi olmayanlar emeklerini onemsemeyenler yaptiklarindan memnun olmayanlar sirketi takip etmeyi ve urunlerini satin almayi biraksinlar bu kadar basit.

Ote yandan bircok yorum dusunce haberlere dayali olsada haberler suan icin yetersiz ve buna ragmen hemen koyun gordugunuz kismi kadar konusuyorsunuz.

Ustelik elestiri ve on yargilarin buyuk kismi olumsuz.
Eger birazcik varsayimci ileri dusunceli umutlu ve ayni zamanda umut verici davransaydiniz daha iyi olabilirdi.
Benim dusuncelerim ise sirketin farkli stratejiler kuracagina dayali.
Conceptlere dayanarak hayal kurmak sirketi asagilamak dogru bir davranis degil.Elbetki isteriz hos seyler ortaya ciksin.
Daha dun magazasindan sikayetci olanlar bugun Lumia 950 ve Lumia 950 XL cikti diye buralarin etrafina toplandilar.
İste Microsoft bu kadar mukemmel.
Ote yandan ben Microsoft'un Lumia serisinin klasik kasa modelininin disina cikmadan alicilari memnun edecek bir model cikaracagini dusunuyorum.
Bazi yerden duydugum isitmelere gore birazda olasiliklere gore Microsoft yeni seriler cikarabilir.Bu konuda duydugum isim ise "Surface Phone".Belkide Lumia serisi icerisinden farkli modelli serilerde olabilir.Ornegin "Lumia Pro".
Hersey olabilir ama asla mantiktan ayrilmamak lazim.
Hic birinizi kinamadim.
Hatalari ogrenmek guzeldir.
Microsoft ayaklanmaya hazirlaniyor gibi.İstedigimiz bir cok model farkli bir sekilde gelebilir.
Saglicakla,umutlarla. ;)
Hadi bakalım, inşallah öyle olur.

• Beğen
Tepkiler: technogamer2345
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu arada Microsoft'un Continuum Dock ünitesinde 3x USB portu, 1 HDMI portu ve 1 tane de displayport portu bulunacakmış.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Üst Alt