Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

ArMaGeDdOn_87

Üye
tasarım facia,umarım böyle değildir

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Protatip görüntülerini pek önemsemeyin.. demek geliyor içimden : ) )
Yine de protatipte olsa görüntü bile müşteri çeker..
Niye böyle yapıyorlar acaba..

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
ON9

ON9

Üye
Kalınlığına göre batarya adam gibi olsa keşke.

braayn

braayn

Üye
*
Hayır, bir şeye benzemiyor.
oy sayısı 6
75,0%

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 940 XL daha bir hoş görünüyor ama sanal navigasyon tuşu oldum olası ısınamadığım bir şey.

• Beğen
Tepkiler: emz
braayn

braayn

Üye
Huawei mate 7'nin tasarımı bu cihazlardan daha iyi ince çerçeve kullanmışlar.Ben tasarımı beğenmedim tek hoşuma giden arkadaki Windows logosu hoş durmuş

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bu tasarımla çıkarsa millet elindeki telefonu da satar. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Aybars1979

ArMaGeDdOn_87

Üye
böyle bir tasarımla çıkmaz,microsoft bu saatten sonra böyle büyük bir hata yapmaz,ayrıca işlemci cihazın çıkış tarihine göre farklılık gösterebilir

ON9

ON9

Üye
Bence de ters köşe olabiliriz diye düşünüyorum diycemde (halüsinasyon esnasında yazılmıştır)

siz bana inanmayın. Yine aynı Tasarım kalın gövde, düşük batarya ve geniş çerçevelerle gelecektir. Hayaller başka bahara.

dakamon

dakamon

Üye
Şu an diğer markaların tasarımlarına bakınca diyorum kaç yıldır hiçmi bi ilerleme olmaz. Valla lm535 tarzı şeyler. Bi lm925 in tasarımının üzerine çıkamadılar. Bari aynı tasarımla bi amiral gemi yapın da herkes alsın.

• Beğen
Tepkiler: ON9
ON9

ON9

Üye
Şu an diğer markaların tasarımlarına bakınca diyorum kaç yıldır hiçmi bi ilerleme olmaz. Valla lm535 tarzı şeyler. Bi lm925 in tasarımının üzerine çıkamadılar. Bari aynı tasarımla bi amiral gemi yapın da herkes alsın.
Tamamına katılmakla birlikte 920 yerine yanlışlıkla 925 yazdığınızı farketmiş bulunmaktayım.

oznkrts

oznkrts

Üye
tasarımlar böyleyse bunlar yerine ucuzdan 930 almak daha mantıklı :D

ON9

ON9

Üye
Alıntımda emoji görünmüyor galiba. Bu arada adminlere bir uyarıda bulunacağım. Mesajları düzenleyemiyorum bir türlü. Sitede sıkıntı mı var yoksa? @papakudioflu @Sensation @bay.h

dakamon

dakamon

Üye
Tamamına katılmakla birlikte 920 yerine yanlışlıkla 925 yazdığınızı farketmiş bulunmaktayım.
Hayır 925 dedim. 925 in tasarımı gelmiş geçmiş en iyi tasarım bence lumialarda

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87 ve maydinmaydin
ON9

ON9

Üye
Hayır 925 dedim. 925 in tasarımı gelmiş geçmiş en iyi tasarım bence lumialarda
Biliyorum da bende 920'yi çok beğenerek aldığım için atıfta bulunmak istemiştim sadece. Emojiler görünmüyor mu yazdıklarımda ;)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Biliyorum da bende 920'yi çok beğenerek aldığım için atıfta bulunmak istemiştim sadece. Emojiler görünmüyor mu yazdıklarımda ;)
Ben de senin gibi 920ciyim. Onun o keskin hatları, arkadaki oval duruşu... Anlayamazsınız :) 1520yi tam olmasa da ona benziyor diye aldım :)

• Beğen
Tepkiler: ON9

Üst Alt