Haber Lumia Cyan detayları belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

hitafnalsa

Üye
Bu dandik şeyler için 1 ay geç alıcaz 8.1 i

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
1 ay mı çok iyimsersin :) Nokia yaz aylarında diye açıklama yaptı Temmuza kadar zorlar diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve emz

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
birileri ortaya bir haber atar ancak hiç bir yetkili kişi gerekli açıklamalı yapmaz bekle babam bekle, adam gibi tarih versinler de neyin ne zaman olacağını bilelim.. yoksa her kes bir şeyler söylüyor.. biri der eylül, diğeri temmuz illaki biri tutar ancak unutmamak lazım sonuçta bozuk bir saat bile günde iki defa doğruyu söyler...

• Beğen
Tepkiler: skynet, emz ve Rainesto
TurboCall

TurboCall

Üye
birileri ortaya bir haber atar ancak hiç bir yetkili kişi gerekli açıklamalı yapmaz bekle babam bekle, adam gibi tarih versinler de neyin ne zaman olacağını bilelim.. yoksa her kes bir şeyler söylüyor.. biri der eylül, diğeri temmuz illaki biri tutar ancak unutmamak lazım sonuçta bozuk bir saat bile günde iki defa doğruyu söyler...

Şuanda nokia turkiye bu konu hakkında bilgi sahibi değildir onlarda normal sen gibi tarih bilmiyor bilinen tarih usada falan oda tum nokia çalışanları bilmiyor tabiki ancak Benim kesin tarihime göre 30 ağustosta güncelleme 1520 930 ve çıkarsa 1830 a verilir sonra kasım ayına kadar tum cihazlar almış olur alın size 2015 güncelleme için son 1 seene boyle boyle oyalıyorlar tarih azalıyor.

Nokia Lumia 520 İle Gönderildi.

dakamon

dakamon

Üye
@papakudioflu abi senin kulağın deliktir, bu cyan güncellemesi black teki gibi bizi gereinden fazla bekletirmi?

TurboCall

TurboCall

Üye
Forumda paylaşıldımı bilmiyorum ama windows phone 8.1 kamera uygulaması.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bilindiği üzere Nokia'nın WP8.1 güncellemesine kendi katkılarını içeren Lumia Cyan güncellemesi, Mayıs-Haziran döneminde WP8.1’e tümleşik olarak operatörler aracılığıyla kullanıcılara sunulacak.

İlk sızan bilgilerde güncellemenin genel olarak Kamera Rulosu ve Yaratıcı Stüdyo ile StoryTeller uygulamasına bazı değişiklikler ve yenilikler getireceği söyleniyordu. Güncelleme, kamera hassasiyetine, gürültü azaltma algoritmasına ve renk yönetimine ilişkin önemli iyileştirmeler içerecek. Yeni kamera rulosunda fotoğraflara hızlızca erişmek ve düzenleme yapmak çok daha kolay olacak. Bütün Akıllı Çekimler, Sinemagraf Çekimleri ve Refocus çekimleri kolay erişilebilir şekilde burada yer alacak.

Yeniden dizayn edilen Nokia Kamera uygulaması özellikle başta 41MP’lik Lumia 1020 olmak üzere PureView kameraya sahip lumia serisinde önemli performans artışı ve resim kaydetme sürecinde hızlılık getirecek.

Yenilenen ve güncellenen Yaratıcı Stüdyoda, fotoğraflarınızı pek çok yeni özellik ve 5 yeni filtre ile kolayca düzenleyebileceksiniz. Ayrıca Yaratıcı Stüdyo’ya Kamera Rulosundan da erişebileceksiniz.

Yenilenen Nokia Storyteller uygulaması da yine Facebook ve Twitter’da paylaşılabilecek video slideshow oluşturma özelliğiyle geliyor.

@papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

skynet

Üye
Umarım şu video çekerken duraklatma özelliği de gelir

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
çok da önemli bir özellik değil yani gelmesede olur

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Biraz yeniliklerden söz edelim :)

Nokia, Lumia Cyan güncellemesiyle HERE uygulamalarını da yeni özelliklerle güncellenecek. Bu özellikler arasında dikkat çeken ise Tilt(sallayarak) haritalar arasında geçiş yapmak dikkat çekiyor.

Bir diğer dikkat çeken uygulama ise Storyteller olacak. Bu uygulama da güncellenerek Video düzenleme özelliği kazanacak. Bu sayede uygulama amacına uygun olarak etkili bir sosyal video ağına dönüşebilir.

Ali bey, bu haritalar arası geçiş ne oluyor? Atıyorum arabada telefon bağlı yolda ilerliyorum telefon her halukarda durmadan titreyecek. Elbet söylediğin bununla alakalı olmayan bir şeydir mutlaka.
Bu arada ufak bir bilgi geçeyim, Here Maps bir güncelleme aldı. Dikkatimi çeken bir değişikliğini güncellemeler konusunda yazacağım. Buradan sadece bilgisini vermiş olayım konu dağılmasın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ali bey, bu haritalar arası geçiş ne oluyor? Atıyorum arabada telefon bağlı yolda ilerliyorum telefon her halukarda durmadan titreyecek. Elbet söylediğin bununla alakalı olmayan bir şeydir mutlaka.
Bu arada ufak bir bilgi geçeyim, Here Maps bir güncelleme aldı. Dikkatimi çeken bir değişikliğini güncellemeler konusunda yazacağım. Buradan sadece bilgisini vermiş olayım konu dağılmasın.
Uydu,3b,Harita görünümlerini telefonu sallayarak değiştirebilme.

dakamon

dakamon

Üye
Uydu,3b,Harita görünümlerini telefonu sallayarak değiştirebilme.

ya bide internetten harita açınca Bi android gibi o haritayı rahatlıkla büyütüp kuçultemiyoruz yada haritayı hareket ettirmeye çalışıyorum doğru düzgün kaymıyor. Bunlar duzelecekmi?

Tost Makinası ile gönderildi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya bide internetten harita açınca Bi android gibi o haritayı rahatlıkla büyütüp kuçultemiyoruz yada haritayı hareket ettirmeye çalışıyorum doğru düzgün kaymıyor. Bunlar duzelecekmi?

O sorunun bir çok nedeni olabilir ama neden internetten harita açıyorsun onun nedenini merak ettim. İndir bir kere Offline aç bak rahat rahat.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Esendağlı
dakamon

dakamon

Üye
O sorunun bir çok nedeni olabilir ama neden internetten harita açıyorsun onun nedenini merak ettim. İndir bir kere Offline aç bak rahat rahat.

ali abi bak bu siteye gir telefonundan bir incele anlarsın ne demek istediğimi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ali abi bak bu siteye gir telefonundan bir incele anlarsın ne demek istediğimi

Girdim sorun yok gayet akıcı bir şekilde açılıp harita üzerinde gelebiliyorum. Senin net hızında sorun olabilir.

Üst Alt