Haber Lumia Denim Güncellemesi ve Lumia Camera Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

destansal

destansal

Üye
Bende güncel diyor 930

• Beğen
Tepkiler: oznkrts

nazcak

Üye
Yok yani birisine gondercen yada izletecen adamı utandıryo. Karşıdakine öyle desen inanmaz
Ama flaş ayarı süper

astala_61

astala_61

Üye
Bendede Güncel Dior Lumia 930

astala_61

astala_61

Üye
İS
Sürümü: 8.10.14219.341
Ürün yazılımı 02540.00019.14484.37007
Böyle bir yazılım

İyide Denim yazılımı için
8.10.14219.341
02540.00019.14484.37003
olması lazım seninkisi ilginçmis hata olabilir sanırım.

n8 refresh

Üye
Yalnız benim cihaz pasaport kayıtlı

astala_61

astala_61

Üye
Hangi ulkeden aldın

n8 refresh

Üye
Telefoncudan aldım pasaporta kayıtlı. Mobile operatör VOD-DE Yazıyor

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
BaySerkan

BaySerkan

Üye
Lumia 830 a Almanya O2 operatör rom'unu yükledim bu sürüm Kamera V5 yüklü gelen tam sürüm,830 a Kamera güncellemesi ile DNG formatında 8 mp fotoğraf çekme özelliği geliyor 4K Video çekimi yok tabiki ayrıca kamerada açılışı hızı baya hızlı olmuş bir diğer yeni gelen özellikte İSO 64 e kadar düşürülebiliyor..

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, Esendağlı ve dakamon
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 830 a Almanya O2 operatör rom'unu yükledim bu sürüm Kamera V5 yüklü gelen tam sürüm,830 a Kamera güncellemesi ile DNG formatında 8 mp fotoğraf çekme özelliği geliyor 4K Video çekimi yok tabiki ayrıca kamerada açılışı hızı baya hızlı olmuş bir diğer yeni gelen özellikte İSO 64 e kadar düşürülebiliyor..

Kamerayı açıp kamera tuşuna basılı tutmayı denediniz mi?:hmmm

BaySerkan

BaySerkan

Üye
denedim zaten ayarlarda 1080p en yüksek çözünürlük seçilebiliyor ben 4K gelmesini beklemiyordum zaten,daha kaliteli foto ve Video ile hızlı açılış yeterli şimdilik.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, dilmenibrahim, Dexter Morgan ve 1 kişi daha
...decode...

...decode...

Üye
Bilindiği gibi Lumia Camera 5'in tüm Windows Phone cihazlara geleceği söylentisi dolaşmaya başlamıştı Windows 10 for Phones'un gelişiyle. Samsung ATIV S'de denemişler, bu sürümün çekilen görüntüleri telefona kaydetmediği fakat video kaydetme konusunda hiçbir sorununun bulunmadığı belirtilmiş.

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve Dexter Morgan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu sistem güncellemeleri bende hep 2-3 gün gecikmeyle oluyor bazen 1 haftayı buluyor..Sebebi neydi ki ?
5-6 kez seri soft reset yapın. Her resette gelen bildirimleri kaale almayın (mağaza güncellemeleri kısmını)

BaySerkan

BaySerkan

Üye
daha önce fotoğrafı çekince kaydediliyor yazısı olurdu şimdi V5 sürümü ile hemen kayıt yapıyor fakat çektiğim fotoya bakayım dediğinizde foto açılıyor köşede kaydediliyor yazıyor 2-3 saniyede fotoğrafın son hali önünüze geliyor bu sefer..830'da bu şekilde

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Siz karar verin.