Haber Lumia Cyan detayları belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Cyan detayları belli oldu

Windows'un lanse ettiği Windows Phone 8.1 güncellemesinin ardından Nokia'nın Cyan güncellemesinin de detayları gün yüzüne çıktı.

Nokia 2 güncellemenin de yaz aylarında tüm WP8 cihazlara geleceğini duyurdu.

WP 8.1'in harika özelliklerine ek olarak şu özellikler gelecek:

- Film Rulosu ve Nokia Yaratıcı Stüdyoda geliştirme ve yenilikler
- Yepyeni ve geliştirilmiş Storyteller uygulaması. Video şovu şeklinde gezdiğiniz yerleri sosyal ağlarda paylaşma imkanı.

- Ayrıca Lumia 1520-930 ve Icon modellerinde Miracast ve Dolby Surround Sound kaydı desteği.

Son düzenleme:

respection123

Üye
Şu galeri arayuz değişse güzel olur :)

ustaca73

ustaca73

Üye
anlaşılan Nokia, çokta gerekli olmayan 1-2 yenilik için bizi aylarca bekletecek yine

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, kaygisiz43, skynet ve 1 kişi daha
ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
Bu Nokia kendi güncellemesi yüzünden 8.1i geç,verecekse tam bir saçmalık

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

• Beğen
Tepkiler: ademoz05
kursat99

kursat99

Üye
Film rulosu güncellemesini anlarımda, Yaratıcı Stüdyo için güncelleme gerekmemesi lazım. Uygulama güncellemesi olarakta gelebilir yani. Ama bu şekilde geldiğine göre bayağı büyük bir şeyler olmalı.

dakamon

dakamon

Üye
Yaz ayları nedir ya. Beyler eğer bu gerçekse 8.1 i temmuzda alırız

Tost Makinası ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: emz ve skynet

ArMaGeDdOn_87

Üye
Yaz ayları nedir ya. Beyler eğer bu gerçekse 8.1 i temmuzda alırız

Tost Makinası ile gönderildi.
8.1 bahar aylarında OTA gelcek denildi :) şimdi önümüzdeki aylar oldu :) Cyan la eylül ekim i bulmasın ? :)

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
Benim çeviri yaptığım tüm ünlü sitelerde yazan bu arkadaşlar maalesef. Ama yaz derken bence en geç haziran olur.

"Lumia 930, 630 and 635 are the first devices to run on Windows Phone 8.1 plus Lumia Cyan out of the box. Nokia has announced both updates are coming this summer to the entire WP8 Lumia lineup."

csH

csH

Üye
gelen kayda değer hiçbir özellik yok bunun için bekletmezler umarım!

• Beğen
Tepkiler: skynet ve ArMaGeDdOn_87
TurboCall

TurboCall

Üye
gelen kayda değer hiçbir özellik yok bunun için bekletmezler umarım!

şimdi storyteller için aylarca bekleriz sonra serverlar çokmesin diye tum cihazlara 1 ayda bir verirler tabi unutmayın 620 en son olabilir yine ;)

Nokia Lumia 520 İle Gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: emz

skynet

Üye
suyunsesi

suyunsesi

Üye
8.1 bahar aylarında OTA gelcek denildi :) şimdi önümüzdeki aylar oldu :) Cyan la eylül ekim i bulmasın ? :)
Bulur bulur, ihtimali var yani. Ben aylar önce kaba taslak gdr3 blac ve 8.1 için aynen böyle yorumlar yapmıştım. Ocak sonundan başlar tanıtımlar etkinlikler vs. derken şubatı da aşarız martın sonuna doğru tüm cihazlar anca almış olur demiştim. Ama gdr3 daha erkendi tabi. Yaklaşık 4 aylık süreç. Şimdi de aynı düşünürsem, Nisanda başlar, tanıtımlar etkinlikler vs. derken mayısı aşarız, 8.1 in verilmesi haziran sonunu bulur. Nokia Cyanında eklenmesi ve güncellemenin büyük olması yüzünden Temmuz ile başlayan Cyanın ağustosu aşıp tüm cihazlara ulaşması Eylül sonunu bulur diyorum. İnşallah beni utandırırlar da haziran gelmeden herkes hem 8.1 i hemde cyanı alır.

• Beğen
Tepkiler: emz ve ArMaGeDdOn_87

skynet

Üye
Bulur bulur, ihtimali var yani. Ben aylar önce kaba taslak gdr3 blac ve 8.1 için aynen böyle yorumlar yapmıştım. Ocak sonundan başlar tanıtımlar etkinlikler vs. derken şubatı da aşarız martın sonuna doğru tüm cihazlar anca almış olur demiştim. Ama gdr3 daha erkendi tabi. Yaklaşık 4 aylık süreç. Şimdi de aynı düşünürsem, Nisanda başlar, tanıtımlar etkinlikler vs. derken mayısı aşarız, 8.1 in verilmesi haziran sonunu bulur. Nokia Cyanında eklenmesi ve güncellemenin büyük olması yüzünden Temmuz ile başlayan Cyanın ağustosu aşıp tüm cihazlara ulaşması Eylül sonunu bulur diyorum. İnşallah beni utandırırlar da haziran gelmeden herkes hem 8.1 i hemde cyanı alır.
Abi felaket bir senaryo hazırlamışsın umarım yaşamayız :ehe

TurboCall

TurboCall

Üye

bu guncellemenin 5 gb verileriyi aşıcağını soyleyen arkadaşlarımız nerede ?

Nokia Lumia 520 İle Gönderildi.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben de en erken temmuz diyorum.. gdr 3 ekim de verilmişti hatta 24 ekim.. 20 ocak'da black güncellemesini aldık..şimdi 10 nisan da 8.1 preview i alacağımızı varsayarsak 10 temmuz dan itibaren de cyan'ı alırız diyorum..öldürecek beni bu nokia'nın ve microsoft'un lakaytlığı..biraz apple'ı örnek alsalar keşke..!

TurboCall

TurboCall

Üye
ben de en erken temmuz diyorum.. gdr 3 ekim de verilmişti hatta 24 ekim.. 20 ocak'da black güncellemesini aldık..şimdi 10 nisan da 8.1 preview i alacağımızı varsayarsak 10 temmuz dan itibaren de cyan'ı alırız diyorum..öldürecek beni bu nokia'nın ve microsoft'un lakaytlığı..biraz apple'ı örnek alsalar keşke..!
Sakin Gençler!

Üst Alt