Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Tasarım berbat

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Görsellerdeki Camgöbeği Lumia 940/950 XL'nin erken bir prototip olduğu söyleniyor. Renk tonu değiştirilmiş ve muhtemelen tasarımlarda da değişiklik olabilirmiş.

Ayrıca ek bilgi: metal kasaya sahip olacağı ve 2016 yılı başlarında duyurulacağı söylenen amiral gemi lumia'nın Mayıs ayından önce satışa çıkması beklenmiyormuş.

• Beğen
Tepkiler: ON9
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Görsellerdeki Camgöbeği Lumia 940/950 XL'nin erken bir prototip olduğu söyleniyor. Renk tonu değiştirilmiş ve muhtemelen tasarımlarda da değişiklik olabilirmiş.

Ayrıca ek bilgi: metal kasaya sahip olacağı ve 2016 yılı başlarında duyurulacağı söylenen amiral gemi lumia'nın Mayıs ayından önce satışa çıkması beklenmiyormuş.
Kötü habere kötü derken, daha kötü bir haberle sarsılmak bu olsa gerek :D

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
bunlar da mı acaba şengüller iletişimden satılacak :P:

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bunlar da mı acaba şengüller iletişimden satılacak :P:
İnşallah öyle olur. En azından bir zamanlar Türkiye'de en önde gelen cep telefonu şirketlerinden biri. Ve ciddi kurumsal ve sorumluluk sahibi bir şirket.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İnşallah öyle olur. En azından bir zamanlar Türkiye'de en önde gelen cep telefonu şirketlerinden biri. Ve ciddi kurumsal ve sorumluluk sahibi bir şirket.
Piyasadaki 640 XL bir kaç yerde 900, burada ise 850.-ye veriliyor.
Anladığım kadarıyla microsoft bu cihazları üst seğment olarak kabul etmiyor..
Orta kademe cihazlar gibi görüp piyasayı şimdilik bu şekilde sarıyor..
Üst kademeler windows 10 mobile nin tam gelişmiş haliyle ve yüklü halde gelecekler gibi görünüyor..
Tabi o zamana kadar da wp kullanıcılarının sabırları kalırsa..

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Şengüller iletişim sadece dağıtımı üsteniliyor değil mi tam bilmediğim için soruyorum Nokia mağazalarında vatanda teknosa'da falan bulabileceğiz değil mi ürünleri

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
sayfasına girdiğinde sadece görüntü ve resmin üzerine basıldığında teknik özellikler geliyor..
Nasıl alınacak, hangi mağazasında var, kredilimi, peşin mi? vs hiç bir bilgi yok..
Şöyle bir gezindim..
Buna ünlü diyorlar ya ününe yakışır bir web sayfası görüntüsü vermedi(web tasarımı açısından)
inşallah bizi yanıltır..
Ama neden ünlü mağazalarda yok..(Teknosa, bimeks, gold vs.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Şengüller iletişim sadece dağıtımı üsteniliyor değil mi tam bilmediğim için soruyorum Nokia mağazalarında vatanda teknosa'da falan bulabileceğiz değil mi ürünleri
Tabi ki şengüller sadece dağıtım kanallarından bir olacak.

ON9

ON9

Üye

Benim için çok hoş olur. Planımı bir çok arkadaş okumuştur bu sayfalarda.
Üzülme Özgür bey. Zaman herşeyin ilacıdır. Ben baharı çok severim. :)

Bir de camgobeğini beğenmiştim ben. Prototip olduğunu okuyunca Rencide oldum. Eskikafalı mıyım ne?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Cityman ön kamera flaşı ile mi geliyor yoksa:hmmm

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve bulutsuzgece
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi