Lumia 920 Vs Lg G2 Ois Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Vaay, güzel reklammış ama yazık hayvana napmışlar gevurlar ! =P

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Valla hayvan iyi o kadar heyecana dayanabilmiş :kop2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
sen şu naokıacıların tesellisine bak hele :haha::kop2:

NUD

NUD

Üye
LG g2 zaten Lumia gibi video çekmesi imkansız :D

maxibug

maxibug

Üye
L920 kesinlikle daha canlı ama sanki odaklanma sorunu var gibi..

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
https://www.maxicep.com/forum/konu/lg-g2-ois-vs-lg-optimus-g-pro-kamera-karsilastirmasi.844276/

Burada G2 gayet iyiydi, ya bunda çok uğraşmış titretmemişler ya da üsttekinde zorla sallamışlar. :D Çünkü yukarıdaki G2, benim konuda G Pro gibi. :hmmm
açıkçası o linktede pek başarılı bulmadım ben g prodan daha iyi olduğu için iyi görünüyor olabilir
sen şu naokıacıların tesellisine bak hele :haha::kop2:
ya sen bi git allasen sen kendini avut
İmzan yanlış, li-po 3000 mah olacak. Lithium Polymer. Li-pro diye bir şey yok.
işte donanımıyla hava atmaya çalışan bi dandroidci :D

Bay H

Bay H

Üye
G2 ye ois olayını koymayı unutmuşlar herhalde 920 ye göre daha fazla geliştirilme şansı olan bir cihazın 920 den daha fazla titreşimle çekmesi ilginç

PureFood

PureFood

Üye
lg'de deprem oluyor beyler :D

• Beğen
Tepkiler: skynet ve OttomaN TigeR
Invoke

Invoke

Üye
G2 ye ois olayını koymayı unutmuşlar herhalde 920 ye göre daha fazla geliştirilme şansı olan bir cihazın 920 den daha fazla titreşimle çekmesi ilginç

Adamlar o oisle övünüyor. =P

PureFood

PureFood

Üye
Adamlar o oisle övünüyor. =P

OIS övünülecek bir teknoloji. Samsung da bir sonraki Galaxy S serisinde OIS kullanacağını düşünüyor(muş).

Telefonunu kamera için kullananların çok işine yarayan bir özellik, ki artık akıllı telefon günümüzde her yönüyle kullanıcıya fayda sayda sağlaması gereken bir nesne olarak düşünürsek; OIS de yakında kamera konusunda standart olacak teknolojilerden biri. Nokia yine başı çekti bu konuda.

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
OIS övünülecek bir teknoloji. Samsung da bir sonraki Galaxy S serisinde OIS kullanacağını düşünüyor(muş).

Telefonunu kamera için kullananların çok işine yarayan bir özellik, ki artık akıllı telefon günümüzde her yönüyle kullanıcıya fayda sayda sağlaması gereken bir nesne olarak düşünürsek; OIS de yakında kamera konusunda standart olacak teknolojilerden biri. Nokia yine başı çekti bu konuda.
ohaberi bende duydum samsungda yeni bi sensör üretiyormuş oisli ve eskisindn 8 kat fazla ışık alabilen.. bakalım onlar ne kadar başarılı olabilecek

4MaGuS

4MaGuS

Üye

oıs yapmayacak arkadaşım haberi nerden okudugunu bilmiyorum ancak demin okudum ben şöyle yazıyor tam olarak
Cep üreticileri son zamanlarda telefon kameralarına mümkün olduğu kadar çok işlevi sıkıştırmaya çalışıyorlar. Bu işlevlerden bir tanesi de optik görsel sabitleme (OIS), ancak çoğu cep titrek kayıtlarınız için bu çözümü sunmuyor.
Samsung ise gelecekteki cepler için geliştirdiği yeni ekstra-stabil kamera sensörünü ortaya çıkardı. Yeni 13 megapiksellik birim, yüzde 1.5'luk açıya kadarki açısal hataları kapatabiliyor. Bu küçük bir oran gibi görünse de Samsung'a göre alacağınız sonuçlar büyük. Dahası iddiaya göre yeni sensör, düşük ışıkta bir önceki sensöre göre 8 kat daha parlak fotoğraflar çekebiliyor.
Yeni kamera 2014'ün başlarında toplu olarak üretilmeye başlanacak. Firma, kamerayı "önde gelen akıllı cep üreticileriyle" beraber geliştirdiğini söylüyor, yani yeni sensör sadece Samsung Galaxy'lere özel olmayacak. Ama bir sonraki Galaxy S'te ya da benzer amiral gemilerinde onu göreceğimiz kesin gibi...
yani farklı bir şey geliiştirmişler ancak tam olarak ne oldugunu yazmamışlar 2014 yılında ne olucagını görücegiz

Invoke

Invoke

Üye
Aslında aynı kapıya çıkıyor gibi.

Üst Alt