Telefon Tavsiyesi Bana G2 Ile Lumia 920yi Karşilaştiranlar Bu Konu Sizin Için

Sponsorlu Bağlantılar

buna rağmen hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
burası antikacılarla dolu siz nokıa'ya devam edin ;) :ah benim ne anlattığı değil, sizin anlayabiliyor olmanız önemli zaten ...

sen Müslüman mahallesinde salyangoz. Satmaya çalış daha çook şey oğreniceksin ;)

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021, .caner., PureFood ve 1 kişi daha

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Bekliyorum o incelemeni :-)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ehehehe hoşuma gitti güldüm biraz. Benim 920'm var, Abimin S3. Benim telefon daha hızlı çalışıyo hiç takılma olmuyo abim yeni aldı ve takılmalar oluyo, garibim normal sanıyormuş onları. :D

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
bu arada nokıacı arkadaşlar :) söylemesenizde derdinizi bilirim :bud:
kışın sobayı ihtiyaç yok öyle ısınıyorki sıcaklığı evinizi ısıtır gerçekten........

ardacumhur

ardacumhur

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OozyStaw, PureFood, FeRhAt0152 ve 2 diğerleri
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Dejavuex

Dejavuex

Üye
bu arada nokıacı arkadaşlar :) söylemesenizde derdinizi bilirim :bud:
kışın sobayı ihtiyaç yok öyle ısınıyorki sıcaklığı evinizi ısıtır gerçekten........

yazdığım editlenilir heran biliyorum ama yinede yazıcam :)

:)

alical33

alical33

Üye
bu laf bana atılmış heralde sen git o sitelere bak onlara bakarakta teknolojiden anla benm açtığım konuda sadece ois karşılaştırması var kamera kısmıyla lg nokiaya hayatta rakip olamaz donanımıda istedği kadar yüksek tutsun androidden bi cacık olmaz şuan s3 kullanıyorum telefon illallah ettirdi beni 920 mi geri alacamg2 gerçkten iyi bir telefon ama yazılımı benm gözümde 5 para etmez
Arkadaş patinaja başladı :kıskıs:
saçmalamaya başladı işte bişey bilmediği için atıp tutmaya başladı :kop:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bu arada nokıacı arkadaşlar :) söylemesenizde derdinizi bilirim :bud:kışın sobayı ihtiyaç yok öyle ısınıyorki sıcaklığı evinizi ısıtır gerçekten........
İyi ya işte, en azından doğalgazıydı, odunuydu kömürüydü derdimiz kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: .caner., PureFood, narnia16 ve 3 diğerleri
alical33

alical33

Üye
İyi ya işte, en azından doğalgazıydı, odunuydu kömürüydü derdimiz kalmaz.
bırak abi uğraşma böyleleriyle konuşr konuşur susarlar zaten kıvırmaya başladı yakında konuda kilitlenir gider :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bırak abi uğraşma böyleleriyle konuşr konuşur susarlar zaten kıvırmaya başladı yakında konuda kilitlenir gider :D
Birbirimize hakaret etmedikçe varsın konu sürsün kardeşim, hem iyi olur böyle konular. :oke:

skynet

Üye
Hayret g2'ciler konuya saldırmadılar :ehe

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Forum kurallarını ihlal etmezsek yapıcı bir konuya dönüşebilir.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
polemik oluyor geriliyorum boşuna ama neyse akşam memlekete gidiyorm zaten hiçbişey keyfimi bozamaz :islik
Sen, kişinin doğru olarak bildiği yanlışının doğrusunu ona anlatsan dahi, o doğru olarak bildiği yanlışın yanlış olduğunu asla kabul etmeyecektir...:tebessüm: İyi yolculuklar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke ve skynet
caglar b

caglar b

Üye
Arkadaş benim gibi eski symbian kullanıcısı ise halinden biraz anlarım ama yok android fanboyu ise şuanda mum dikme işiyle ugraşıyor :)

alical33

alical33

Üye
Sen, kişinin doğru olarak bildiği yanlışın, yanlış olduğunu bilsen ve o yanlışının doğrusunu ona anlatsan dahi, o doğru olarak bildiği yanlışının yanlış olduğunu asla kabul etmeyecektir...:tebessüm: İyi yolculuklar.
abi cümleyi okurken biraz kafam karıştı ama sonu için teşekkürlr :tebessüm:

• Beğen

Üst Alt