Lumia 920 renk seçim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dedereis123

dedereis123

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 renk seçim
Gençler elinizde eğer kılıflı silikonlu olarak L920 varsa foto çekip atabilme şansınız var mı renk olan merak ettim neye ne yakışıyor diye , kırmızısada siyah ekrana çok güzel duruyor gibi ama kapla , silikonla nasıl durar bilmiyorum , örnek silikonlar varsa sevinirim , şimdide çok sağolun ......

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben dün nokia shopta kılıflara baktım telefona en çok yakışan siyah sert kapak kılıftı, çok güzel oldu...

dedereis123

dedereis123

Üye
    Konu Sahibi
peki hangi cihaza daha çok şey takışır siyah mat şekil hani kılıflar tam mı kaplıyor nasıl ekrana kadar mı , kırmızı çok mu abest kaçar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
peki hangi cihaza daha çok şey takışır siyah mat şekil hani kılıflar tam mı kaplıyor nasıl ekrana kadar mı , kırmızı çok mu abest kaçar
Benim baktığım mat siyah sert kapaktı yanlardan ekrana kadar sıkı bir tutuşu var, jack girişi ve ubs girişinin olduğu kısımlarda telefonu çok az bir kavrama ile tutuyor. Gerçekten çok şıktı...

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
kılıf zevk işi herkez birşey beğeniyor ben sade seviyorum onun için çuval tipli kılıflar hoşoma gidiyor tel içine atıyorum

dedereis123

dedereis123

Üye
    Konu Sahibi
kirmizi lumia abest durur mu renk olarak :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
butun renklerini canli olarak inceledim. Kirmizi sanki kirmizi degil de narcicegi gibi duruyor. Ne kirmizinin abarti cirtlakligi var ne de nar ciceginin mat sönüklügü. Renk konusunda tereddutte kalanlara tavsiyem kapaklari degiştirilebilen lumia820'yi gozden gecirmeleri. Belki lumia920'deki artilar yok ama lumia820'deki secenekler de lumia920'de yok ayrica 400tl de fiyat avantaji var.

dedereis123

dedereis123

Üye
    Konu Sahibi
yok ya alirsam 920 alirim yada i5 :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt