Lumia 920 bir ayrıcalıktır...

• 6 Nisan 2013
  • 1171 Okunma
  • 35 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Beyler lumia 920 si olanlar farklı insanlardır. Ne demek istediğim şu, ben okuldan çıktım elimde l920 telefonla konuşuyordum Bi bakıyorum kızlar bakıyor ama bana değil telefona :( diyorlar aa o lumia mı diye yanımda tanıdık tanımadık gelen geçen soruyor o lumiamı diye dokunabilir miyim diye. Abi minibüste çıkartıyorum millet bakıyor ama rahatsız,edici değil bana göre (hele kızlar bakıyorsa çünkü hep ras geldim) oda değil ben yeni fem dersanesine kaydoldum herkezde s3 var ama herkezde, ben telefonu çıkardım hepsi başıma geldi aa lumia mı o diye. Ama galaxy nin öyle bir havası yok, çünkü herkezde var. Hele okuldayım telefonu çıkartır çıkartmaz başıma geliyorlar. Tabi sınıfta kız yok fu ll erkek tabi rahatsız oluyorum. Diyorlar dokunabilir miyim diye. Sınıfta da ben lumia almadan önce en iyi telefonu olan çocuk s2 si var çok havalı tip ben lumia aldıktan sonra çocukta düşman olduk havası kalmadı diye. Dediğim gibi beyler gerçekten çok güzel Bi duygu :) helen lumia 920 si olan ve genç birisi olan benim gibi anılarını anlatsın merak ettim :D

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

Yazan: BelaMonte
  2. Bizim sınıfta en az 20 kişide iPhone 5 var.

3. o telefon hava atmak için alınan bir telefon ama havada atamıyorlar :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

yumyjikk2 bunu beğendi.
  4. Bizim sınıfta en iyi tel benimki oda 5800. galaxy y var ama ben cfw attığım için herkes benim teli üstün görüyor buda yeter dimi:)

5. oda iyimiş :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

6. ulan var ya lumia ile ne kız tavlanır :eller: oradan muhabbeti bir kursan... :eller: ama kızlar 5800'ın yüzüne bakmıyorlar :(

Joker bunu beğendi.
  7. 5800 olursa elinde krosun iphone varsa kralsın :D ne iş anlamadım :D

8. Lumia 920 mi alsam acaba :eller:

9. ipodla kız tavlamaya çalışayım bari :ehe

Joker bunu beğendi.
  10. bugün vatanda kullandım müthiş bir şey bir de purity kulaklık vardı yanında baslar çok iyiydi :) hızı dehşet :aha:

11. İyi fikir bende deniycem :kro2:

12. Benim asıl hoşuma giden arayüz :)

- - - Eklendi - - -

Bende var hala yalnızım :naughty:

Joker bunu beğendi.
  13. Bende yalnızım :ağlarım:

14. Keramet iphoneda değilmiş demekki :dry:

Joker bunu beğendi.
  15. aynen :) çok basit diye eleştiriliyor ama ben o basitliğini seviyorum :)

Joker bunu beğendi.
  16. ​İphone olunca kankan çok oluyo ama sevgili işi tırt :D

17. İphone 4 yerine lumia 820 almayı düşündüm ama uygulama kıtlığı beni vaz geçirdi...

- - - Eklendi - - -

Benden çok okuldakiler kullanıyor :ehe

Joker bunu beğendi.
  18. aynen aynen dur kanka şuna bakayım dur kanka azcık oyun oynayayım :D iphone yokken yanıma gelmeyen adamlar şimdi peşimden ayrılmıyor :ehe

MrExpert bunu beğendi.
  19. bu oyun meselesi benim de canımı sıkıyor artık :zzz: bana şarj kalmıyor :zzz:

MrExpert ve Joker bunu beğendi.
  20. valla bağa vatsep ossun yeter :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 16:21