Lumia 920 bir ayrıcalıktır...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 bir ayrıcalıktır...
Beyler lumia 920 si olanlar farklı insanlardır. Ne demek istediğim şu, ben okuldan çıktım elimde l920 telefonla konuşuyordum Bi bakıyorum kızlar bakıyor ama bana değil telefona :( diyorlar aa o lumia mı diye yanımda tanıdık tanımadık gelen geçen soruyor o lumiamı diye dokunabilir miyim diye. Abi minibüste çıkartıyorum millet bakıyor ama rahatsız,edici değil bana göre (hele kızlar bakıyorsa çünkü hep ras geldim) oda değil ben yeni fem dersanesine kaydoldum herkezde s3 var ama herkezde, ben telefonu çıkardım hepsi başıma geldi aa lumia mı o diye. Ama galaxy nin öyle bir havası yok, çünkü herkezde var. Hele okuldayım telefonu çıkartır çıkartmaz başıma geliyorlar. Tabi sınıfta kız yok Full erkek tabi rahatsız oluyorum. Diyorlar dokunabilir miyim diye. Sınıfta da ben lumia almadan önce en iyi telefonu olan çocuk s2 si var çok havalı tip ben lumia aldıktan sonra çocukta düşman olduk havası kalmadı diye. Dediğim gibi beyler gerçekten çok güzel Bi duygu :) helen lumia 920 si olan ve genç birisi olan benim gibi anılarını anlatsın merak ettim :D

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

fk555897

fk555897

Üye
Bizim sınıfta en az 20 kişide iPhone 5 var.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: yumyjikk2
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Bizim sınıfta en iyi tel benimki oda 5800. galaxy y var ama ben cfw attığım için herkes benim teli üstün görüyor buda yeter dimi:)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Bizim sınıfta en iyi tel benimki oda 5800. galaxy y var ama ben cfw attığım için herkes benim teli üstün görüyor buda yeter dimi:)

oda iyimiş :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ulan var ya lumia ile ne kız tavlanır :eller: oradan muhabbeti bir kursan... :eller: ama kızlar 5800'ın yüzüne bakmıyorlar :(

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

İphone 4 yerine lumia 820 almayı düşündüm ama uygulama kıtlığı beni vaz geçirdi...

- - - Eklendi - - -

Benden çok okuldakiler kullanıyor :ehe
aynen aynen dur kanka şuna bakayım dur kanka azcık oyun oynayayım :D iphone yokken yanıma gelmeyen adamlar şimdi peşimden ayrılmıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: MrExpert
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aynen aynen dur kanka şuna bakayım dur kanka azcık oyun oynayayım :D iphone yokken yanıma gelmeyen adamlar şimdi peşimden ayrılmıyor :ehe
bu oyun meselesi benim de canımı sıkıyor artık :zzz: bana şarj kalmıyor :zzz:

• Beğen
Tepkiler: MrExpert ve Joker
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...