Lumia 900 mü? N9 mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
windows96

windows96

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 900 mü? N9 mu?
Evet arkadaşlar haziranda yeni telefon alıcam.Sizce hangisini alayım? Gerekçesiyle birlikte yazarsanız sevinirim. :)

Lenneth

Üye
Lumia 900 , WP7 nin onu daha acik.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ben olsam Lumia 900 alırdım :)

windows96

windows96

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MertcaN9
pRime.

pRime.

Üye
ama onunda tasarımı n9dan kötü , ben işlemciye önem verdiğim kadar tasarımada önem veriyorum çünkü

Tasarımı N9'un kopyası zaten, büyütülmüş hali gibi. Normalde N9 önerirdim ama nickiniz size lumia 900 önermemi söylüyor. :ehe

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Tasarımı N9'un kopyası zaten, büyütülmüş hali gibi. Normalde N9 önerirdim ama nickiniz size lumia 900 önermemi söylüyor. :ehe

Serdar seni ilk defa espiri yaparken görüyorum :D

serserim1905

serserim1905

Üye
ben ugraşamam geliştirmeyle kodla falan diyosan lumia 900 alırsın zaten hem donanım olarakta n9 dan önde biraz ama n9 kullanmak bi ayrıcalıktır kodlar yeni özellik takip etmek falan güzel oluyo bence tabi ve çok güzel bi işletim sistemi var bende bekle lumia 900 geldiginde al eline ikisinide incele uzun uzun sonuçta o kadar para verecen ve en kesin karar inan birebir inceleme ile net oluyo çünkü burda herkez az yada çok kendi yorumuna göre bi şeyler yazar fakat zevkler ve renkler farklıdır umararım anlatmayı becermişimdir :D

Türe

Türe

Üye
Lumia 900 ces 12 de dunyanin en iyi telefonu secildi takdir sizin

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben ugraşamam geliştirmeyle kodla falan diyosan lumia 900 alırsın zaten hem donanım olarakta n9 dan önde biraz ama n9 kullanmak bi ayrıcalıktır kodlar yeni özellik takip etmek falan güzel oluyo bence tabi ve çok güzel bi işletim sistemi var bende bekle lumia 900 geldiginde al eline ikisinide incele uzun uzun sonuçta o kadar para verecen ve en kesin karar inan birebir inceleme ile net oluyo çünkü burda herkez az yada çok kendi yorumuna göre bi şeyler yazar fakat zevkler ve renkler farklıdır umararım anlatmayı becermişimdir :D
anlattın anlattın :D

cozturk

cozturk

Üye
N9 derim...Arayüzü yeter

windows96

windows96

Üye
    Konu Sahibi

:D peki hocam neden n9 öneriyorsun? Lumiadan farkı ne?

----------Eklendi @ 08:13:26 ---------- Yazıldı @ 08:08:04 ----------

Asıl derdim Nokia'nın yada intelin meegoya destek verip vermemesi.Eğer destek verirlerse gözüm kapalı n9 alırım :)

pRime.

pRime.

Üye
:D peki hocam neden n9 öneriyorsun? Lumiadan farkı ne?

Meego olduğundan dolayı, üstelik cihaza şimdiden iki güncelleme geldi. Bir de linux'lerin şöyle bir özelliği var desteklenmese bile topluluklar sisteme destek veriyor.

Lenneth

Üye
ama onunda tasarımı n9dan kötü , ben işlemciye önem verdiğim kadar tasarımada önem veriyorum çünkü

Zaten N9 un buyutulmus hali, eger buyuk ekran hosuma gitmiyor diyorsaniz N9. Ama hiz olsun, stabillik olsun diyorsaniz Lumia.

windows96

windows96

Üye
    Konu Sahibi
geçen gün turkcellde n9 u inceleme fırsatı buldum gerçekten çok hızlı bir telefon :) (o kadar uygulama olmasına rağmen) yaza kadar beklicem arayüzü ve grafikleri güzel telefon çıkarırsa lumia alırım , yoksa n9 alcam.Zaten meegoyada destek vermeye devam ediyorlarmış.Büyük olasılıkla n9 alacam

windows96

windows96

Üye
    Konu Sahibi
yav anlamadığım birsey var: bu lumia 900 ün ne farkı varki birçok fuarda 10 fazla 1.liği var bunu hala bulamadım birisi bana açıklayabilir mi?

NUD

NUD

Üye
bence Lumia 900 ama N9 kesinlikle mükemmel bir cihaz özellikle yazılım geliştirmeciler için mükemmel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt