Lumia 820 Darbe Almiş (Kırılmış) LCD

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820 Darbe Almiş (Kırılmış) LCD
Acaba Kırılmaz Camı Halt Yemesi Mi Bu Arkadaşlar? Belkide Kırılmaz Cam Olmasaydı Ekran Çatlamayacaktı? Resimde Belli Olmuyor Ama Ekran Alttan ve En Üst Taraflarında 1 Cmlık Çatlaklar Oluştu Düşünce.Biraz Tuhaf.Teleses Verdim 140 TL Cıvarı Ücreti Olur Dediler.Arayacaklar Bakalım Ne Diyecekler.

Son düzenleme:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tamir ettirmeye değmez. Üzerine biraz birşeyler ekleyip 535 veya 640 serisinin ikinci eline bakmak daha mantıklı...

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben yaklaşık 3 ay önce filan ekranı 175₺'ye değiştirmiştim, yine 140 iyiymiş :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
150'ye iç ekranı değiştirmiştim.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
aslında kırılmaz camlar darbe ile ekrana baskı yapıp ekrana daha fazla hasar verebiliyor bence :hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
150'ye iç ekranı değiştirmiştim.
Benimkininde Sanırım Sadece İç Ekranı Değişecek.250 Ye Kadar Yolu Var Daha 1.5 YIl Garantisi Var Boşa Bozmaya Gerek Yok Garantiyi.
aslında kırılmaz camlar darbe ile ekrana baskı yapıp ekrana daha fazla hasar verebiliyor bence :hmmm
Benim Kuzende S4 Mini Vardı Oda 5 10 Tllik Kırılmaz Cam Kullanıyordu Yere Düşürdü Aynı Şekilde Dokunmatikte Hiçbişey Yok Ama LCD Dağildi İçinden Samsung 350 TL İstedi Telefonun 2.Elide Zaten 300 400 TL :D Kaliteli Camları Alıp Denemek Gerek Yada Düştüğü Zemin Düz İSe Sanırım Darbeyi LCDye İletiyor.DOkunmatik Belirli Bir Orana Kadar Esniyorda LCD Maalesef Esnemeyip Dağılıyor.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Buğra
Yandex

Yandex

Üye
Merhaba iç ekran kırılmış ortalama değişim ücreti 200-250 lira arası. Amoled ekranlar yere düşmeye karşı daha hassastır. Ekranın panelindeki sıvı akabiliyor ki sizin ekranda öyle olmuş, ekranın yarısı kararmış.

Size 150 lira fiyat biçilmesinin sebebi sadece dış camın ücretidir.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba iç ekran kırılmış ortalama değişim ücreti 200-250 lira arası. Amoled ekranlar yere düşmeye karşı daha hassastır. Ekranın panelindeki sıvı akabiliyor ki sizin ekranda öyle olmuş, ekranın yarısı kararmış.

Size 150 lira fiyat biçilmesinin sebebi sadece dış camın ücretidir.
Bakalım Cihazi İnceleyip İç Ekranın Fiyati Ortalama 143 147 TL Filan Diyordu.Bakalım Bugün Yarın Arayıp Bildirecekler.

serinaga

serinaga

Üye
Benim L820'de yere düşmüştü, hiçbir koruyucu yoktu ve sadece iç ekran kırılmıştı, sanırım bir telefoncuya 130 TL.'ye değiştirmiştim, garanti bitmişti. L820'nin ekran maalesef biraz pahalı, aynı telefoncudan L1520'nin iç-dış komple ekranı 150 TL.'ye almıştım ...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve maydinmaydin
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Benim L820'de yere düşmüştü, hiçbir koruyucu yoktu ve sadece iç ekran kırılmıştı, sanırım bir telefoncuya 130 TL.'ye değiştirmiştim, garanti bitmişti. L820'nin ekran maalesef biraz pahalı, aynı telefoncudan L1520'nin iç-dış komple ekranı 150 TL.'ye almıştım ...
Cihazdan Cihaza Değişiyor Dediğin Gibi 1020 nınki 450 TL Filan Sanırım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Konuyu Unuttum Ben.820 yi Verdim Servise.Yani Telesese Bana Cihazin Parçası Olmadığı Söylendi ve İşlem Yapılmadan Geri Gönderildi.Servis Bana Microsoft İle Görüşmem Gerektiğini Söyledi Aradım Ettim Cihazin Daha 1.5 YIl Garantisi Vardı Haliyle Servisde Yapılması İçin Üsteledim Bu Yüzdende Aradım Microsoftu.Geçen Sene Yani 2016 Da TRdeki Bölümüne Son Vermişler Eskiden Değişim vs İçin Aradığınızda TR İle Görüşüyordunuz Şimdi İse Natali Miydi Neydi Bi Kadın Çıkıyor Sizinle Konuşuyor Ediyor.Neyse Derdimi Anlattım Kadın Yarı Türkçesiyle Bana Durumunu Anladım Bunu Microsofta Bildirecekmişte Geri Arayacakmişta Beni Bilmem Nede Dedi Etti.Ardından Kaydı Aldı 2 Gün Sonra Arayacağim Dedi Cihaziniz Hakkında.Sonrada 2 Gün Geçti Yok 1 Hafta Sonra Geri Aradım.Beyfendi İşte Cevap BEkliyorum FilaN Dendi Bana Bende Durumu Anladım Yani Gidip 2.El Cihaz Aldım Hurda Ekranını Taktım Kullanıyorum.Ondan Öncede Hakem Heyetine Başvurdum Durumu Anlattım Para İadesi İstedi Fatura Bedeli 400 TL Zaten Bakalım Karar 1 Seneye Çıkıncada Eski Kırık Ekranı Takıp Getiricem İade İçin Yerlerse Artık.Beni Mağdur Ettiler Bende Onlardan Hakkımı Bu Şekilde Almaya Çalışacağim.

Ali_KRKY

Üye
bende 2 ay once falan iç ekranda çatlama oldu ve ekranın dışında bişey olmadan içindeki boya akşamdan sabaha boyandı ve konyada muser iletişime gidip serviste 400 tl ye yeniletmiştim.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bende 2 ay once falan iç ekranda çatlama oldu ve ekranın dışında bişey olmadan içindeki boya akşamdan sabaha boyandı ve konyada muser iletişime gidip serviste 400 tl ye yeniletmiştim.
Geçmiş Olsun

• Beğen
Tepkiler: Ali_KRKY
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şu Lumia 1520 iç dış ekranı nereden aldınız? Bir adet bana da lazım.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Acaba Kırılmaz Camı Halt Yemesi Mi Bu Arkadaşlar? Belkide Kırılmaz Cam Olmasaydı Ekran Çatlamayacaktı? Resimde Belli Olmuyor Ama Ekran Alttan ve En Üst Taraflarında 1 Cmlık Çatlaklar Oluştu Düşünce.Biraz Tuhaf.Teleses Verdim 140 TL Cıvarı Ücreti Olur Dediler.Arayacaklar Bakalım Ne Diyecekler.
ekranı akıllıphone üzerinden alıp değişebilirsiniz çok zor birşey değil. yapamazsanız herhangi bi ücret talep etmeden ben yapabilirim size 160 tl fiyatı var.
Şu Lumia 1520 iç dış ekranı nereden aldınız? Bir adet bana da lazım.
Akıllıphone üzerinde ekran 272 tl aynı şekilde dğeişemezseniz değişim için ücretsiz yardımcı olabilirim

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ekranı akıllıphone üzerinden alıp değişebilirsiniz çok zor birşey değil. yapamazsanız herhangi bi ücret talep etmeden ben yapabilirim size 160 tl fiyatı var.

Akıllıphone üzerinde ekran 272 tl aynı şekilde dğeişemezseniz değişim için ücretsiz yardımcı olabilirim
İst Demisiniz?

Üst Alt