Telefon Tavsiyesi lumia 820 alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
lumia 820 alınır mı?
lumia 820 fiyatları önceden pahalıydı.Fiyatı düşmeye başladı.Bu telefonun sorunları mı var diye şüpheleniyorum.Yorumlara baktım öven de var kötüleyende var.

onursarii

Üye
bilmiyorum genel bir sorun mu ama konuşurken karşıya ses az gidiyor. başka hiçbir sorun görmedim henüz 1,5 yılı aşkın süredir kullanıyorum.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Seyahat etme durumun varsa 820 sana gelmez. Yanımda ek batarya taşırım diyorsan sorun olmaz. Onun dışında tek dezavantajı biraz ağır olması. Bunların dışında gayet iyi bir cihaz.

• Beğen
Tepkiler: gkhan.55
caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum genel bir sorun mu ama konuşurken karşıya ses az gidiyor. başka hiçbir sorun görmedim henüz 1,5 yılı aşkın süredir kullanıyorum.
ses düşük derken anlaşılmayacak kadar mı düşük gidiyor yani karşı taraf sesimizi duyaniliyorsa sorun yok
Seyahat etme durumun varsa 820 sana gelmez. Yanımda ek batarya taşırım diyorsan sorun olmaz. Onun dışında tek dezavantajı biraz ağır olması. Bunların dışında gayet iyi bir cihaz.
günlük kullanım olarak telefon görüşmesi,mesajlaşma ,face,whatsapp bunları batarya dayanırmı? oyun felan az oynarım
birde arkadaşlar sizler bu telefonu fiyat olarak ne kadara almıştınız.Ben 524 liraya alacağım normalde lumia 525 alacaktım bunu görünce vazgeçtim.Bu fiyata uygun mu ? alınır mı?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
gunluk kullanımda akşama kadar şarj yetebilir. diğer yönlerden 525'den iyidir.

Rainesto

Rainesto

Üye
Fotoğraf için de kullanacaksan 820 de preview yok en az 920-925 almanı tavsiye ederim

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ön kamera vasat haberin olsun

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alınmaz