Telefon Tavsiyesi Lumia 625den 535e mi 640XL ye mi Geçeyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 625den 535e mi 640XL ye mi Geçeyim ?
  • Maxicepciler Selamlar
  • Lumia 625 im var Biraz Ekran Büyüklüğü daha çokta ön kamera için
  • Lumia 640 XL alcam 550 600 bütçem var yada yok
  • Lumia 535 mi alsam diyorum sizce ne yapmalıyım .
  • Hayırlı Cumalar.
  • Edit : 640Xl Alınır

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Abi Bu ŞNedir ya 70 kişi okumuş cevap veren yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 625'den geçilecek ideal cihazlardan biri Lumia 640 XL olurdu zaten. Fakat 550-600 lira bütçem var demişsin bu fiyata en iyi ihtimalle ikinci el Lumia 640 XL bulursun.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
adamlar 0 ı 800 tl olan telefonun 2.eline 700 lira diyolar ya teşekkürler admin ..

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
konuştum arkadaşla fiyat iyi ama garantisi bitmiş mantıken bunu alacağına 50 100 daha ver 2 3 aylık cihaz al onarı alana kadar 100 daha koy 0ını al öğrenci hesabına akıl sır ermez ☺

afwerker

afwerker

Üye
konuştum arkadaşla fiyat iyi ama garantisi bitmiş mantıken bunu alacağına 50 100 daha ver 2 3 aylık cihaz al onarı alana kadar 100 daha koy 0ını al öğrenci hesabına akıl sır ermez ☺
Dostum bütcen kısıtlı olduğu için bunu önerdik. o zaman garantili ve alt seviye modellere bakacaksın

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
lumia 535 in ön kamerasından memnun kalacağımı bilsem 535 alcam bu arada sağolash kardes yardımcı oluyosn

afwerker

afwerker

Üye
lumia 535 in ön kamerasından memnun kalacağımı bilsem 535 alcam bu arada sağolash kardes yardımcı oluyosn
Bence gayet memnun kalırsın. 920 1520 gibi modellerde bile 1.3- 1.2 mp kamera olmasına rağmen Camera360 sight programı ile daha da güzel çekebiliyorsan 5.mp ile bunlara oranla kat kat güzel fotoğraflar çekebilirsin

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardesm bana en iyi 535 gider galiba teşekkürler iyi akşamlar

afwerker

afwerker

Üye
haklısın kardesm bana en iyi 535 gider galiba teşekkürler iyi akşamlar
İkilemde kaldıysan hala bulunduğun bölgede Teknoloji marketleri varsa oradan gidip karşılaştırma yapabilirsin. Yoksa en uygunu 535

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
kırıkkaledeyim teknosa falan hepsi var ama hiç birinde lumia serisi yok telefonculardada yok 3310 bulursun lumia bulamazsın

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle valla ya ☺