Öneri Lumia 620 İlginç bir hata

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 İlginç bir hata
Arkadaşlar telefonun ses kısma açma ve güç tuşu sanırım içine çökmüş ekranın guç tuşu tarafına denk gelen yerlerine dokunduğumuzda ekran açılıyor kapanıyor yada alt kapaktan hafif bi baskı olsa bile yapıyor bunu sizce tuş içine çökmüş müdür , napmamız gerek servise verelim mi ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Çözüm servis

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Fiziksel bi darbe almadı neden olabilir ki?

Rainesto

Rainesto

Üye
620nin tuşları çok dandik bendede olmuştu servis ile uğraşmak istemedim yeni kapak aldım

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Kapakta değil sorun , içinde kapağı çıkarıp basıyorum ekrana hani tuşun üstüne yine oluyor sorun , Ankarada garantiye verebileceğim bi yer var mı

YkPkY

YkPkY

Üye
Necatbeyde, Telecervise.kumruların sonunda yolun karşısında

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
braayn

braayn

Üye
Arkadaşlar telefonun ses kısma açma ve güç tuşu sanırım içine çökmüş ekranın guç tuşu tarafına denk gelen yerlerine dokunduğumuzda ekran açılıyor kapanıyor yada alt kapaktan hafif bi baskı olsa bile yapıyor bunu sizce tuş içine çökmüş müdür , napmamız gerek servise verelim mi ?
aynı sorunla L720 cihazı servise verdi tuşu takıp yolladılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Saolun götüreceğim servise

Lumia1520

Lumia1520

Üye
Bence de en iyisi servise vermek buraya mesaj bile atmaya gerek yok ufak hatalar ise mesela ekranda tuhaf şeyler var gibi donanımsalları tabi ki servis dışında kimse çözemez. En yakın zamanda düzelmiş olarak gelir :)

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al

Üst Alt